18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
Takie tam pierdoły
Cytat:

Prezydent Aleksander Łukaszenko podczas gospodarskiej wizyty w Poznaniu zwiedził nowy dworzec. "To co tu zobaczyłem, to mnie poraziło. To jest urzędnicze partactwo, skandaliczna nieodpowiedzialność" - mówił wzburzony. Nakazał natychmiast przystąpić do prac nad ponownym otwarciem starego dworca i wyburzeniem nowego. Nakazał również pod karą więzienia zrobić przejście dla pieszych przy przystanku tramwajowym



Zgłoś
Avatar
remi1982 2014-02-22, 16:07 26
eNeRgOo napisał/a:

Kurwa niech wypierdala do swojego kraju i tam sobie rządzi i mówi co mają robić. Będzie mądrował na obcej ziemi, a jego ojczysta przypomina chlew.



Jesteś idiotą, czy tylko kurwa udajesz ?
Zgłoś
Avatar
Shadow323 2014-02-22, 16:08
Żeby ruski mówili nam co mamy robić we własnym kraju...
Niestety mówi dobrze, trzeba całe to ścierwo złapać za mordę i zrobić co trzeba żeby było lepiej.
Zgłoś
Avatar
ryb3czek 2014-02-22, 16:11
Zgadzam się z Łukaszenką dobrze że przyjechał i powiedział prawdę!
Zgłoś
Avatar
d................s 2014-02-22, 16:11 2
Maurel88 napisał/a:

przecież tak w całej Polsce jest, w żydom przy władzy i komuchom zależy tylko na pieniądzach nie na ludziach, dlatego ten kraj nigdy nie wyjdzie z tego gówna w jakim jest bo komuś zależy żeby polaka udupić i wycyckać z pieniędzy dlatego jestem za nacjonalizmem, nie potrzeba nam tu nikogo poza polakami.



Jesteś trollem, alkoholikiem czy ćpunem? W każdym razie śmieszny jest twój post - jakby z ulotki, jakby wyreżyserowany .
Zgłoś
Avatar
booore 2014-02-22, 16:12 6
Nosz ja pierdolę jak dziatwa łyka każdą podpuchę, jak młode pelikany.
Zgłoś
Avatar
d................s 2014-02-22, 16:14
Gruby Brzuch napisał/a:

To się dopiero nazywa przywódca, nie to, co nasi pizdusie...



Tam musiałbyś być wyjątkowo szczęśliwy . Dla ułatwienia dodam: Polacy narzekają na Polskę - choć Polska była biedniejsza jeszcze w 90 roku od Białorusi, dzisiaj zaś ma już 50 % wyższe pkb per capita - a chwalą Łukaszenkę... To się chyba nazywa "NIEWIEDZA" .
Zgłoś
Avatar
BrainSeeker 2014-02-22, 16:19 1
nie znam rosyjskiego ale nie wydaje mi się, aby tłumaczenie było autentyczne, tzn może być to jakaś parodia w stylu "Hitler gotuje" itd, ale mogę się mylić
Zgłoś
Avatar
yoyoyo 2014-02-22, 17:43 2
Najlepsze są momenty, w których Łukaszenka wskazuje personalnie poszczególne osoby, a one zahukane i stłamszone spuszczają głowy, jakby bojąc się o swoją pracę, zdrowie albo nawet i życie... To się nazywa siła, charyzma i autorytet. Prawdziwa władza.
Zgłoś
Avatar
envir0 2014-02-22, 17:48
nowy dworzec jest spoko;d nie wiem co sie autor do niego przyjebal. Moze juz za dlugo jezdzi tym zjebanym pkp i nie ma na co narzekac.
Zgłoś
Avatar
EloRico 2014-02-22, 18:11 1
Pssssssyt! <szept> Ponieważ nie wszyscy załapali to zdradzę tajemnicę. To chyba jednak nie jest Poznań... Ani nawet Polska.</szept>
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2014-02-22, 18:19 1
ale tu jest idiotow... ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
takija 2014-02-22, 18:37
Kilka wstawek z Pzn robi swoje widzę Mi tam nowy dworzec się podoba, mogli go jeszcze rozbudować- byłoby fajniej.
Zgłoś
Avatar
manriusz 2014-02-22, 18:51 2
Nie wiem czy wielu z Was zna rosyjski ale napisy nijak się mają do tego co Łukaszenko mówi.Inna sprawa że choć jeden się nie pierdoli i nie łechce pajaców z miasta milutkimi słowami.To że jest z Białorusi i jest faktycznym dyktatorem nie znaczy to że nie może mieć racji w kilku sprawach.
Zgłoś
Avatar
pelepele 2014-02-22, 19:24
Jako Poznaniak potwierdzam, że ten nowy dworzec to najbardziej spierdolone gówno na świecie. Mam ogromną nieprzyjemność korzystać z usług PKP dość często i przyznam, że lepiej funkcjonował dworzec we Wrocławiu w czasie remontu generalnego niż nowo otwarte nasze, Poznańskie gówno zwane dworcem.
Zgłoś
Avatar
Kardio_Error 2014-02-23, 1:04
dworzec nie jest taki zly, mi tam nawet pasuje
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie