18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Lubisz techno?
speedfreak • 2010-06-22, 2:01
Ukraina została zmiażdżona przez Polskiego wykonawcę muzyki technicznej.

... dobry dj tutaj gra ...
<3
Zgłoś
Avatar
fallout444 2010-06-27, 23:30
Bo z taka muzą to trzeba jak z seksem analnym, na sam początek coś lekkiego, delikatnie potem dopiero poszerzać troszkę "horyzonty" o nowe doświadczenia bazując i odwołując się na wcześniej zdobytych doświadczenia.
Na początek polecał bym coś przyjemnego, np to:



Lashlo, w sumie masz rację. Ja jestem tyćkę przewrażliwiony jeśli chodzi o subkulturę metalową a w niektórych postach (częste u adminów ) aż śmierdzi metalem więc się czepiam, bo sie wkurwiam.
Żeby nie było, że sam jestem ograniczony wspomnę tylko, że posiadam włosy do samego dupska, brodę i gram w zespole metalowym jako basista a jako gitarzysta jestem na etapie tworzenia własnego projektu w tych klimatach. Mimo tego, że muzyki nie lubię to samo jej tworzenie i granie strasznie mnie kręci.
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-06-27, 23:44
Sam słucham EBM ale to jest dla mnie po prostu wielkie kupsko na patyku ;f
Zgłoś
Avatar
Devil 2010-07-07, 5:39
Stachustach187 napisał/a:

z tego co mi wiadomo to quato bawi sie tak zupełnie na trzeźwo...



Info potwierdzone na 100% Ba, takiej muzyki nie da sie sluchac / grac na porobieniu, efekt bylby odwrotny do tego zamierzonego. Tona tabsow bardziej by sie przydala na wystep pedo'Feel'a I to nie jest Techno tylko Terror / Speedcore z lekkim musnieciem Frenchcore'u. W ogole to dzwiek na tym filmiku jest masakrycznie znieksztalcony. To nie jest muzyka dla mas i wielu tego nigdy nie zrozumie bo to jest czysty underground - muzyka z podziemia. Nie widze w tym zadnego absurdu

Zgłoś
Avatar
Basler 2010-07-14, 22:46
Dobrze gadasz Devil. Ta muza ma pozostać nieznana, Tc/Sc nie ma na celu dążyć do wynurzenia na powięrzchnie. Ten kto będzie chciał posłuchać i tak do tego dotrze
Każdy słuchający ciężkiej muzy el. zatrzymuje się na jakimś gatunku (Hardstyle, Hardcore, Industrial Hardcore...), ale niektórym to nie wystarcza tak jak mi heh
Zgłoś
Avatar
i................e 2010-07-14, 23:58 1
Specjalnie dla Sadystów
oto Sadistica

dla mnie to mocniejsze niż speedcore.

Tu jeszcze jeden z popularniejszych z działu industrial hardcore techno:
Zgłoś