18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Everal 2010-06-17, 23:09
Vikop napisał/a:


Obrazek


Umrzyj, proszę (:
Zgłoś
Avatar
You_Suck 2010-06-17, 23:12 4
oo dawno Honoru nie słuchałam.
dzieki za przypomnienie.
Zgłoś
Avatar
koopa 2010-06-17, 23:12 3
Szkoda, że nie śpiewa Bramy Valhalli
Zgłoś
Avatar
Everal 2010-06-17, 23:25
cypis napisał/a:

@Everal jesteś taki tolerancyjny, że życzysz małej dziewczynce chuja w dupie?
A tak, przecież tolerancja dla pedofili. To też ludzie, niech robią co chcą, taka ich natura.

Szkoda tylko, że Wasza "tolerancja" kończy się tam gdzie czujecie się zagrożeni.


Jeżeli na serio pomyślałeś że życzę jej chuja w dupę to sam masz jakieś skrzywienia. Jak tata mówi do Ciebie chuj Ci w dupę to mówi to na serio? Gratuluję. Czyli gdzie się kończy?
Zgłoś
Avatar
K................T 2010-06-18, 0:08 1
King of the devil napisał/a:

Vikop Fajnie jedz do usa do czarnych braci nakłaniać do tolerancji rasowej bo póki co czarni sa największymi rasistami znasz angielski to posłuchaj sobie czarnuszego rapu gdzie mało który tekst nie ma wzmianki o marnych białasach


Gdyby wszyscy myśleli jak ty, ludzie już dawno by wyginęli.
Zgłoś
Avatar
emd 2010-06-18, 0:11
No i Gdzie ten wielki dumny SZCZERY? Robaczki go wpierdalaja. Miejsce nazioli jest pod Polskim glanem wgniatajacym hailujacych pedalow w ziemie. Taka patologia jak ruchy neonazistowskie powstawaly glownie na obszarach Slaska. Anti nazi ani red!
Zgłoś
Avatar
Vikop 2010-06-18, 0:36
Everal napisał/a:


Umrzyj, proszę (:


Nie.
Zgłoś
Avatar
King of the devil 2010-06-18, 0:43
Knt

Akurat byłem w usa i doświadczyłem czarnego rasizmu na własnej skórze amerykanie też mają ich dosyć a mieli z nimi do czynienia z nimi dużo więcej niż ja czy ty. Kopniesz czarnego rasizm, czarny cie kopnie też rasizm bo zezna w sądzie że powiedziałeś na niego asfalt
Zgłoś
Avatar
majoness14 2010-06-18, 8:37 2
Everal napisał/a:

Ja pierdole, nie wiedziałem że jest tu tyle zjebanych ludzi. Sam się pompuję z murzynów, szydzę z nich strasznie. Ale przy okazji jestem antyfaszystą jeżeli chodzi o prawa człowieka. Mogę się z nich śmiać żeby zapierdalali z bawełną, ale za chuja im tego nie życzę. Chciałbym aby murzyni czuli się w naszym kraju normalnie. Ale zaraz kurwa czy ona przypadkiem nie zaśpiewała jakiejś piosenki która nakłania do ideologii rasizmu nazizmu i chuj wie jakich zwyrodnień psychicznych? Zaśpiewała. Chuj jej w dupę. Będzie opierdalać naziolskie kutasy a my i tak będziemy rozpierdalać ludzi z pod szyldu 88.
Wrzucajcie swoje gify "didn't read, haha" jebie mnie to. Pierdoleni ksenofobii.



Masz głąbie piwko na zachęte.. Żebyś dalej latał ze swoimi kolegami ze skłotów owiniety szalikiem po miescie i napierdalal jednostki ns'ow... Tylko pamiętaj! 1 on 1 a nie 15 on 1.... Bo sam nie raz dostałem od wsiarzy twojego pokroju własnie w takiej liczbie....
Hmmm... może zamiast kapeli Szczerego to wy powinniscie sie nazywac Honor? Bo Antifa ma go bardzo duzo...
Zgłoś
Avatar
fifus92 2010-06-18, 10:40
Popłacz na forum faszi, że Cie brudy najebali

To przez Twój biały smród.
Zgłoś
Avatar
CKM88 2010-06-18, 11:44 1
Bardzo świetny kawałek Białe dzieciństwo , może wielu z sadistica tego zaznała ale teraźniejsze pokolenie tego nie zrozumie ...
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-06-18, 17:44
Jeszcze parę lat i stworzę taką małą armię
Zgłoś
Avatar
kurtz333 2010-06-18, 23:43 1
Ja pierdolę jakie pranie mózgu. Trzeba chyba traktować swoje dziecko jak przedmiot, żeby nabijąć mu głowę jakimkolwiek rodzajem fanatyzmu. Niczym to się nie różni od praktyk muzułmanów czy fanatycznych katoli ze wsi...
Zgłoś
Avatar
majoness14 2010-06-19, 0:59
fifus92 napisał/a:

Popłacz na forum faszi, że Cie brudy najebali

To przez Twój biały smród.



nie jestem zadnym faszystą kolego . Przyznam sie szczerze ze niekiedy nie umyje ząbków wieczorem... przepraszam...
Zgłoś
Avatar
RemeiK 2010-06-19, 2:41
Naćpany bachor.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie