18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Lubisz jajka?
~Velture • 2018-02-24, 11:40
Dożyliśmy niesamowitych czasów...
Autentycznie cudowne stulecie...

Nawet boję się pytać czy ktoś to na trzeźwo wymyślił i w ogóle po chuj to komu potrzebne ale skoro da się na czymś zarobić to znajdzie się debil który za to zapłaci.


Zgłoś
Avatar
takamahi 2018-02-24, 21:53 1
chujowy pomysł, ktoś już wymyślił noże do masła z tarką, nawet zamrożonym chleb posmarujesz i nie musisz każdego plastra rozpakowywać jak robisz kanapki hurtem, nie myslisz jak debil.
Zgłoś
Avatar
ManiacGregor 2018-02-24, 22:03 1
A po co to komu? A na co to komu potrzebne? Ale w żadnym wypadku, marihuanen nigdy w zyciu
Zgłoś
Avatar
Sosna84 2018-02-24, 22:41 1
Ja mam coś takiego, ale w różnych kształtach.
Zestaw 8 różnych foremek kosztował niecałe pisiont złotych
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2018-02-24, 22:53 1
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Fajne urządzenie, ale w sumie gotowanie w skorupce też całkiem spoko, bo nie trzeba zmywać skorupki, a ten wynalazek trzeba i trzeba na niego mieć dodatkowe miejsce.

Za 5 dolców mógłbym kupić zestaw 5-ciu.


No straszny problem wrzucić to do zmywarki razem z całą resztą garów.
Zgłoś
Avatar
filazaf 2018-02-25, 11:43
Dajcie jakiegoś linka, gdzie to można kupić
Zgłoś
Avatar
mkb88pl 2018-02-25, 11:53 1
Plagiat- widziałem coś takiego w "Seksmisji" Machulskiego
Zgłoś
Avatar
Gerwazy Waligóra 2018-02-25, 17:36
Pytanie za 100 punktów:

- Czy ktos juz zrobil badanie ile substancji rakotwórczych wydzielają pod wpływem temperatury te plastikowe elementy?

Coś bym się tutaj zastanowił mocno na tym jak zdrowa jest ta alternatywa....
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2018-02-25, 18:21
ellsworth napisał/a:


No straszny problem wrzucić to do zmywarki razem z całą resztą garów.


Pamiętaj, nie każdy ma żonę
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-02-26, 11:57
Powinno jeszcze zmieniać kolory w zależności czy jest na "miękko", "pół twardo", "twardo"
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-02-26, 12:21 1
W 90% polskiego żarcia jest tłuszcz palmowy, azotan sodu, glutaminian sodu, tłuszcze utwardzone, tony cukru, barwniki, sztuczne substancje zapachowe, zagęszczacze i tony innego gówna a tu nagle ludziom przeszkadza plastikowe coś do gotowania jajek
Zgłoś
Avatar
kapadocja 2018-02-27, 23:04
Drogi modzie, coś mi kolejny post wyrażający lakonicznie i zupełnie moje zdanie na temat tegoż zacnego urządzenia usunął!
Droga społeczności sadistica!
Pragnę ogłosić, iż urządzenie owo jest :

dojebane

Dziękuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
S................n 2018-03-03, 14:40
Aleo napisał/a:

Już dawno zostało udowodnione że plastik (folia, tworzywa sztuczne) wydzielają syf do żywności pod wpływem wysokiej temperatury... Smacznego.



Drogi kolego, nie ważne, liczy się kasa, popyt! (punkt widzenia sprzedawców). Nawet w wojsku dzisiaj można spotkać aluminiowe manierki, które się utleniają w gorącej zupie. Nie ważne, widzisz jest tu nawet użytkownik (nie pamiętam loginu) , który sprawdzał chińskie talerze, wazy, półmiski z radioaktywnego kruszcu. Chuj z tym ,że radioaktywne, rakotwórcze zwłaszcza dla osób o podwyższonym ryzyku zachorowalności, ważne że "świeci" w nocy...
Zgłoś