18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Janko 2023-08-21, 19:10 7
Kurwa najgorsze spotkanie jeden debil w aucie a drugi na motorze no i chuj wiadomo co będzie
Zgłoś
Avatar
Jarek_Wielki 2023-08-21, 19:15 3
Janko napisał/a:

Kurwa najgorsze spotkanie jeden debil w aucie a drugi na motorze no i chuj wiadomo co będzie



Debil w aucie nie zapierdalał jak pojebany! Debil na motorze jakby jechał przepisowo to by zdążył!
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-08-21, 20:22 7
Jarek_Wielki napisał/a:

Debil w aucie nie zapierdalał jak pojebany! Debil na motorze jakby jechał przepisowo to by zdążył!



Widzisz auto z na przeciwka, które chce skręcić w lewo, daje migacz i zwalnia. Luz jedziesz dalej, masz 40-50m do krzyżówki, a tu huj, gość ci skręca przed ryj, czas reakcji wydłużony o sekundę w czasie której pomyślałeś "o kurwa", nawet jadąc z prawidłową prędkością jesteś bez szan, nawet w aucie, z dużym prawdopodobieństwem miał byś dzwona. Inną kwestią są twoje szanse na przeżycie, skoro zapierdalałeś. Co nie zmienia faktu, że:

Janko napisał/a:

jeden debil w aucie a drugi na motorze

Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-08-21, 20:43 6
Jarek_Wielki napisał/a:

Debil w aucie nie zapierdalał jak pojebany!



Wbij sobie do łba, że to nie prędkość i zapierdalanie zabija, tylko w większości przypadków niedzielni kierowcy wymuszający pierwszeństwo. To jest mentalność typu "wejdę/wjadę sobie a inni będą na mnie uważać - ja nie muszę", ewentualnie "zdążę" ulubiona przez bohaterów filmików z przejazdami kolejowymi.
Zgłoś
Avatar
tolek01 2023-08-21, 20:48 5
jezdzą tymi puszkami jak pizdy slepe , motor akurat prawidlowo jechał
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2023-08-21, 20:54 6
Siriuz napisał/a:

Wbij sobie do łba, że to nie prędkość i zapierdalanie zabija, tylko w większości przypadków niedzielni kierowcy wymuszający pierwszeństwo. To jest mentalność typu "wejdę/wjadę sobie a inni będą na mnie uważać - ja nie muszę", ewentualnie "zdążę" ulubiona przez bohaterów filmików z przejazdami kolejowymi.



Haha dobre, zapierdalanie nie prowadzi wcale do tego, że wcześniej czy później skończysz marnie a jest to kwestią czasu. No nie, jadąc przepisowo masz większą kontrolę nad pojazdem nawet jak ktoś inny coś odwali na drodze. sprawdziłem to na sobie już wiele razy.
Zgłoś
Avatar
Jarek_Wielki 2023-08-21, 20:58 4
Siriuz napisał/a:

Wbij sobie do łba, że to nie prędkość i zapierdalanie zabija, tylko w większości przypadków niedzielni kierowcy wymuszający pierwszeństwo. To jest mentalność typu "wejdę/wjadę sobie a inni będą na mnie uważać - ja nie muszę", ewentualnie "zdążę" ulubiona przez bohaterów filmików z przejazdami kolejowymi.



Nie niedzielni kierowcy tylko szybka utrata prędkości zapierdalania! Nie ma zwolnienia od myślenia, a fizyka nie wybacza!

tolek01 napisał/a:

jezdzą tymi puszkami jak pizdy slepe , motor akurat prawidlowo jechał



Centrum miasta to pewnie 40 km/h max - przynajmniej by przeżył na tej szlifierce! Wszystkim na dwóch kołach przeszkadza każdy przechodzień i kierowca auta! Jebać jednośladów!
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-08-21, 21:08
bakus1233 napisał/a:

Haha dobre, zapierdalanie nie prowadzi wcale do tego, że wcześniej czy później skończysz marnie a jest to kwestią czasu. No nie, jadąc przepisowo masz większą kontrolę nad pojazdem nawet jak ktoś inny coś odwali na drodze. sprawdziłem to na sobie już wiele razy.



To jest pierdolenie tego samego gatunku co "gdybyś nie szlajał się po zmroku to byś nie dostał wpierdolu"
Zgłoś
Avatar
chudini23 2023-08-21, 21:21 2
Tu widzę dyskusja na temat kto ma rację, a ja zapytam grzecznie - panu kierownikowi motorka to spadł sam kask, czy z zawartością ?
Zgłoś
Avatar
tolek01 2023-08-21, 21:23 2
Jarek_Wielki napisał/a:


Centrum miasta to pewnie 40 km/h max - przynajmniej by przeżył na tej szlifierce! Wszystkim na dwóch kołach przeszkadza każdy przechodzień i kierowca auta! Jebać jednośladów!



co nie zmienia faktu debilu jeden ze to akurat kierowca auta go zabił bo gdyby sie rozejrzał przed skrętem to by gośc zył , ale ty baranie i tak tego nie ogarniesz
Zgłoś
Avatar
Mad_Max 2023-08-21, 21:25 2
Jakby jechał 50km/h to by dojechal tam gdzie chciał. Ogólnie rzecz biorąc to i tak lepsze niż okopy na froncie
Zgłoś
Avatar
R................N 2023-08-21, 21:45 3
Jarek_Wielki napisał/a:

Centrum miasta to pewnie 40 km/h max



Zgłoś
Avatar
Con4terPro96 2023-08-21, 22:03 3
gość zapierdalał i się nadział - i cóż więcej tu pisać ? Gdyby szybciej zapierdalał to by zdążył
Zgłoś
Avatar
Mariusz87 2023-08-21, 22:03 4
Można śmiało powiedzieć, że gość stracił głowę dla motocykli.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie