18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:33
Avatar
Cherie 2013-12-22, 11:37 4
Cytat:

Przecież Sosnowiec to też Śląsk


Sosnowiec to Zagłębie, a to że na mapie widnieje jako Śląsk to już inna sprawa.

Poza tym, z tego co ja słyszałam (nie wiem na ile te źródła są wiarygodne) to Sosnowiec powstał z powodów takich że Warszawa nie miała gdzie osiedlać ludzi pracujących w kopalniach na Śląsku i stworzyła im właśnie to miasto. Dlatego też powstają kawały o Sosnowcu jako najdalej na południe wysuniętej dzielnicy Warszawy

No i koniec wartości edukacyjnych,
skończcie ten ból dupy bo to tylko kawał, a raczej zdjęcie na którym może się pojawić równie dobrze każde inne miasto w Polsce.

fdM napisał/a:


Przecież Sosnowiec to też Śląsk


Nie pyskuj
Zgłoś
Avatar
Sosnowiec_jest_be 2013-12-22, 12:28 2
Za taką wrzutę to cała krata piwa się należy.
P.S Czemu hitler nie umieszczał żydów w Sosnowcu? Bo też miał ludzkie odruchy.
Zgłoś
Avatar
Cherie 2013-12-22, 12:32 3
Sosnowiec_jest_be,
Ja pierdolę co za login
Zgłoś
Avatar
M................s 2013-12-22, 12:54
Hanysy nakręcają motyw na Sosnowiec spoko wolno im w Afryce są podobne plemiona .
Pracowałem w wielu miastach również właśnie na głębokim śląsku i powiem wam szczerze że większego dziadostwa to nie widziałem .Każda laska z którą rozmawiałem jakby mogła się wyprowadzić z tej patoli to uciekłaby jak najdalej .
Ale są też normalni z którymi się przyjaźnie do tej pory .

Nie jestem anty-hanysem zwyczajnie się bronię przed powrotem do jaskini ...
Zgłoś
Avatar
Sosnowiec_jest_be 2013-12-22, 14:53
MadQlos napisał/a:

Hanysy nakręcają motyw na Sosnowiec spoko wolno im w Afryce są podobne plemiona .
Pracowałem w wielu miastach również właśnie na głębokim śląsku i powiem wam szczerze że większego dziadostwa to nie widziałem .Każda laska z którą rozmawiałem jakby mogła się wyprowadzić z tej patoli to uciekłaby jak najdalej .
Ale są też normalni z którymi się przyjaźnie do tej pory .

Nie jestem anty-hanysem zwyczajnie się bronię przed powrotem do jaskini ...



Tarzan też opuszczając dżungle czul sie nieswoją wśród cywilizowanych ludzi. Tak samo jest z tymi co wyjeżdzają z Sosnowca. Czują się zagubieni wśród normalnych itd. wydaje im się, że najlepiej jest właśnie w rodzinnym Sosnowcu. Ale to tylko złudzenie. Mija po jakimś czasie, chyba, że się jest totalnym udupem.
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2013-12-23, 2:12
Cały kraj szydzi z Sosnowca, ja pierdolę
Zgłoś
Avatar
Pietraso 2013-12-24, 13:38
jeszcze nikt nie napisał o kimś więc muszę nadrobić:

OJCIEC BONGMANA XDD
Zgłoś
Avatar
M................s 2013-12-27, 1:15
Sosnowiec_jest_be napisał/a:



Tarzan też opuszczając dżungle czul sie nieswoją wśród cywilizowanych ludzi. Tak samo jest z tymi co wyjeżdzają z Sosnowca. Czują się zagubieni wśród normalnych itd. wydaje im się, że najlepiej jest właśnie w rodzinnym Sosnowcu. Ale to tylko złudzenie. Mija po jakimś czasie, chyba, że się jest totalnym udupem.


Właśnie miałem jednego Udupa w sklepie dziwił się że w nocnym kraty są i skakał po nich jak małpa w ZOO(dosłownie) w chorzowie .Powiedziałem że ta krata oddziela ludzi od baranów z jaskini i żeby Pani która sprzedaje mogła czuć się bezpiecznie względem jaskinowców którzy pier-dolą że w cyt"ma śląsku nie ma krat" haahahahahahahah .... na głębokim śląsku sklepy nocne to Bunkry które wójek adaś sam błogosławił... Haj Hitla Hanysy

Sosnowiec_jest_be napisał/a:


Hanys też opuszczając dżungle czul sie nieswoją wśród cywilizowanych ludzi. )))))))))))))))

Zgłoś