18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Magia utworu Hans Zimmer - Time
lolcat • 2014-07-02, 12:25
Witam sadole, bodajże wczoraj ktoś wrzucił filmik z ćpunem bredzącym coś o życiu z utworem Hansa Zimmera Time w tle.
Zauważyłem, że ten świetny utwór dodaje pompatyczności absolutnie wszystkim wypowiedziom. Puszczając sobie go w tle np. podczas przemówienia Hitlera, Tuska, Kaczyńskiego,Luxurii Astaroth, Bonusa BGC, Macierewicza itd. mamy wrażenie, że oglądamy coś bardzo ważnego i mądrego. Piwko dla Zimmermana za ten świetny kawałek

Poniżej przykład. Puszczamy jednocześnie oba filmy, zalecam pierwszy film puścić głośniej niż drugi .
Nie chce mi się robić z tego jednego filmiku bo jestem leń



Wykorzystano film użytkownika YT delmonte1tv.Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Bajdus1962 2014-07-02, 17:19 1
Dobra rozkmina stary. Jednak coś jest w tym kawałku. Sam film obejrzałem dopiero w kwietniu, czyli gdzieś 4 lata po premierze i od tej pory bardzo często słucham tego soundtracka. Tak jak nie przepadam za gatunkami SF jakkolwiek, tutaj jednak surrealizm przedstawiony w filmie wywarł na mnie ogromne wrażenie. Na pewno obejrzę go jeszcze raz. Muzyka Zimmera to istne mistrzostwo. Począwszy od ,,Cienka czerwona linia'' poprzez ,,Helikoper w Ogniu'', ,,Pearl Harbor'', ,,Gladiator'' a konczywszy na Incepcji. Nie wiem jak mógl nie otrzymać oscara za rok 2010, ale to tylko denna nagroda przyznawna przez zydowskie jury. Jedynym chyba jego minusem, jest to, ze jest szwabem.
Zgłoś
Avatar
Avangardus 2014-07-03, 0:03
Hans Zimmer i Shiro Sagisu obydwaj są wielcy.
Zgłoś
Avatar
Riko 2014-07-03, 1:38
Hans Zimmer to mój ulubiony kompozytor.
Two Steps From Hell też ma w sobie to coś, niektóre utwory są naprawdę kozackie.
Zgłoś
Avatar
Filips19 2014-07-03, 1:39
Muzyka ma wielkie znaczenie w filmie, ostatnio się zawiodłem na Transformers 4 bo miało gorszą muzykę od 3. Muzyka zamienia bezsensowną akcję w coś epickiego np. tutaj
Zgłoś
Avatar
Jo[H]nY 2014-07-03, 12:30
Na tych dwoch przykladach muzyka robi niesamowite wrazenie. Tho Steps from Hell - Heart of Courage byl odtwarzany przy wejsciu pilkarzy na boisko przed kazdym meczem na Euro 2012.

youtube.com/watch?v=LMYGLrxS1Ow

youtube.com/watch?v=WWsZIFQX7XA
Zgłoś
Avatar
ravvar 2014-07-04, 0:19 1
Pewnie mało kto wie, ale Zimmer jest twórcą też tegoż, moim zdaniem jego najlepszego main theme - do wojennego mini-serialu HBO "Pacifik" (produkcji Stevena Spilberg'a i Toma Hanks'a)...



Nutka wprowadza w niesamowity nastrój moim zdaniem. Swoją drogą polecam ten 10-cio odcinkowy serial.
Zgłoś