18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Aju86 2013-02-06, 9:01
Raar - rozjebałeś mnie tą wstawką
Zgłoś
Avatar
Brutus182 2013-02-06, 12:20
Powinien sie za beatbox wziac, a nie jakies rymowanki! Przecież to jest genialne: dź-dź-dź-dzik!
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2013-02-06, 15:09
Hassos napisał/a:

Mówcie co chcecie, ale to, że przebywa cały czas na planie filmowym wśród ludzi , (nie jak reszta dzieciaków dotkniętych zespołem downa i przebywających tylko w otoczeniu rodziny) którzy normalnie z nim rozmawiają, nie szydzą, nie śmieją się, ba nawet go słuchają i uczą wpływa na to, że funkcjonuje prawie jak normalny człowiek. Porównajcie sobie jego ze zwykłym dzieckiem z downem, to zobaczycie jaka jest między nimi różnica, choćby nawet w wyśmiewanej przez was jego dykcji.



Co nie zmienia faktu, że ma downa
Zgłoś
Avatar
Galin 2013-02-06, 15:39
Można szydzić, ale trzeba pamiętać o tym że on w tym momencie zarabia taki hajs jakiego większość z was na oczy nie zobaczy.
Zgłoś
Avatar
chujciwcycki 2013-02-06, 15:40
Hassos napisał/a:

Mówcie co chcecie, ale to, że przebywa cały czas na planie filmowym wśród ludzi , (nie jak reszta dzieciaków dotkniętych zespołem downa i przebywających tylko w otoczeniu rodziny) którzy normalnie z nim rozmawiają, nie szydzą, nie śmieją się, ba nawet go słuchają i uczą wpływa na to, że funkcjonuje prawie jak normalny człowiek. Porównajcie sobie jego ze zwykłym dzieckiem z downem, to zobaczycie jaka jest między nimi różnica, choćby nawet w wyśmiewanej przez was jego dykcji.


Bo on ma tylko pół chromosomu więcej.
Zgłoś