18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
małpa w metrze
nitrof • 2014-02-20, 21:29
policjant się wydziera a czarnuch najwyraźniej nie rozumie angielskiego


wytrwali doczekają 2 porażenia
Zgłoś
Avatar
czarnyblack 2014-02-21, 13:29 2
No dobra, moze i glupi, moze i sie nie sluchal, ale ciekaw jestem co zrobil. Jakby policjant do mnie sapac zaczal bez powodu, tez pewnie niebyloby mi to na reke. To ze jest policjantem uprawnia go do wydawania rozkazow jak dla zwierza w klatce? Wiekszosc z nich jak zalozy mundur mysla, ze juz sa ponad ludzmi, bo ma swoj kubraczek. To, ze gowno pomalujesz zlotolem, nie znaczy ze jest zlotem.
Zgłoś
Avatar
kam332 2014-02-21, 13:32
naszych policjantów macie za niedołęgów, bo byle pijaka skuć nie potrafią. Chcielibyście żeby nasza policja była taka ?
Zgłoś
Avatar
Faith955 2014-02-21, 14:13 5
kam332 napisał/a:

naszych policjantów macie za niedołęgów, bo byle pijaka skuć nie potrafią. Chcielibyście żeby nasza policja była taka ?


Tak, od razu byłoby spokojniej, każdy wiedziałby, że może dostać słony wpierdol jak się nie będzie słuchał. U nas aktualnie nikt nie ma szacunku do policji, więc każdy pozwala sobie na za dużo.

Sam miałem kilka razy bliskie spotkania z nimi i nie narzekam, zawsze można było się jakoś dogadać(0 mandatów, a powinienem ich kilkanaście dostać). Raz koło rynku zaczailiśmy się na prześladowcę koleżanki, dostał wpierdol, 2 policjantów podbiega, rozdziela nas, pytają o co chodzi, wyjaśniamy, a 5 min odeszliśmy słysząc, że dobra robota.
Kwestia podejścia, oni widzą czy ktoś jest typowym jp skurwysynem, wtedy dopierdalają mandatami, a potem taki chodzi w bluzie firmy i narzeka jaka to ta psiarnia jest chujowa, bo dostał słusznie mandat(ale tego już się na głos nie mówi ).
Zgłoś
Avatar
defcon1 2014-02-21, 15:12 4
Tam przynajmniej ci policjanci wyglądają tak, że wzbudzają respekt. Jak widzę filmiki z Polski jak biedna 50-kilogramowa kobieta i 60-kilogramowy anemik próbują obezwładnić dorosłego, solidnego chłopa to przecież nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać.
Zgłoś
Avatar
BrainSeeker 2014-02-21, 15:23 1
nie chce nic mówić ale zwierzę które ucierpiało najprawdopodobniej było naćpane jak cholera.
Zgłoś
Avatar
nodi515 2014-02-21, 15:27
następnym razem zastanowi się dwa razy zanim pomyśli o ucieczce swojemu białemu panu
Zgłoś
Avatar
xerty 2014-02-21, 15:29
ja to bym chetnie porazil cwela w mundurze zobaczylbym czy takze by zaplakal
Zgłoś
Avatar
normals522 2014-02-21, 15:29
@czarnyblack Tak tak. Jak by policjant by do ciebie sapał bez powodu to byś po kolegów zadzwonił i byście mu mordę obili. Tak, to że jest policjantem uprawnia go do wydawania rozkazów jak dla zwierza w klatce. Klatka była i zwierzak też. A jednak głupie zwierze nawet tak prostych komend nie zrozumiało.
Zgłoś
Avatar
c................k 2014-02-21, 15:46
Lubię amerykańską policję. Jakiś taki respekt przed nimi czuć. Choć mnie zawiódł, bo nie ogarnął tematu sam do końca.

Krótko i na temat - policjant wydaje polecenie --> nie słuchasz go --> zostajesz ukarany.
Zgłoś
Avatar
Rirotto 2014-02-21, 15:55
Smutne, na prawde smutne, ze tyle sie z nim pierdolil...
Zgłoś
Avatar
adam91z 2014-02-21, 16:04
Policjant był jeden,murzyn się rzucał i skończył jak skończył. Tam pewnie 2 razy dziennie jakiegoś czarnucha "ładują"
Zgłoś
Avatar
boohaj 2014-02-21, 16:23
A jak polaka zabili taserem na lotnisku w Kanadzie to bylo ale biedny. Ale czarnego rażą to już małpa. Dzieciaki napinacze internetowi, w zyciu nikomu by czegos takiego w twarz nie powiedzieli.
Zgłoś
Avatar
Resterwers 2014-02-21, 16:29
Łeb bym temu ciapakowi urwał, pół akcji zasłonił swoją ujebaną głową.
Zgłoś
Avatar
kotek997 2014-02-21, 16:34
raf-ret napisał/a:

Prawidłowo aby złapać małpę należy ją uspać tak mówili na Animal planet



Proponuję amunicje (taniej)
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-02-21, 16:50
Dobra zacznijmy od tego iż gliniarz za bardzo rozgarnięty nie jest. Czasami po porażeniu wysokim napięciem mięśnie odmawiają posłuszeństwa więc oczekiwanie ( w szczególności po takim chudzielcu ) jakiejkolwiek aktywności fizycznej nie jest zbyt mądrym pomysłem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie