18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:18
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:59
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Avatar
cz0pek 2024-09-04, 9:39
wredna murzyńska kurwa to nagrywała chyba , zamiast podejść i najebać cepów małpiszonowi.
Zgłoś
Avatar
Ananasek1 2024-09-04, 13:02
Tutaj się nawet w komentarzach się faceci nie kryją że są pizdy. Postoję, oni są ubezpieczeni, a jak za chwilę twojej żonie, czy córce któryś coś zajebie to będziesz płakał. Trzeba wziąć coś ciężkiego i od razu jebnąć, bo jak pójdzie fama że w Polsce można to samo co na zachodzie to się tego więcej pokaże. W dupie mam pewnie ktoś będzie chciał zabłysnąć, bo pewnie w realu by zamknął pizdę i oczka na dół.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-09-04, 13:03 1
Velture napisał/a:

Tak kurwa, leć i zapierdalaj bronić cudzego biznesu za damski chuj. W najlepszym wypadku dostaniesz werbalne podziękowanie od pracownika żadki zarabiającego minimalną krajową na śmieciówce., który akurat wtedy pełnił rolę kierownika zmiany.
W najgorszym wypadku wylądujesz w kostnicy bo ci takie gówno wyciągnie kosę i trafi dobrze.
Inne wyniki końcowe takiej interwencji obywatela mogą zawierać: aresztowanie, oskarżenie o jawny rasizm oraz ksenofobię a także przekroczenie granic obrony koniecznej jakby się pruł i byś go źle trafił w ryja.
W chuj kurwa korzystne scenariusze dla postronnego obserwatora.
Sadol jest pełen kurwa filmów z "bohaterami" co bronili cudzego towaru przed złodziejem a potem zdychali jak zwierzęta w kałuży własnej krwi.
Nie, podziękuję i postoję.

Cywilizowany człowiek nie reaguje agresją, bo po pierwsze pobijesz kradzieja a odpowiesz jak za człowieka, a po drugie kradziej faktycznie może mieć kosę w kieszeni.

Ja na dodatek nie będę się ciskać do faceta. Ale co mogę zrobić, to nagrać i zgłosić na polucję. Polucja ma <10% skuteczności, ale jak kradziej ma taki nawyk, za dziesiątym razem w końcu go złapią.

A na bieżąco, to jeśli widzę dość ludzi w pobliżu, będę drzeć ryja. Wyjdzie pracownik z Żabki który zamiast nosić towar poszedł na szluga, Mokebe ucieknie bez fantów. I będę drzeć ryja z bezpiecznej odległości. Nie noszę szpilek tylko sensowne kapcie, gdyby pan Mokebe postanowił podziękować mi za obywatelską postawę, szybki sprint w kierunku ludzi co do których istnienia wpierw się upewniłam powinien załatwić sprawę.

Ignorowanie kradzieży jest na nią przyzwoleniem. Dlatego nigdy nie przechodzę obojętnie. Na przykład tydzień temu jakaś damulka schowała fanty pod gówniakiem którego trzymała w wózku sklepowym w Lidlu i "przypadkiem" zapomniała położyć je na taśmę w kasie. Przypomniałam jej o tym; po odejściu od kasy przyleciała do mnie z ryjem jakbym to ja była winna. Nie ma że "Lidl to niemiec", "Żabka to franczyza pisionów" — kradzież to kradzież.
Zgłoś
Avatar
Gesiu96 2024-09-04, 14:04
Niewychowany napisał/a:

To pozwólmy na to żeby nam zrobili z kraju Francję Niemcy i WB. Przez takie kurwy jak Ty na zachodzie nie można bezpiecznie chodzić po ulicach. Gdyby od same początku dostawki wpierdal za swoje uczynki nauczyliby się że w EU nie tolerujemy dziczy.
Nie trzeba go odrazu bić do nie przytomności wystarczy liść i kop na dupe.



Od kogo ty oczekujesz aby kogoś kopał? 🤒😆
Zgłoś
Avatar
zbigniewz 2024-09-04, 14:28 1
TylkoMajonezPomorski napisał/a:

Niesamowite że dopiero po przyjedździe pajeetów paleta przed sklepem jest problemem.



Niesamowite, że te palety czasami stoją 3 godziny bo jest jeden sprzedawca i magazynier zarazem.
Zgłoś
Avatar
P4GER 2024-09-04, 19:16
Za dużo pizd w tym kraju, czarni wjadą tu jak w masło
Zgłoś
Avatar
Piecu88 2024-09-04, 21:54
damian15snk napisał/a:

Sklepy są ubezpieczone, żabka to biznes pisowski.. idz i reaguj na gówno które sami sobie zgotowali a nóż dostaniesz nóż pod żebra



Tak a ubezpieczalnia hoduje pieniądze na drzewach
Zgłoś
Avatar
Bilik123 2024-09-05, 1:20
Velture napisał/a:

Tak kurwa, leć i zapierdalaj bronić cudzego biznesu za damski chuj. W najlepszym wypadku dostaniesz werbalne podziękowanie od pracownika żadki zarabiającego minimalną krajową na śmieciówce., który akurat wtedy pełnił rolę kierownika zmiany.
W najgorszym wypadku wylądujesz w kostnicy bo ci takie gówno wyciągnie kosę i trafi dobrze.
Inne wyniki końcowe takiej interwencji obywatela mogą zawierać: aresztowanie, oskarżenie o jawny rasizm oraz ksenofobię a także przekroczenie granic obrony koniecznej jakby się pruł i byś go źle trafił w ryja.
W chuj kurwa korzystne scenariusze dla postronnego obserwatora.
Sadol jest pełen kurwa filmów z "bohaterami" co bronili cudzego towaru przed złodziejem a potem zdychali jak zwierzęta w kałuży własnej krwi.
Nie, podziękuję i postoję.

Zgłoś
Avatar
Zuwalsky 2024-09-05, 13:01
Macie stare kurwy swoje ko kurwa w dupę jebani dziady
Zgłoś
Avatar
WąsatyZbój 2024-09-05, 17:42
donkapusta napisał/a:

Zaczyna się od butelki, później są pobicia, gwałty,, meczety, szriat, zabójstwa, strefy no-go, uzyskanie praw wyborczych, przejęcie kraju. Cóż, czas start.
Ja już się uczę:
أعتقد أن صديقتي يجب أن ترتدي البرقع.
Kto przetłumaczy?



Już jej to powiedziałeś? Zgodziła się?
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-09-05, 17:44
WąsatyZbój napisał/a:

Już jej to powiedziałeś? Zgodziła się?



نعم، إنها سعيدة جدًا.
Zgłoś
Avatar
WąsatyZbój 2024-09-05, 17:48
donkapusta napisał/a:

نعم، إنها سعيدة جدًا.



Gratuluję.
Zgłoś
Avatar
zn506 2024-09-06, 0:13
Velture napisał/a:

i zapierdalaj bronić cudzego biznesu za damski chuj. W najlepszym wypadku dostaniesz werbalne



Najbardziej prawdopodobne - dostaniesz 2 lata bezwzględnego za atak na tle rasistowskim

[ Dodano: 2024-09-06, 00:15 ]
Ananasek1 napisał/a:

rzeba wziąć coś ciężkiego i od razu jebnąć,



xD - ty pójdziesz siedzieć - oni zaopiekują się tą twoją córką. Ja dostałem wyrok za niemiły komentarz (bez wyzwisk, bez nawoływania) wobec islamskiego terrorysty
Zgłoś
Avatar
obyciak 2024-09-06, 22:00
Hiena87 napisał/a:

A qrwa stała i nie reagowała, ta menda która nagrywała powinna dostać za współudział.



Rozumiemy, że Twoja mama nie ma na tyle siły i odwagi, żeby rzucić się na ratunek browarom ryzykując kosę od jakiegoś brudasa któremu wszystko jedno, czy ją zmasakruje penisem, czy butelką, dlatego nie dziwne jest, że postanowiła to nagrać z bezpiecznej odległości. Niemniej jednak optymizmem napawa sposób w jaki ją chcesz nagrodzić... powinna być z Ciebie dumna 👍
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2024-09-09, 22:20
Velture napisał/a:

Tak kurwa, leć i zapierdalaj bronić cudzego biznesu za damski chuj. W najlepszym wypadku dostaniesz werbalne podziękowanie od pracownika żadki zarabiającego minimalną krajową na śmieciówce., który akurat wtedy pełnił rolę kierownika zmiany.
W najgorszym wypadku wylądujesz w kostnicy bo ci takie gówno wyciągnie kosę i trafi dobrze.
Inne wyniki końcowe takiej interwencji obywatela mogą zawierać: aresztowanie, oskarżenie o jawny rasizm oraz ksenofobię a także przekroczenie granic obrony koniecznej jakby się pruł i byś go źle trafił w ryja.
W chuj kurwa korzystne scenariusze dla postronnego obserwatora.
Sadol jest pełen kurwa filmów z "bohaterami" co bronili cudzego towaru przed złodziejem a potem zdychali jak zwierzęta w kałuży własnej krwi.
Nie, podziękuję i postoję.



ale cipeczka z ciebie. Ja pierdolę. Podkulony ogon pod siebie i skomlesz.
Zgłoś