18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
borntoglory 2013-01-23, 12:37
Za Californication zawsze piwko.
Zgłoś
Avatar
Fedor 2013-01-23, 13:03
Mnie najbardziej jednak rozpierdoliło zatrzymanie kolesia radiowozem z takim tekstem
Zgłoś
Avatar
chrap 2013-01-23, 13:11 2
xenofantor napisał/a:

może by popatrzył, dobry ten serial? jakaś opinia, z doświadczenia wiem że jeśli serial nie jest tanią produkcją, a robią go z HBO AB 1 czy inne Foxy to powinien być dobry, tylko byle miał fabułę nie związaną z romansami, zdradami, wampirami, dziećmi, rodzinnymi perypetiami


Podkreślone występują, więc nie wiem czy Ci się spodoba. Z resztą z każdym kolejnym sezonem jest coraz bardziej na siłę ciągnięte. Mimo wszystko dalej mi się podoba, ale co kto lubi.

A tak przy okazji, to niesamowicie wkurwiają mnie komentarze typu: "za coś tam zawsze piwo". Praktycznie pod każdym popularnym tematem i to po kilka razy. Na chuj to pisać? Co to kurwa wnosi do ewentualnej dyskusji? Przecież za to normalnie powinien lecieć warn. To jest jak wpierdolenie komentarza, w którego treść dodać jakąś emotkę. Jak się podoba temat, ale nie ma się nic na jego temat do powiedzenia, to się daje piwo i tyle.

I się spociłem znowu niepotrzebnie
Zgłoś
Avatar
MUodyy 2013-01-23, 13:54 13

To jest lepsze
Zgłoś
Avatar
maadafaka 2013-01-23, 14:25 9
ktoś mnie wzywał?
Zgłoś
Avatar
x................r 2013-01-23, 14:42
chrap napisał/a:


Podkreślone występują, więc nie wiem czy Ci się spodoba. Z resztą z każdym kolejnym sezonem jest coraz bardziej na siłę ciągnięte. Mimo wszystko dalej mi się podoba, ale co kto lubi.

A tak przy okazji, to niesamowicie wkurwiają mnie komentarze typu: "za coś tam zawsze piwo". Praktycznie pod każdym popularnym tematem i to po kilka razy. Na chuj to pisać? Co to kurwa wnosi do ewentualnej dyskusji? Przecież za to normalnie powinien lecieć warn. To jest jak wpierdolenie komentarza, w którego treść dodać jakąś emotkę. Jak się podoba temat, ale nie ma się nic na jego temat do powiedzenia, to się daje piwo i tyle.

I się spociłem znowu niepotrzebnie



coś czytałem że występuje tam wątek rodzinny, jeżeli jest tam córka tego Hanka i jeśli ma z 17-18 lat i lubi siępuszczać to chętnie pooglądam
Zgłoś
Avatar
sobanek 2013-01-23, 16:36
Dla Hanka Moodiego zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
Mayday_Dune 2013-01-23, 17:01 11
Jedyny słuszny madafakkka ^^
Zgłoś
Avatar
Ruth 2013-01-23, 23:57 2
Moj 'motherfucker' faworyt

Zgłoś
Avatar
morderuk 2013-01-24, 0:20
Znam serial mniej wiecej, fanem nie jestem, ale ta kompilacja to gowno. Mimikę mojej twarzy podczas oglądania mogłby naśladować głaz.
Zgłoś