18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Olczix91 2015-01-29, 12:14
nawet się nie zabijają...
Zgłoś
Avatar
h................o 2015-01-29, 12:18
Każdy z nich jest świetnie przygotowany na obronę swojego dziewictwa!
Zgłoś
Avatar
Shadok 2015-01-29, 12:47
To tutaj to jeszcze pikuś...od 30 kwietnia do 3 maja w Malborku będą Mistrzostwa Świata, a 4 dni później "Bitwa Narodów" w Pradze(Tak, tej czeskiej. Nie, nie na kastety).

A co do tych, którzy cisną po tych ludziach...większość z nich ma już dawno własne rodziny, to raz. Dwa, że aby być w stanie napierdalać z obciążeniem rzędu 50kg trzeba ćwiczeń, i to nie takich jak wasze codzienne treningi nadgarstka.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2015-01-29, 13:00 1
Ekspertów jak mrówków... Poczytajcie trochę jak to wyglądało... Nie filmy czy inne gówna... Ja troche poczytałem książek o Anglii podczas najazdów wikingów, templariuszach i ogólnie średniowieczu... Tam były szyki, lecz jesli jedna strona wyraźnie dostawała wpierdol ludzie uciekali, a tylko największe pojeby (pozytywnie lub nie) walczyły do końca... Nie było nigdy czegos takiego jak wybicie całej armii do nogi. Czy też wielodniowych napierdalań od rana do świtu... Kilka godzin i ludzie padali na pysk i nawet pozostałych nie mieli siły mordować... Wystarczyło, że linia sie w jednym miejscu przełamała i reszta uciekała w panice bo zostaliby otoczenie i wybici. To samo tyczy się wjazdu na plecy. Na tyle stali chłopki i cieniasy. Kolejna rzecz rycerze mieli zbroje nie dla ozdoby i jeśli taki wjechał w taką zbieranine wsioków to siał tam terror i śmierć. Jeśli dobrze pamiętam gdzies słyszałem, że króla Francji wiesniaki kilka-kilkanaście minut próbowali zranić jak sobie leżał na ziemi w zbroi, a i tak nie dali rady taka obudowa... Żadnych wywijasów mieczem nie było tylko w szyje w głowe. Skubańcy nawet się nie obracali bo wiedzieli, że to są już trupy.

PS. Nie jestem ekspertem, ale troche poczytałem i swoją wiedze opieram na ludziach co przesiedzieli w tym temacie trochę

PPS. Ten kutas berdyszem ładnie tam pacyfikuje ludność
Zgłoś
Avatar
ArchMag 2015-01-29, 13:52
Pojedynek na punkty ...ale przeciwnicy potraktowali sprawę bardzo poważnie

... i ten kobiecy doping



oglądać do końca !

więcej na : youtube.com/channel/UCKejP2rX8AS4I1SgHJ9tXSw

^^ ekspertów proszę o opinie - kto w średniowieczu wygrałby taką konfrontację ....

Zgłoś
Avatar
KaRRol 2015-01-29, 13:58
I tak przy Krakowie to chuj
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2015-01-29, 14:51
Chujowe. Ani nie ma krwi, ani ujebanych kończyn.
Zgłoś
Avatar
biglog 2015-01-29, 15:31
Jegomość z berdyszem ładnie fragi zbierał.
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2015-01-29, 19:42
zbigniewmasuo napisał/a:

Darkstep
Chaosmaker (?)

to nie ja mam ponad 1000 postów najebane



Udzielało się tu i tam... nie mam tu konta od wczoraj.
Zgłoś
Avatar
macicek 2015-01-30, 17:25
niemcy mieli by białe szaty z czarnym krzyżem!!!! kłamiesz
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2015-02-01, 21:18
Jeśli chciałbyś uczestniczyć w takich walkach zakup grę "chivalry medieval warfare "
Zgłoś