18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
budgie73 2021-12-18, 14:14 3
Dobre i to jedno ale w tym tempie, to ja dobrych czasów nie doczekam.
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2021-12-18, 15:14 1
Nie cieszcie się, to nie jej wina że się urodziła żydówką
Zgłoś
Avatar
Zgniatacz23 2021-12-18, 15:25 2
Dziecka szkoda zawsze, z tym że tu mamy do czynienia z żydem więc i tak ich za dużo
Zgłoś
Avatar
TylerPL 2021-12-18, 15:51
Google źródło tłumaczył z arabskiego więc tytuł raczej powinien brzmieć: Mała Palestynka z Izraela powiesiła się na zjeżdżalni.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-12-18, 16:00 1
TylerPL napisał/a:

Google źródło tłumaczył z arabskiego więc tytuł raczej powinien brzmieć: Mała Palestynka z Izraela powiesiła się na zjeżdżalni.


Kirjat Gat jest izraelski miastem wiec trochę śmiem wątpić...
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2021-12-18, 17:56 1
Skąd tutaj tak dużo antysemitów? Zamiast klęczeć nieustannie przed tym najszlachetniejszym narodem jaki kiedykolwiek stąpał po ziemi, to jacyś sami krnąbrni goje. Czyżbyście kwestionowali jedynie słuszną prawdę płynącą z telewizora?
Zgłoś
Avatar
grzybkam 2021-12-18, 20:02 2
co jak co ale dziecka zawsze żal
każde ma jeszcze szansę wyrosnąć na człowieka
Zgłoś
Avatar
czodA13 2021-12-18, 20:42
kilku z was powinno sie zamknac. Za takie wypowiedzi przynajmniej 10lat zapobiegawczo bo chuj wie co odpierolicie w miedzyczasie skoro tak zjebani jestescie.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2021-12-18, 20:51
Do 6-7 roku życia wszystkie dzieciaki to dzieciaki. Nie ma co przypierdalać łatek.
od 7 do 14 mamy wpływ podstawowych ideologii, religii zwyczajów, wpływ ojca, kolegów otoczenia itd.
od 14 do18-20 jest utrwalenie owych poglądów, wykształcenie własnej "ścieżki" lub wybranie podążania jakąś przetartą (np ślepa wiara w lewactwo, nacjonalizm czy religię) Wyssane z palca , ale pewnie nie daleko mi do rzeczywistości.
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-12-18, 22:46 6
czodA13 napisał/a:

kilku z was powinno sie zamknac. Za takie wypowiedzi przynajmniej 10lat zapobiegawczo bo chuj wie co odpierolicie w miedzyczasie skoro tak zjebani jestescie.


Ogarnij się. Przecież nikt z nich/nas nie przeszedł by obojętnie obok duszącego się żydowskiego dziecka czy jakiego kolwiek innego, i każdy by ratował. A że nie kochamy tu żydów, a bekę ciśnie się tu z wszystkiego to inna kwestia. Sramy tu na poprawność polityczną. Po to jest ten portal:
Zgłoś
Avatar
TylerPL 2021-12-19, 14:23
Halman napisał/a:

Kirjat Gat jest izraelski miastem wiec trochę śmiem wątpić...



Hm... Faktycznie dalej nie googlowałem. Teraz jeszcze wikipedie przejrzałem i przyznaje się do błędu oraz mylnych wniosków z niedostatecznego szukania.
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2021-12-19, 20:47 1
janlew napisał/a:

Ogarnij się. Przecież nikt z nich/nas nie przeszedł by obojętnie obok duszącego się żydowskiego dziecka czy jakiego kolwiek innego, i każdy by ratował. A że nie kochamy tu żydów, a bekę ciśnie się tu z wszystkiego to inna kwestia. Sramy tu na poprawność polityczną. Po to jest ten portal:



Ktoś się zgubił... Jeśli potrzeba pomocy to polecam wypier..lać

Zgłoś
Avatar
neo001 2021-12-19, 20:48
czodA13 napisał/a:

kilku z was powinno sie zamknac. Za takie wypowiedzi przynajmniej 10lat zapobiegawczo bo chuj wie co odpierolicie w miedzyczasie skoro tak zjebani jestescie.



Zapłacisz za mój pobyt w więzieniu? Pewnie nie, to może prościej było by mnie powiesić? Jesteś większym zjebem niż osoby które obrażasz.
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2021-12-19, 20:50 1
czodA13 napisał/a:

kilku z was powinno sie zamknac. Za takie wypowiedzi przynajmniej 10lat zapobiegawczo bo chuj wie co odpierolicie w miedzyczasie skoro tak zjebani jestescie.



Ktoś się zgubił... Jeśli potrzeba pomocy to polecam wypier..lać.

Janlew -przepraszam. Omskło mi się z jego głupoty

Zgłoś
Avatar
picolo 2021-12-20, 0:46
W Łodzi w 42 nie mieli z tym problemu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie