18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
jkllll485 2021-04-10, 4:58 1
Jak patrzę na takie ameby z tymi telefonami to na miejscu tych policjantów zrobił bym takiemu pizdeuszowi kolonoskopię tym aparatem.
Zgłoś
Avatar
paliokolejo 2021-04-10, 21:16
Ci co bronią policji, życzę wam żebyście znaleźli się w takiej sytuacji, gdzie tempe dzidy będą wam pluć w ryj i was traktować jak bandytów za wasze pieniądze, bo mają naszywkę z <P>. Tfu! Jesteście karaluchami dla mnie.
Mój stary był w milicji i jak patrzy co tu się dzieje to się w nim krew gotuje, trzeba być człowiekiem. Sam mówi że jak go typ wkurzył na nocny patrolu to mu spuścił pałami po plecach. Na drugi dzień pili razem wódkę i się przepraszali.
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2021-04-11, 0:56
zapo87 napisał/a:

Za co tak debilny komentarz dostal tyle piw? Widocznie jest wiecej takich debilow co tak mysla. Pies to nie czlowiek kiedy zaklada ten zomowski mundur. Dlatego skonczcie bronic tych cweli bo oni sa sterowani przez co maja tak nasrane w glowach jak polowa swiata wierzaca w śmiertelny wirus i ze lookdowny maja pomoc w jej zwalczeniu. Ta pseudo pandemia pokazuje ze na swiecie jest wiecej kretynow niz osob racjonalnie myślących



Widocznie należysz do tej części społeczeństwa która nosi opaski PW po ulicach, nagrywa policjantów i macha im telefonami przed gębą. Może pare razy dostałeś za to pałe przez kark, a ja Ci powiem jedno. Nigdy do żadnego nie fikałem i nie miałem takich problemów. To , że zostali tam oddelegowani wynika z ich pracy. Takie mają rozkazy. Wiadome było, że będą tam dymy i będą tam fikający prowokatorzy. Tacy już są Polacy, jeśli się tego nie nauczyłeś to jedynym debilem o którym wspominasz jesteś Ty. Połowa świata jest debilami, jedynie Ty ostałeś się w połowie tych inteligentnych. Pozostaje pogratulować aczkolwiek trzeba zaznaczyć, że dzięki takim jak Ty siedzimy w gównie po uszy jakim siedzimy. Angole, Izrael czy Chiny przyjęli problem na klate, poradzili sobie z nim dość szybko dzięki szczepieniom oraz dyscyplinie i problem znika. My przez długi czas będziemy jeszcze żyć w gównie jakie mamy dzięki takiemu myśleniu jak Twoje. Bo przecież lepiej negować i sprzeciwiać się wszystkiemu niż wspólnie się zmobilizować i poradzić sobie z problemem prawda? Dyscyplina wśród Polaków to utopia. Lockdown byłby pojedynczy i nikomu by nie zaszkodził gdybyśmy potrafili się chociaz kurwa na te parenaście dni ogarnąć.
Zgłoś
Avatar
konrad2k7 2021-04-12, 9:32
DmNQ napisał/a:

Widocznie należysz do tej części społeczeństwa która nosi opaski PW po ulicach, nagrywa policjantów i macha im telefonami przed gębą. Może pare razy dostałeś za to pałe przez kark, a ja Ci powiem jedno. Nigdy do żadnego nie fikałem i nie miałem takich problemów. To , że zostali tam oddelegowani wynika z ich pracy. Takie mają rozkazy. Wiadome było, że będą tam dymy i będą tam fikający prowokatorzy. Tacy już są Polacy, jeśli się tego nie nauczyłeś to jedynym debilem o którym wspominasz jesteś Ty. Połowa świata jest debilami, jedynie Ty ostałeś się w połowie tych inteligentnych. Pozostaje pogratulować aczkolwiek trzeba zaznaczyć, że dzięki takim jak Ty siedzimy w gównie po uszy jakim siedzimy. Angole, Izrael czy Chiny przyjęli problem na klate, poradzili sobie z nim dość szybko dzięki szczepieniom oraz dyscyplinie i problem znika. My przez długi czas będziemy jeszcze żyć w gównie jakie mamy dzięki takiemu myśleniu jak Twoje. Bo przecież lepiej negować i sprzeciwiać się wszystkiemu niż wspólnie się zmobilizować i poradzić sobie z problemem prawda? Dyscyplina wśród Polaków to utopia. Lockdown byłby pojedynczy i nikomu by nie zaszkodził gdybyśmy potrafili się chociaz kurwa na te parenaście dni ogarnąć.



przyjdziemy po ciebie psie czekaj grzecznie w szeregu
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2021-04-13, 0:38
konrad2k7 napisał/a:

przyjdziemy po ciebie psie czekaj grzecznie w szeregu



Do psów to mi daleko, nie mam ani nikogo ze znajomych ani z rodziny w policji. Neutralnie patrze na sprawe i własnie tacy jak Ty dostają pałami po karku. Gówno to Cie nauczy ale przynajmniej zapłacisz za głupote.
Zgłoś
Avatar
bogdanboner 2021-04-25, 13:30
tfujdiler napisał/a:

Pod tym postem widać ilu tu zagorzałych niedojebanych umysłowo milicjantów. Mało kto zobaczył pełny materiał na yt ale ogólnie przedsiębiorca to bandyta, sanepid to bóg a milicja to jebane sługusy pisuaru tyle w temace
jak jesteś taki sztywny to zostaw mundurek i blache i wpadni jebany gachu na rejon



Na rejonie to mi możesz pento lumpie opierdolic sztywniutko

Zgłoś