18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Małpie protesty...
Halman • 2020-05-31, 6:51

dodatkowe video z innego źródła;

w ramach wynagrodzenia za protesty przegląd zawartość kurierskiej ciężarówki FedEx...
Jeden z protestujących nie uważał przy należnym mu przeglądzie czym dołączył do zestawu kołowego...
Zgłoś
Avatar
JedkerTC 2020-05-31, 15:50
Instant karma. Jakie to piękne.
Zgłoś
Avatar
bacio 2020-05-31, 16:31 2
Miód na moje oczy. Przydałaby się lepsza jakość.
Zgłoś
Avatar
yatoya 2020-05-31, 16:31
Każdy protestujący czarnuch powinien być odesłany w kontenerze do Afryki jeśli mu się nie podoba świat stworzony przez białych. Przecież jasno jest napisane, że murzynek Bambo w Afryce mieszka.
Zgłoś
Avatar
gelo1238 2020-05-31, 16:58
Sadol ma jakieś zjebane serwery czy co? Nic poza nim mi nie muli na fonie
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2020-05-31, 18:00
A co im ta ciężarówka zrobiła albo kierowca tej ciężarówki, że musieli ją splądrować? Bydło, nic więcej.
Zgłoś
Avatar
ZgRyZ 2020-05-31, 20:29
Toffik36 napisał/a:

Szkoda mi tego chłopa, przejechał murzyna a policzą jak człowieka



w ramach samoobrony...można.
poza tym jaki twardy musiał być, że tak iskrzyło?
Zgłoś
Avatar
kriss7muchomor 2020-05-31, 22:59 2
Chuj w to wszystko. Kurwa jakbym ja chciał protestować może 2-5 dni, to mnie po prostu nie stac. Kogo do chuja jest stac, latać jak za gówniarza i jeszcze dodatkowo rozpierdalac cokolwiek przez tyle dni? Dwie opcje, bezrobotni na zasilkach, albo opłacani z gory. No kurwa kto pójdzie robić takie dymy mając dzialalnosc?
Zgłoś
Avatar
V.A.L.A.K 2020-06-01, 0:32
Łooo kurwa! Te nagranie. to czyste złoto
Zgłoś
Avatar
Dukenstein 2020-06-01, 1:26 1
Najpierw napierdalają chłopu w samochód, jakby wysiadł to by go skatowali i okradli.. chłop spierdala, a taki jebany debil się jeszcze dziwuje "Łota fak". Mam nadzieję, że lewackie kurwy i murzyńskie darmozjady od tych "protestów" skończą w dole z wapnem albo coś, bo już zdecydowanie za długo świat się z nimi pierdoli.
Zgłoś
Avatar
BERYL1 2020-06-01, 1:39
poluznili malpom lancuch to i maja
Zgłoś
Avatar
kriss7muchomor 2020-06-01, 22:05
Chuj w to wszystko. Kurwa jakbym ja chciał protestować może 2-5 dni, to mnie po prostu nie stac. Kogo do chuja jest stac, latać jak za gówniarza i jeszcze dodatkowo rozpierdalac cokolwiek przez tyle dni? Dwie opcje, bezrobotni na zasilkach, albo opłacani z gory. No kurwa kto pójdzie robić takie dymy mając dzialalnosc?
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-06-02, 15:33
Ryzyko zawodowe, czyż nie?
Zgłoś
Avatar
Danoniero 2020-06-03, 21:44
Szkoda kierowcy bo pójdzie siedzieć. No ale co miał zrobić, czekać aż się do niego dostana, pobiją ukradną ciężarówkę ?. A potem ludzie w szoku, no jak się kurwa dobijasz agresywnie do kierowcy tira to nie oczekuj że ktokolwiek będzie stał i czekał, co za pojebusy.
Zgłoś