18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:33
Malowanie sprayami vol. 2
Gebofon • 2014-07-24, 21:17
Kolejna odsłona niecodziennego warsztatu.
Zajebista sprawa + Bob Marley w tle



Jeżeli było, niech moderacja informuje o tym linkiem w komentarzu.
Nie jak parówy, co wywalają kolejny materiał do było.pl bez argumentacji.
Zgłoś
Avatar
shinigamiONE 2014-07-24, 23:40
straszny kicz, ale świetny pomysł na biznes
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2014-07-25, 0:10 2
Czy wyście nigdy kurwa nad morzem nie byli?... Takich malarzy sprayem tam od zajebania jest na promenadach (w Ustce byłem 6 razy i zawsze ich tam widziałem),

Te obrazki sprayem ludzie malują już jakieś 10-15 lat...bez przesady żeby się jeszcze nad tym spuszczać "ło jakie zajebiste!". Fajne owszem, ale nic poza tym.
Zgłoś
Avatar
quietkick 2014-07-25, 1:32 1
Dla ubogich umysłów kiczowata papka, wodospad, drzewko, promyki, dodajcie sobie tęczę i trupka na krzyżu w tle. Taki macie świat wypierd... mi z tą szmirą, kicz aż boli.
Zgłoś
Avatar
s................7 2014-07-25, 2:19
Tylko czekam, aż znajdą się 15 letnie pedały w kapturach, które swoje pisanie po murach "JPJP 100%" uznają za sztukę..
Pierdolone wywłoki, wraki społeczeństwa.. Rodzic sie potem musi za takiego wstydzić, bo chodzi 15 latek najebany, albo naćpany...

Już wole ciężarne w gimnazjach..

Tylko czekam, aż znajdą się 15 letnie pedały w kapturach, które swoje pisanie po murach "JPJP 100%" uznają za sztukę..
Pierdolone wywłoki, wraki społeczeństwa.. Rodzic sie potem musi za takiego wstydzić, bo chodzi 15 latek najebany, albo naćpany...

Już wole ciężarne w gimnazjach..
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-07-25, 14:52
Ja tam mam fantazje, ale ni chuja nie umiem machać pędzlem (chyba że mowa o robocie to i wałkiem spoko macham ) czy puszką... Malowałbym latami i chuja wykombinował, a tutaj wiara trzsaka od tak w pare minut obrazek... Kurwa fajnie własnie wyglądają planety i galaktyki tak malowane... Takiego majstra do pomalowania całej ściany z chęcią bym zatrudnił i miał jakiś kosmos... Jak dla mnie spoko
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2014-07-25, 19:16 2
sebix97 napisał/a:

Tylko czekam, aż znajdą się 15 letnie pedały w kapturach, które swoje pisanie po murach "JPJP 100%" uznają za sztukę..
Pierdolone wywłoki, wraki społeczeństwa.. Rodzic sie potem musi za takiego wstydzić, bo chodzi 15 latek najebany, albo naćpany...

Już wole ciężarne w gimnazjach..

Tylko czekam, aż znajdą się 15 letnie pedały w kapturach, które swoje pisanie po murach "JPJP 100%" uznają za sztukę..
Pierdolone wywłoki, wraki społeczeństwa.. Rodzic sie potem musi za takiego wstydzić, bo chodzi 15 latek najebany, albo naćpany...

Już wole ciężarne w gimnazjach..



O czym Ty teraz rozmawiasz kolego?

O czym Ty teraz rozmawiasz kolego?
Zgłoś
Avatar
koło_zamachowe 2014-07-27, 16:51
ale ma wizje pierdolony
Zgłoś