18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Luksus
pytolsky • 2022-01-20, 14:50
Pani, którą pszczoły pogryzły w buzię a policzki urosły od częstego uśmiechania się, tłumaczy wam patusy czym jest prawdziwy pięciogwiazdkowy luksus. Nie dla biedaków takie bogactwo.

Zgłoś
Avatar
sard 2022-01-20, 21:35
Ja pierdolę... odbyt pawiana zamiast ust, kości policzkowe nadmuchane na aliena... co te dziurawce poza sieczką mają w przestrzeni międzymózgowej, że się zmówiły i takie gówno sobie porobiły. Teraz tak wygląda ryj patologiczny.
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2022-01-20, 23:12 3
sard napisał/a:

Ja pierdolę... odbyt pawiana zamiast ust, kości policzkowe nadmuchane na aliena... co te dziurawce poza sieczką mają w przestrzeni międzymózgowej, że się zmówiły i takie gówno sobie porobiły. Teraz tak wygląda ryj patologiczny.



No i siedzi taka na odpowiednikach roksy, instagramie i tik toku i ma pewnie kilka ładnych tysięcy miesięcznie, jak nie kilkanaście.
Takie operacje kosztują a przeciez wiadomo, że taka do normalnej roboty nie pójdzie. Sponsorów od zajebania, jest popyt, jest podaż. Niby się z Niej śmieją a jest cała masa facetów co by ostatnie grosze wydali żeby im wzięła do ryja.
Takie mamy czasy, a wierz mi, lepszych nie będzie. Świat stanął na chuju, lewacwto skutecznie odciska swoje pietno, to wszechobecna tolerancja pozwala by coraz dziwniejsze wynalazki wychodziły na ulice. Teraz wszystko sie toleruje, na coraz więcej przyzwala, czasy stały się coraz bardziej wyzwolone i kurewskie, a idolem nastolatków są np kurwy z roksy kreujace sie na gwiazdy instagrama, czy laski co opierdalają pałę czarnym raperom.
Będzie tego więcej, to jest internet a w internecie jest mnóstwo pieniędzy..Ty zapierdalasz 8h w robocie a ona doda 1 zdjecie i ma 10x Twojej dniówki xD
Zgłoś
Avatar
Kaczor_Donald 2022-01-20, 23:59 4
Zgłoś
Avatar
Lester89 2022-01-21, 0:24
OLIWKA BAZYL?
Zgłoś
Avatar
silver-surfer 2022-01-21, 0:43
wolę mieć jelitówkę aniżeli to oglądać. Do komory z nią.
Zgłoś
Avatar
dracov6664 2022-01-21, 11:58
Luxus wśród patusów.
Zgłoś
Avatar
666razor666 2022-01-21, 12:25 1
Cytując klasyka "To jest dramat kurwa"
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2022-01-22, 0:32
Tak to jest pstologia .i tik tok tez jest patologiczny
Zgłoś
Avatar
Andrzej91 2022-01-22, 8:20
Szanuje , za to że docenia to co ma .
Zgłoś