18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Chrustek 2014-01-20, 22:51
Nie raz tak jeździłem za pksem i zawsze zastanawiało mnie, co by było gdybym przytarł zderzak przednim kołem. Niestety nadal mogę się tylko domyślać
Zgłoś
Avatar
lukaszdzi 2014-01-20, 23:15 6
@Chrustek jak się przytrze slickiem o zderzak nic sie nie dzieje. Zdarzało się czasami.

Wyjebałem się kiedyś jadąc za tirem na rozlanym oleju. Nic przyjemnego.

Generalnie o hamowanie nie ma co się bać bo słychać moment zdjęcia nogi z gazu i jest chwila żeby się przygotować/oddalić.

Utrzymanie się w miarę dobrym rowerem za starym ogórasem nie jest żadnym problemem. Kierowcy jeżdżą tak między 50 a 60 z tym, że zazwyczaj rozpędzają się do około 60 potem wrzucają na luz i toczą się do 50 - w tym czasie można sobie na legalu odpocząć.

A koleś na filmiku niezbyt rozgarnięty bo nie skręca się na pełnej kurwie, można najpierw trochę zwolnić
Zgłoś
Avatar
Belweder 2014-01-20, 23:29
Brakowało więc dopisze: a kierowca autobusu wstał i zaczął bić brawo
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2014-01-21, 0:01
Jak sie showa za np autobusem to mozn zapierdala nA rowerze jak dzik i zero zmeczenia(oczywidcie trzeba miec jkas tam kondycje), ale ja ma wakaxjach jak jest cieplo przynajmniek dwa razy. Tyg jezdze po ok 90km na raz i zdarzaka sie takiw akcje, zadko ,ale soe zdarzaja. Sama frajda.
Zgłoś
Avatar
Elton John 2014-01-21, 0:14 6
Oho ktoś tu chyba na wycieczkę szkolną jechał.
Zgłoś