18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Magicy od chemii i nie tylko
GIT • 2020-03-27, 11:18
Zdjęcie przedstawia fragment artykułu z niemieckiej strony internetowej który oznajmia, że niemiecka firma BOSCH stworzyła test na wykrycie wirusa COVID-19 w ciągu dwóch i pół godziny.
Artykuł można znaleźć na:
www faz net
w ich wyszukiwarce wpisać BOSCH
Wrzucam po raz drugi, mam nadzieję, że teraz skoro jest już opis, to zostanie!
Pozdro dla kumatych!


2020-03-28, 08:09
Niezły Fuck News... to ne ten Bosch co podałes na zdjeciu, zapewne zmieniony na potrzeby Polaszków lecz cytuje "Firma Bosch Healthcare Solutions przeprowadziła test wspólnie z Randox Laboratories Ltd. w Irlandii Północnej. Opracowany w ciągu sześciu tygodni - według Bosch jest to jeden z pierwszych na świecie w pełni zautomatyzowanych molekularnych testów diagnostycznych."
Bosch nazwisko jest popularne jak Kowalski w Polsce!
Jak działa test?
Kaseta z testem jest wkładana do skrzynki, skrzynka Bosch wykonuje analizę. Test można wykonać na miejscu podczas leczenia klinicznego. Trasy transportowe, które kosztują cenny czas są eliminowane.

Przepraszam po wnikliwym sprawdzeniu to faktycznie jest dział naukowy w firmie Bosch - lecz nie zmienia to faktu, że jakiś kretyn porównuje wyalazek testów na Korone do mydła.... Schizofrenicznye oddziaływanie polaków na słowo Niemcy... No cóż skoro Polacy nic nie wymyślili to Niemców porównuje sie do omysłu z mydłem. Brawo tylko Patriota to mógł wstawić!

2020-03-28, 10:14
Wicie rozumicie:szkopy=naziści=mydło.Hehe hohoho kupa śmiechu.Dowcip oryginalny jak chłop przebrany za babę.

2020-03-28, 13:57
noo faktycznie niesamowici są... w Korei od miesiąca testują ludzi na ulicy, a test trwa 7 minut...

2020-03-30, 11:52
Juzwa napisał/a:

@Salieri16000
Lepsi byli naukowcy radzieccy. Obliczyli, że gdyby zrobić taką rurkę, żeby do niej zmieściła się cała woda z Ziemi,to rurka byłaby taka długa, ze ja pie**ole.



Wiesz co to jest nie świeci i nie mieści się w dupie?
Radziecki przyrząd do świecenia w dupie.

2020-03-31, 20:18
Nie wiem jak z niemieckim u osób komentujących, ale informacja w artykule mówi o tym, że Bosch wynalazł test, który w 2,5 godziny potwierdza zakażenie i to na miejscu bez konieczności transportu próbek, więc sprawdźcie zanim zaczniecie potwierdzać głupoty które publikuje autor posta.