18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Ludzkie skrzydła
ronio19 • 2012-03-21, 16:05
Jednak da się latać jak ptak. Może nie na takie odległości, bo ręce wymiękają, ale zawsze to już coś.
Zgłoś
Avatar
vestar 2012-03-21, 20:10
Latwo poznac w filmikach tego typu ze to fejki, jak np ten z bieganiem po wodzie, poprostu widac, takie nachalne ruchy kamera, takie efekty, niby ma to nasladowac normalnosc i amatorskiego kamerzyste ale odrazu przez to poznac mozna, ze to fake.
Juz nie wspomne o tym "kamra kamra film"
Dzieci albo idioci w to uwierza.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-03-21, 20:49 1
LegendarnyZiom napisał/a:

Leonardo Da Vinco zrobił projekt takiego czegoś już 500 lat temu. Taka ciekawostka.



Tylko, że Da Vinci był pedałem.
Taka ciekawostka.
Zgłoś
Avatar
Mc6 2012-03-21, 20:49
jakim retardem trzeba być żeby się nie domyślić, że to fejk?
Zgłoś
Avatar
S.O.A.D. 2012-03-21, 21:12
@Pleso93

jesteś idiotą. taka ciekawostka.

czytałeś o Leonardzie? bo taka ciekawostka, że nie ma zbyt wielu pewnych faktów z jego życia, a Vasari (pierwsza biografia Vinciego) stworzył o nim bardzo wiele niesławnych mitów.

tak więc, spierdalaj homoseksualny penisofagu.
Zgłoś
Avatar
ronio19 2012-03-21, 21:47 2
Mc6 napisał/a:

jakim retardem trzeba być żeby się nie domyślić, że to fejk?

Jak opóźnionym w rozwoju trzeba być żeby nie chciało tego sprawdzić i wejść na stronę, która jest na początku filmiku, może to wygląda jak fejk, ale z fejkiem nie ma nic wspólnego.
Zgłoś
Avatar
Mc6 2012-03-21, 21:53 1
ronio19 napisał/a:

Jak opóźnionym w rozwoju trzeba być żeby nie chciało tego sprawdzić i wejść na stronę, która jest na początku filmiku, może to wygląda jak fejk, ale z fejkiem nie ma nic wspólnego.


ktoś tu się pogrąża, czy ty jesteś ślepy czy ocb? Przecież tu nawet nie trzeba znać podstawowych praw fizyki żeby się domyślić, że to fejk...

a co do strony to chyba się jeszcze nie oswoiłeś z internetem.
Zgłoś
Avatar
ronio19 2012-03-21, 22:10
up
Nie robią sobie robotę, przez miesiące dają relacje ze swoich przygotowań, niepowodzeń, robią w chuj pracy, angażują się w projekt, pokazują jak jest ciężko żeby zrealizować takie niemożliwe dokonanie tylko po to żeby rzucić fejkem na koniec, trochę nielogiczne.
Zgłoś
Avatar
kamil666000 2012-03-21, 22:18
twój chuj tu fejk.
Zgłoś
Avatar
SADOMASO95 2012-03-21, 22:19
Bawią mnie komentarze typu "fejk jag hói" lub "ale gówno fejk" wyobrażacie to sobie ? spotyka się kilku gości i jeden nagle wykurwia z takim pomysłem - Ej mam pomysł zrobimy jakieś chujowe skrzydła ja trochę pomacham rękoma zmontujemy że niby lecę wiecie taki fejk ale będzie fajnie zero straty czasu-A koledzy - Noooo super pomysł...polej trochę absyntu to może jeszcze na jakiś pomysł trafimy. Nie sądzicie że to by było że tak powiem zjebane ?
Zgłoś
Avatar
vampirevorador 2012-03-21, 22:33
naprawde ktos dal sie nabrac czy trolujecie?

naprawde jakbyscie byli pierwszym na swiecie czlowiekiem ptakiem to ani rzu nie obrocilibyscie glowy na bok zeby sprawdzic czy skrzydla dzialaja ok?
Zgłoś
Avatar
Exoone 2012-03-21, 22:33
@up
nie oni pierwsi wykurwiliby z takim pomysłem...
Zgłoś
Avatar
maro05 2012-03-21, 22:50
kaiel

pisze się fake nie fejk
Zgłoś
Avatar
kovalski 2012-03-21, 23:16
wkoncu fake czy nie pytam ja się ? ;>
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-03-21, 23:24
Dajcie mi coś takiego! Będę sobie latał, patrzył z góry i srał na wszystko... Jak gołębie.
Zgłoś
Avatar
ramiltor 2012-03-22, 5:11
maro05 napisał/a:

kaiel

pisze się fake nie fejk


nie mówi się "pisze" tylko "jest napisane"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie