18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
jaro1 2012-11-02, 21:05 4
dlatego one wszystkie ostatnio takie ładne się wydają, kurwa idzie się ulicą a tam same suki (no może pijany chodze), makijaż robi swoje, a jak zmyje to nie poznasz jej, ale co masz powiedzieć jak jest u ciebie na hacie, kim jesteś kurwa ?
Zgłoś
Avatar
riczardson 2012-11-02, 21:10 2
@up gościu rozjebałeś mnie "...kurwa idzie się ulicą, a tam same suki..." wielka prawda, sam się nad tym ostatnio zastanawiałem, jak to jest, gdzie się nie obejrzysz dobre dupy z twarzy.

Co do kobietki z filmiku, wydaje mi się, że gdyby nie ten trądzik, byłoby baaaardzo dobrze z nią bez makijażu. Musi wyleczyć kurestwo czego jej życzę, ma kobieta wielkie "cohones", że pokazała to publicznie.
Zgłoś
Avatar
TajnyPaktCukierkowy 2012-11-02, 21:12
Pierwsza sprawa to to że kobiety uważają się za inteligentne a godzinami siedzą żeby się umalować albo dobrać bluzkę jakby to miało jakieś znaczenie.. (może boją się że nikt ich nie ruszy). a co mnie interesuje dlaczego one wszystkie na filmikach bez makijażu mają tyle krost?! Przepraszam bardzo ja mam trądzik, trochę na buzi i na plecach, to jest chwilowe i wynik dojrzewania, to ma tam jakiś związek chyba z testosteronem. A tu o co kaman? Chyba sporo tego testosteronu na buzię przyjmują to potem czują się "disgusting"
Zgłoś
Avatar
surojak 2012-11-02, 21:32 1
O w morde! To ja z rozpuszczalnikiem będę chodził.
Zgłoś
Avatar
Yam21 2012-11-02, 21:36
pierdolicie... nie ważne co zobaczę rano ale i tak ruchałbym całą noc ...
Zgłoś
Avatar
longcatislong 2012-11-02, 21:42
Pytanie czy smarowanie skóry trądzikowej taką ilością klajstru zaklejającego pory nie pogarsza sprawy jeszcze bardziej...

Powinna sprobowac najpierw myc twarz 2-3X dziennie jakims specyfikiem przeciwtrądziowym zamiast nakładać tyle tynku.
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2012-11-02, 21:44 1
Kładziesz się z piękną, a budzisz się obok bestii.
Zgłoś
Avatar
Sokole_Oko 2012-11-02, 21:57
Niebawem zobaczysz kobiete bez makijazu i dostaniesz od niej w ryj bo sie wstydzic bedzie jak by kurwa bez majtek byla
Zgłoś
Avatar
niepoprawnymateo 2012-11-02, 22:00
Ale zeby to ma zajebiste
Zgłoś
Avatar
matiqq 2012-11-02, 22:00 4
syn ma trądzik (15lat, ale młodzieńczy miał z 2-3lata temu) z ropą i guzkami, smaruje jakimś maściami które wypalają! plamy w pościeli i ciuchach, bierze tabletki i witaminy i chuja to daje.
wstydzi się do szkoły chodzić no ale mu każe, bo szkoła ważna jest...
Zgłoś
Avatar
gucio926 2012-11-02, 22:21 1
Jak bym jej przyjebał w potylicę to by jej kurwa kilo tego kitu od ryja odpadło.
Zgłoś
Avatar
Miranda 2012-11-02, 22:54 2
qhash napisał/a:

i jeszcze suki maja czelność mówić, że szukają naturalnych mężczyzn i wygląd się nie liczy

zakłamane, dwulicowe pizdy



teraz dojebałeś! Bo akurat dla facetów liczy się wnętrze kobiety i jej dusza... Nie rozśmieszaj mnie! Poza tym nie trafiłeś w materiał albo nie oglądałeś tego filmu. Ona nie nakłada sobie tapety, bo lubi, tylko MUSI! To jest zajebista różnica!
Zgłoś
Avatar
jaro1 2012-11-02, 23:32 1
najgorsze jest to że te pudry, fluidy i inny syf to pewnie pogarsza sprawę, nie mówiąc już jak niszczy i starzeje cerę, ale ona robi to bo wstydzi się pokazać tak na ulicy
Zgłoś
Avatar
jantrzaskalski 2012-11-02, 23:33
Jak to mawia mój kolega ,,morde ma dobra a syfy kiedyś znikną"
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-11-02, 23:39
Byłaby ładna jaby nie da rzeżączka na twarzy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie