18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Malowanie podłogi...
i................i • 2016-02-20, 14:34
...póki nie skończy się farba:


Kibic został dźgnięty w tętnicę przez fana wrogiego klubu

Źródło
Zgłoś
Avatar
petru23 2016-02-20, 19:51 8
MaszAyahuaskę napisał/a:

@up oczywiście że porządni. Załatwił sprawę w minutę, bez skakania po głowie, kopania, maltretowania, torturowania. Jak dla mnie bohater

A teraz na poważnie: Nie porównuj NASZYCH kibiców, do tych zza wschodniej granicy... NIGDY!



No co ty nie powiesz.
Cytat:

PAP2007-09-22, ostatnia aktualizacja 2007-09-22 14:26
22-letni mężczyzna zmarł w nocy ugodzony nożem, prawdopodobnie przez stadionowego bandytę. Drugi mężczyzna jest ranny.
Jak inofrmuje kielecka policja do zdarzenia doszło z piątku na sobotę - po meczu piłkarskim Kolporter Korona Kielce-Legia Warszawa, w okolicy Al. Solidarności. Do stojącego na skrzyżowaniu ulic auta podbiegł nieznany mężczyzna, który przez otwarte okno zadał kilka uderzeń nożem siedzącemu w samochodzie 22-latkowi. Ranny pasażer samochodu po przewiezieniu do szpitala zmarł


źródło
Zgłoś
Avatar
Pikathulu 2016-02-20, 20:12
To teraz podłogi będą miały piękny odcień czerwieni.
Zgłoś
Avatar
Chorusek 2016-02-20, 20:28 1
@petru serio? wklejasz info sprzed 9 lat? Ja Ci zaraz mogę wkleić sprzed 15 jak się w Anglii czy gdzie indziej cięli.
Zgłoś
Avatar
dziolo22 2016-02-20, 21:00
Po pierwsze jest to Rosja, po drugie wątpliwe źródło, a po trzecie atakujący mają brody niczym ichniejsze "czarnuchy" z Kaukazu.
Zgłoś
Avatar
nonnack 2016-02-20, 21:07
Obczajcie fagasa w 0:17 , jak go zbiera na wymioty, a potem spierdala z innymi podobnymi sobie panienkami.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2016-02-20, 21:10 3
MaszAyahuaskę napisał/a:


A teraz na poważnie: Nie porównuj NASZYCH kibiców, do tych zza wschodniej granicy... NIGDY!


Jedni i drudzy to jedno wielkie ścierwo. Ze wschodu, czy zachodu, północy czy południa. To jest wyjątkowo znamienne, że wszystkie inne sport łącznie ze wszystkimi napierdalankami, rugby i innymi agresywnymi sportami nie generuje tyle złego co piłka nożna. Powinni to zdelegalizować tak jak nazizm!
Zgłoś
Avatar
hrabia9933 2016-02-20, 21:25
najbardziej wkurwia mnie kretynskie zachowanie tych wszystkich debili wokol
Zgłoś
Avatar
Vincent Vega 2016-02-21, 1:24 1
Dexter37, tylko nie bij braw jak ci paskudni kibole będą prać muzułmańską dzicz, gdy ta już dotrze do Polski, lewizno.
Zgłoś
Avatar
KrH 2016-02-21, 2:51 1
Chorusek napisał/a:

@petru serio? wklejasz info sprzed 9 lat? Ja Ci zaraz mogę wkleić sprzed 15 jak się w Anglii czy gdzie indziej cięli.



Koleś ma w nicku petru to czego Ty się po nim spodziewasz? Nowoczesna TFU.
Zgłoś
Avatar
petru23 2016-02-21, 6:31
Up
A chuj w dupie cie nie uwiera?
Zgłoś
Avatar
atomboy7 2016-02-21, 13:36
Kibole wszędzie takie same
Zgłoś
Avatar
132qwe 2016-02-21, 16:55
mogli mu opaskę uciskową założyć to by się biedny nie wykrwawił
Zgłoś
Avatar
jajcu111 2016-02-21, 23:38
kurwa serio, widząc w Kielcach na pół bloku graffiti, na którym jest napisane pod barwami klubu, że autorzy tego wątpliwego dzieła będą walczyć do samej śmierci, to ogarnia mnie refleksja... o co walczyć będą, z kim mają zamiar to robić i przede wszystkim, jak bardzo żałośnie to brzmi, jak się walczy nawet na śmierć w imię jebanego klubu piłkarskiego... żeby jeszcze był jakoś utytułowany, ale nie, jebana korumpowana korona... ja pierdole... za jebaną barcelonę bym nawet dupska nie ruszył, bo cała piłka nożna to jest porażka, a ci debile mają zamiar za coś ginąć... kurwa...
Zgłoś