18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
MADOX - trzecia płeć
ManUnited • 2009-11-22, 16:12
Marcin Majewski aka Madox. Uczestnik 2 edycji programu "Mam talent"... I nurtuje mnie pytanie: czy to chłopak z vaginą czy może kobieta z kutasem ? Ja myśle ze to raczej to drugie a co wy na to ??? ;>









Zgłoś
Avatar
camperboy 2009-11-22, 17:15
Jebana ciota. Świat na głowie staje, lesbijki, pedały i teraz coś co ciężko zklasyfikować. Jak ktoś powyżej powiedział, chyba ciężki wpierdol pomógłby mu się odnaleźć.
Zgłoś
Avatar
erniii 2009-11-22, 17:19
fajna dupa z ryja
Zgłoś
Avatar
A................N 2009-11-22, 17:24
A ja jestem pewien, że gdybym TO widział na ulicy to bym sie za tym obrócił i powiedział fajna dupa. O kurwa.. musze teraz uważać :| Gorzej mogło by być tylko wtedy, gdybym sie z tym umówił i dopiero potem sie kapnął że ma pyte między nogami.. Musi mieć kurewsko zmixowane geny listonosza z ojcem i matką..
Zgłoś
Avatar
.................. 2009-11-22, 17:26
ALTON napisał/a:

gdybym sie z tym umówił i dopiero potem sie kapnął że ma pyte między nogami..


To byś się zajebiście wtedy bawił chciałeś napisać chyba? Nie krępuj się.
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-11-22, 17:30 8
Ludzie są różni...

Ta dziewczyna z czerwoną torbą ma na imie Łukasz... Studiuje u mnie na wydziale, prowadzący często mają problem z identyfikacją tego osobnika.

p.s. sorry za rozmazane zdjęcie, ale nie mogłem się powstrzymać od śmiechu jak je robiłem...
Zgłoś
Avatar
madunio 2009-11-22, 17:31 2
heh po pijaku pewnie niejeden z nas moglby sie pomylic, takze do sylwka ostroznie z alko
Zgłoś
Avatar
Smh 2009-11-22, 17:36
Cytat:

I nurtuje mnie pytanie: czy to chłopak z vaginą czy może kobieta z kutasem ?



mnie nurtuje, na chuj się tym nurtować? nie masz innych rzeczy w życiu? zainwestuj w słoik!

Rosemary napisał/a:

A co on wam przeszkadza?



kompletnie nic, pod warunkiem, że gatunek wymrze w pierwszym pokoleniu
Zgłoś
Avatar
Cord 2009-11-22, 17:57
ej... całkiem niezła z niego dupa
Zgłoś
Avatar
Jhud 2009-11-22, 18:28
Dziecko Lorda Zgagi.
Zgłoś
Avatar
Byczarz 2009-11-22, 18:34 4
Rosemary napisał/a:

A co on wam przeszkadza?


Ehh.. Zawsze znajdzie się ktoś kto popsuje zabawę w 'zbesztaj, wyśmiej, powiedz co byś mu zrobił '.. : (
Zgłoś
Avatar
Achajka 2009-11-22, 18:37 2
myślenie niektórych, że ktoś jest trochę inny to trzeba temu komuś wpierdolić mnie przeraża... Chuj cie obchodzi co kto ze sobą robi i jak wygląda.. Ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
100hel 2009-11-22, 18:46
Achajka napisał/a:

myślenie niektórych, że ktoś jest trochę inny to trzeba temu komuś wpierdolić mnie przeraża... Chuj cie obchodzi co kto ze sobą robi i jak wygląda.. Ja pierdole...



to forum jest dla sadystów, więc nie wiem czemu to cie tak kurwa dziwi
Zgłoś
Avatar
TwiceNightly 2009-11-22, 18:51
kurwa, ale za co ci jurorzy go propsowali, nie pokazał nic specjalnego.. a na jego widok normalnie mnie odrzuca.. toć to nawet krzty mięśni nie ma :F
Zgłoś
Avatar
SuchyX 2009-11-22, 18:58
Achajka napisał/a:

myślenie niektórych, że ktoś jest trochę inny to trzeba temu komuś wpierdolić mnie przeraża... Chuj cie obchodzi co kto ze sobą robi i jak wygląda.. Ja pierdole...



Na chuj się krztusisz jak nie musisz??

Dla mnie to taki zjebów powinno lać się po ryju. Ciekawe co za rok w modzie będzie teraz same EMO dauny.
Zgłoś
Avatar
Grzelu 2009-11-22, 19:00
Kurwa, dobry koks od co, nauczyciel Pudziana.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie