18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
szpiqlec 2011-03-31, 12:11 9
Jaconator napisał/a:

Co jak co, ale mnie żarty z Magika nie śmieszą.



Chuj kogo ten magik obchodzi, żarty są po to żeby trolować takich właśnie napinaczy. Jakby się ludzie nie wkurwiali za żarty z magika, Popiełuszki, Ridla, papieża, czy innego Jezusa albo pedofilskie to by nie było takich żartów, a że zaraz banda obrońców wypada i się tak śmiesznie denerwują, wyzywają etc. to jest kupa śmiechu. A Magik wyskoczył gdzieś na chwile to może wróci, miejcie nadzieje.
Zgłoś
Avatar
Kov 2011-03-31, 12:27 3
I jeszcze jeden mały (pierwotnie o księżnej Dianie)

Co by teraz robił Magik jakby żył?
Pukał w wieko od trumny
Zgłoś
Avatar
�................� 2011-03-31, 12:47 27
Zgłoś
Avatar
swierzaq 2011-03-31, 12:48
przeciąg w pokoju zostawił kurwa
Zgłoś
Avatar
smilee 2011-03-31, 13:51 5
Magik - Zapomniałem czegoś (feat. Spadochron).mp3
Zgłoś
Avatar
Khainzor 2011-03-31, 14:03 2
BiolyMurzin napisał/a:

Do Autora:
Lepiej po sobie zostawic to co napisales, oraz wspomnienia i pl hiphop niz to co zostawisz po sobie Ty - czyli wielkie gowno po ktorym nikt nawet nie zaplacze




Po nim też płakali.
Zgłoś
Avatar
tyson009 2011-03-31, 14:47 1
A od Magika Legendy to wy się odpierdolcie.
Zgłoś
Avatar
kabalero88 2011-03-31, 15:08 1
BongMan napisał/a:

Rozpierdala mnie to, że są ludzie którzy Magika uważają za reinkarnację Jezusa i doszukują się ukrytych przesłań w jego nagraniach



Ukryty przekaz to nie wymysł fanów Magika tylko zabieg w muzyce,który istnieje od bardzo dawna. Backmasking to rzecz autentyczna.

Ps. R.I.P Magik
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2011-03-31, 15:09 4
A mnie wkurwia to jak ktos sie oburza z zartow Magika tylko i wylacznie dlatego bo wszyscy go wielbia i nazywaja legenda. Jeden wielki huj, tak jak z papiezem, wszyscy sobie o nim przypomnieli jak umarl. Pierdole wlasnie takich ludzi, "odpierdolcie sie od magika legendy" - a pomyslales o tym ze dopiero po smierci stal sie taki slawny? Czy kolega narzucil ci swoj tok myslenia?

Ogolnie do ludzi: macie mozg kurwa? To ze masy ludzi go wielbia nie oznacza zaraz ze wy tez musicie, gdyby teraz Peja jakos zginal czy ogolnie ktos inny znany ze swiata z HH takze bylby legenda.

To chyba tyle.
Zgłoś
Avatar
glizdka 2011-03-31, 15:14 2
śmierć
+200 to popularności

(2pac magik jackson preslay i inne cipy)
Zgłoś
Avatar
misiej91 2011-03-31, 15:39 1
glizdka napisał/a:

śmierć
+200 to popularności

(2pac magik jackson preslay i inne cipy)



Jeśli dla ciebie są to cipy, to słuchasz chujem nie uszami. Czas nauczyć się angielskiego a nie słuchać tylko samej melodii kretynie i nie osądzać po melodii czy fajne lub tez nie.

Zastanów się zanim coś napiszesz cip*.
Zgłoś
Avatar
bobo 2011-03-31, 16:17
@glizdka po pierwsze to z Preslay'em i Jackson'em to nie było tak jak piszesz( i nie nazywaj ich cipami), oni mieli ogromną sławę przed swoją śmiercią, ich popularność po śmierci jeszcze bardziej wzrosła, ale byli popularni przed śmiercią, 2pac już tak mniej, ale też był popularny, natomiast o Magiku dowiedziałem sie przed chwilą
Zgłoś
Avatar
�................� 2011-03-31, 18:45
@up, Jackson to szczególnie pod koniec swego istnienia się dziećmi wsławił
Zgłoś
Avatar
meszamorum 2011-03-31, 20:29 1
BiolyMurzin napisał/a:

Do Autora:
Lepiej po sobie zostawic to co napisales, oraz wspomnienia i pl hiphop niz to co zostawisz po sobie Ty - czyli wielkie gowno po ktorym nikt nawet nie zaplacze


Zgłoś
Avatar
Jaconator 2011-03-31, 20:49 1
@Dr.Ness
Ciekawe ilu ludzi twój awatar doprowadził do ataku epilepsji...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie