18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Małpy w autobusie
MCL • 2010-12-17, 18:45
Pokrótce: biała kobieta w ciąży poprosiła czarną, eee, "kobietę" o ustąpienie miejsca w autobusie. Efekt widoczny na filmiku.


Najbardziej zasługuje na pochwałę stoicki spokój jej chłopaka. Jako że akcja dzieję się najprawdopodobniej w USA ja na jego miejscu nie wytrzymałbym i prawdopodobnie skorzystał z prawa przyznanego przez konstytucję do posiadania broni i użycia jej w obronie własnej.
Akcja właściwa koło 1 minuty.
Zgłoś
Avatar
The Butcher 2010-12-17, 20:22
W zoo powinny być klatki...
Zgłoś
Avatar
cosinus 2010-12-17, 20:24 3
czarne pierdolone małpy, zapakować znów w siatke i wysłać do afryki, może tam by sie odnalazły w rdzennych warunkach
Zgłoś
Avatar
NoNeedForIntroductions 2010-12-17, 20:25 2
A jakież łapy i nogi ta dzika swołocz ma wygimnastykowane, od bujania się na lianach!
Mam nadzieję, że poniosły odpowiednie konsekwencje za swój małpi rozum.
Zgłoś
Avatar
eL_AdameK 2010-12-17, 20:28
Co to za podpis do filmu, mija się z treścią, z jednym się zgodzę, jebane czarne małpy, a koleś miał przejebane coby nie zrobił to by miał przejebene. piwo daję
Zgłoś
Avatar
A................l 2010-12-17, 20:36 1
Dawno dawno temu co mądrzejsze i ambitniejsze małpy poszły sobie na północ i wyewoluowały, te co zostały już niezbyt się zmienily, poczekajmy może za jakieś 50 tys lat się ucywilizują.
Zgłoś
Avatar
Achajka 2010-12-17, 20:39 7
nsa napisał/a:

one of the girls grabbed an MP3 player from the pregnant 17-year-old, Jessica M.



2 komenty niżej:
Cytat:

Nie wiem, jak wy ale mi się wydaje, że jedna z nich zabrała dziewczynie(chłopak słuchał razem z nią) ipoda.



Bo po co czytać poprzednie komentarze, na pewno nikt nie jest taki super bystry, żeby zauważyć i napisać to samo... ; )
Zgłoś
Avatar
krayesiak 2010-12-17, 20:42 1
@up miałem właśnie napisać dokładnie to samo
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2010-12-17, 20:46 9
Oj tak wszyscy wy bojownicy kosmosu zrobilibyście tam w tym autobusie porządek, rozjebali wszystkich czarnych, kierowce też o ile byłby murzynem. Curb stepem z AH X, kopem wpierdol oraz z półobrotu pięścią w ryj. Po czym w zębach zanieślibyście ich na komisariat najbliżej jednostki policji i dopilnowali by deportowali ich na czarny ląd. Widać ze bydło ciota i chuj, ale ogarnijcie się gimbuski, bo takie internetowe pierdolenie jest po prostu żałosne. Każdy z was nasrałby w pory w takiej sytuacji aż by wam opadły na dół jak Titanic. Mimo, że to były tylko samice małp .
Zgłoś
Avatar
als3n 2010-12-17, 20:48
Nie mam pojecia dla czego autor napisał na asfalt malpy.. malpa wie gdzie jest jej miejsce chyba ze ktos ja zlapie w siatke do zoo tak samo jest z asfaltem zostali zlapani i do ameryki i robia glupoty..
Zgłoś
Avatar
listonosz39 2010-12-17, 20:48
na plantacje jebane małpy
Zgłoś
Avatar
Kokolino 2010-12-17, 20:52
To to safari! Jakbym miał wizę do United State of Assholes to bym sobie na polowanko poleciał.
Zgłoś
Avatar
Mad_Trucker 2010-12-17, 20:58
E! Kto małpy do autobusu wpuścił? To nie higieniczne!
Zgłoś
Avatar
mtl 2010-12-17, 21:00 2
Adrianol napisał/a:

Dawno dawno temu co mądrzejsze i ambitniejsze małpy poszły sobie na północ i wyewoluowały, te co zostały już niezbyt się zmienily, poczekajmy może za jakieś 50 tys lat się ucywilizują.


Jak małpy się ucywilizują i odkryją koło to człowiek już dawno podbije kosmos.

Co do filmu to zew natury z dziczy się odezwał i małpka zawisła w poszukiwaniu bananów na rurze do trzymania się ucywilizowanych.

Brak tu kurwa tylko KKK :/
Zgłoś
Avatar
xxxGRAMxxx 2010-12-17, 21:00 1
Hasanie po lianach nawet w miejskiej metropoli nie sprawia tej czarnej szmacie problemu :/. Dziwi niekiedy patologia murzynow . White Power xD
Zgłoś
Avatar
papryka244 2010-12-17, 21:02
Minigun i rozpierdolić cały czarny tył tego metra.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie