18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
BowlKuba 2014-05-26, 23:36
Niepotrzebne hejty na Janowicza, którego temat właściwie nie dotyczy.

W tej chwili gość ma ciężki okres, sporo porażek i niefortunnych wypowiedzi. Ale jeśli z tego wyjdzie i się pozbiera to znowu będziemy mieli zawodnika z Polski będącego w stanie awansować do półfinału a może nawet finału turnieju Wielkiego Szlema. I środowisko hejterów się zmniejszy a wielu z nich będzie jarało się "Jerzykiem". Nie jestem fanem gry Janowicza ani jego osoby, gdyby nie był Polakiem to zapewne byłby mi objętny jak nie przymierzając Tsonga. Ale nie gnoję go, niech robi swoje.

A co do Nole - niewielki gest, na pewno fajny i przydatny marketingowo. Kibicom się to spodobało, sponsorom na pewno też. A chłopak ma pamiątkę do końca życia i tej butelki pewnie nie wyrzuci.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-05-27, 1:21
z tego sportu to chyba najbardziej lubię właśnie jego
Zgłoś
Avatar
Aqualinespirit 2014-05-27, 7:37 1
Nie znam się na tenisie, ale tak na moje oko, to całkiem spoko podryw.
Zgłoś
Avatar
Krak 2014-05-27, 8:27 3
Zakrzaku napisał/a:

Novak Djoković



Cytat z 21 maja 2014
Novak Djoković nie zapomniał o ludziach poszkodowanych przez powódź, która wyrządziła wielkie szkody w jego rodzinnej Serbii. Tenisista po zakończeniu finałowego turnieju w Rzymie poinformował, że całą premię finansową przekaże właśnie tym, którzy stracili swój dorobek.

Ok. 700 tys. euro
Zgłoś
Avatar
K................n 2014-05-27, 8:36 1
Janowicz ciężki okres? W dupie się poprzewracało od hajsu. Jak głupi ma trochę pieniędzy to staje się jeszcze głupszy. Niech zapierdala po szopach dalej. Typowe polskie zachowanie, jebie cebulą. Jak mi nie wychodzi to inni są winni, rząd, pracodawca, kurwa każdy tylko nie ja.
Zgłoś
Avatar
Murzyn9111 2014-05-27, 9:21
Na powyzszym filmiku wygladaja jak starzy kumple, masz napij sie zdrowko stary na takich sportowcach
powinien opierac sie swiat sportu....
Zgłoś
Avatar
Koperek 2014-05-27, 11:31
so whaat napisał/a:



Akurat tu kolega Palozz ma rację - Janowicz to zwykły pajac, który obwinia wszystkich za swoje porażki tylko nie siebie. Na korcie też - krzyczy, płacze jak dziecko i łamie rakiety. To nie jest zachowanie godne sportowca, więc przykład jak najbardziej poprawny. Co nie zmienia faktu, że i tak mamy wielu wspaniałych sportowców.


A mało to sportowców klnie, czy niszczy swój sprzęt po swojej spieprzonej akcji? Opisałeś Janowicza jakby to był jakiś sfrustrowany unikat w świecie sportu.
Zgłoś
Avatar
2................d 2014-05-27, 12:00
chyba nastała nowa moda, na ludzkie gesty. Trochę zaczyna się tego pojawiać w sporcie
Zgłoś
Avatar
kostunio 2014-05-27, 16:07
cudze chwalicie swego nie znacie.
U nas przed zawodnikami grają szopy
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-05-27, 18:18
Dziwne, że normalne zachowanie jest "ludzkie" a bycie chujem normalne u sportowców
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2014-05-27, 22:52
Akurat Janowicz na korcie zwykle się wkurwia jak sędziowie popełnią błąd. No i kurwa prawidłowo.
Zgłoś
Avatar
wernetto 2014-05-29, 9:46
Koleś pozwolił usiąść koło siebie i ktoś śmie pisać, że to ludzki gest... o ja o ja ale super. Takie gówno tylko na głównej z tyloma piwami, a tymczasem prawdziwe sadolowe filmiki lądują w sucharach.
Zgłoś
Avatar
Mourning Birth 2022-02-17, 23:59
a jebać go, szur sie nie szczepi
Zgłoś