18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Witam, czekałem na ten moment już bardzo długo, w końcu moje marzenie się spełniło Mam coś, co mogę zaprezentować wam, sadolom

Drogą wstępu, pracuję w firmie elektrotechnicznej, często zdarza się, że trzeba wykopać rów, w którym kabel się umieszcza. Akurat ostatnio trzeba wykopać kilka metrów pod dosyć starym kościołem, wszystko ładnie, pięknie, do czasu...
Do czasu w którym w ziemi znaleźliśmy kawałek ludzkiej czaszki



Później było już tylko lepiej




Nie było, bo moje
Zgłoś
Avatar
chlop 2013-08-21, 22:39
-kopcie dalej chłopaki a ty do mnie coś to Kurwa na internacie pokazał .
Zgłoś
Avatar
Zgon14 2013-08-21, 22:55
Nic nadzwyczajnego, kiedyś chowano ludzi przy kościołach.
Zgłoś
Avatar
PTX 2013-08-21, 23:01
za materiał własny browar się należy, powodzenia w dalszym kopaniu i wykop coś jeszcze ciekawego
Zgłoś
Avatar
Iga 2013-08-21, 23:04
a co zrobiliście z tymi kośćmi ?
Zgłoś
Avatar
Diesel9.1 2013-08-21, 23:05 1

Mam tylko pytanie, czy mówiliście o znalezisku komuś, czy palicie głupa ze nic nie znaleźliście żeby nie psuć złapanej fuchy.

W sumie to juz chyba sobie na nie odpowiedziałem...
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-08-21, 23:16
Zakopcie to z powrotem bo jak dojdą archeolodzy to nigdy nie skończycie tej roboty.
Zgłoś
Avatar
Powell 2013-08-21, 23:17
jak znajdziesz dobrze zachowaną czaszkę to daj znać będę miał w końcu miejsce na odłożenie słuchawek i okularów
Zgłoś
Avatar
gtsphinx 2013-08-21, 23:25 4
zęby bielsze, bo całe życie piaskowane
Zgłoś
Avatar
artiee 2013-08-21, 23:31
Kurwa, zęby zdrowsze niż moje
Zgłoś
Avatar
damyrade20 2013-08-21, 23:56
Jak zgłosicie i wejdą wam panowie archeolodzy to żegnaj terminie wykonania Czasem lepiej wrzucić z powrotem w dziurę i udawać że nic nie było My kiedyś robiliśmy coś w Kruszwicy (w tej "starej" części, okolice stacji uzdatniania wody dla sadolowych tubylców ) i znaleźliśmy piszczel, na szczęście nic więcej nie było bo termin nas gonił więc jak gdyby nigdy nic zakopaliśmy i robota szła dalej
Zgłoś
Avatar
S................h 2013-08-22, 1:58
I super, własny materiał, ciekawy, dobre zdjęcia i kopanie rowów. Piwko.
Zgłoś
Avatar
M................s 2013-08-22, 2:05
OwogaW napisał/a:

Nie było, bo moje



Współczuje. Cud że wogóle żyjesz.
Zgłoś
Avatar
S................h 2013-08-22, 2:21 1
@iga999 Jak to co zrobili. Rosół na kościach - najlepszy. Dietetyczny, z nutką wyrafinowania.
Jak u mamy panie kapitanie!
Zgłoś
Avatar
Bartz 2013-08-22, 8:11
Będąc kiedyś jednej z podkrakowskich miejscowości zostałem zaproszony, przez miejscowego grabarza do zabytkowej dzwonnicy znajdującej się koło kościoła. Poza XIX obrazami które niszczały zjadane tam przez grzyby, wilgoć i bakterie beztlenowe, pustymi flaszkami walającymi się po podłodze znalazłem w kącie wiadro wypchane po brzegi ludzkimi kośćmi. Jak się zapytałem grabarza o chuj tu chodzi to powiedział, że jak kładli nową kostkę wokół kościoła to wykopali sporo kości. Ksiądz proboszcz (swoją drogą nazywany przez miejscowych "Henio Pasibrzuch") kazał wsadzić je do wiadra i zanieść do dzwonnicy.
Zgłoś
Avatar
Gilznosa 2013-08-22, 9:22
Lewa szóstka do borowania
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie