18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
mikEWrona 2013-03-07, 3:34
Taka Sytuacja nie.
Zgłoś
Avatar
IceIce 2013-03-07, 5:34 2
wik19740 napisał/a:

Właśnie taki samolot zestrzelili Serbowie bo nie wiedzieli że jest niewidzialny dla radarów , dziękuję , do widzenia.



Tych samolotów wyprodukowano w liczbie 21 z tego co wiem ta liczba nigdy się nie zmieniła a samolot o którym mówisz to F-117. Popraw mnie jeśli nie jestem na czasie
Zgłoś
Avatar
lobominator 2013-03-07, 6:20
Blisko byliście.
Jeden egzemplarz B2 hamburgery sami rozbili, zaraz po starcie z bazy.
Przyczyną była awaria komputera.
Żaden B2 nigdy natomiast nie został zestrzelony.
Zestrzelono za to jednego F117, w 1999r w Kosowie.

PS. Bombowców B2 wyprodukowano 20 sztuk + 1 prototyp.
Piękne to maszyny, tyle tylko, że praktycznie nieużywane.
Przez większość czasu stoją bezczynnie w hangarach.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-03-07, 10:09
IRONiczny napisał/a:

@EdmundKemper
cena to ok 2 do 2.5mld$ za sztukę, dolicz do tego koszt utrzymania i modernizacje, koszt wzrasta do astronomicznych kwot, to nie był hejt na Polska Armię, ale próba ukazania dysproporcji w kosztach, wydatkach i o ile są potężniejsi od nas



No więc to chyba normalne, że skoro są potężniejsi i bogatsi oraz mają większe wojsko to będą mieć lepsze maszyny? To tak jakby porównać Polskę i Albanię i dać na siłę do zrozumienia Albańczykom, że są biedniejsi od nas i gorzej wyposażeni.

@up do kogoś tam kto wyzywa od polaczków. Dopóki w Polsce istnieje takie coś jak Wojska Specjalne to Amerykanie nigdy nie pomyślą o zaatakowaniu Polski. Przynajmniej wojskowi bo politycy to nie wiadomo co mają w głowie. Zresztą bez sensu jest gadanie, że ktoś kogoś zniszczy. Jedyny chyba kraj na świecie, który jest tak niepoważny żeby zaatakować inne państwo to Korea Północna, no ale to inna bajka
Zgłoś
Avatar
krzysiek0909 2013-03-08, 1:10
@up
Chyba o Afryce zapomniałeś kolego.
Zgłoś