18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
danieltrcd 2011-11-21, 1:15
KULTYWATOR napisał/a:

Co ona mówi na końcu?



"No i wiesz, nie muszę się już smucić"
Zgłoś
Avatar
zybercik 2011-11-21, 8:07
Ta pani to Anita Sikorska.
facebook.com/!/anitkasikorska

Fap time sadyści
Zgłoś
Avatar
Baager 2011-11-21, 17:55
youtube.com/user/BlowJobRealOfficep/u/5/XHQwICPULdA

A tu prawie cały odcinek
Zgłoś
Avatar
TheVerylukasz 2011-11-21, 21:42
A ja nie podałem danych, bo podobno nie można ;d
Zgłoś
Avatar
Thomas_Terkovitz 2011-11-21, 22:17 1
Znając ten portal to ona rucha w dupę...
Zgłoś
Avatar
Miziou 2011-11-23, 18:28
BrunerOvned napisał/a:



W seminarium teraz takie głupoty pierdolą?



Pewnie nie misiu, ale jak będziesz miał dziecko, tfu, najpierw kobietę bez nazwiska .jpg, albo .avi - to wtedy zrozumiesz niebezpieczeństwo tego typu gówna, bo na horyzoncie może pojawić się wizja wychowywania małego w świecie takich programów (między innymi tego). Ale, nomen omen, pewnie Cię to kręci i sam lubisz w kakaowe oczko - tylko z tego dzieci nie będzie, więc w sumie nie masz się co martwić o to, o czym mówiłem wcześniej. W końcu to tylko natura, nie? Peace.
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2011-11-27, 4:12
Miziou napisał/a:



Pewnie nie misiu, ale jak będziesz miał dziecko, tfu, najpierw kobietę bez nazwiska .jpg, albo .avi - to wtedy zrozumiesz niebezpieczeństwo tego typu gówna, bo na horyzoncie może pojawić się wizja wychowywania małego w świecie takich programów (między innymi tego). Ale, nomen omen, pewnie Cię to kręci i sam lubisz w kakaowe oczko - tylko z tego dzieci nie będzie, więc w sumie nie masz się co martwić o to, o czym mówiłem wcześniej. W końcu to tylko natura, nie? Peace.



Tak się szczęśliwie składa, że mam tzw. "pełną Rodzinę" i coś o życiu już wiem. Znam też dużo kobietek z .jpeg i .avi, a nawet z .rmvb (te podobno są najlepsze!).
Żeby uchować szkraba od "tego typu gówna", musiałbym zamknąć Go w pokoju, nie wypuszczać dzieciaka z domu, a do szkoły nie puścić, broń Boże - tam to dopiero pomiotów szatana! Na pęczki! Proponuję Ci wybrać mniejsze zło, kiedy będziesz miał syna...
Oczko to oczko, "w końcu to tylko natura".
Jedyne co mnie ewentualnie martwi, to Twoja misja nawracania ludzi - nie chodzi o sam tego fakt, tylko o miejsce: na sadolu. Oby zakończyła się sukcesem
Jeśli nie kręcą Ciebie jako faceta (mniemam, że masz jaja) ładne, niestare i zadbane kobiety, to faktycznie można snuć podejrzenia o klikanie z seminarium. A wolno to tak klikać stamtąd na sadolu?
Kłaniam się w pas, przepełniony szacunem!

PS. Proszę, nie pisz do mnie "misiu", bo tak mówi do mnie tylko moja kochana żona
Zgłoś
Avatar
TwardyHardy 2014-11-12, 15:48
elblogdelwalo.blogspot.com/2014/10/anita-sikorska-eeuu-nov-2014.html?z...
Zgłoś