18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Mały żart i jego skuteK
Areczos • 2014-03-10, 15:42
No i kolejny jakiś dowcip po Amerykańsku
Szkoda,że bardziej delikwent nie został potraktowany



Ps. Ciekawe jak by akcja działa się w Polsce?
Wydaje mi się, albo był by przekopany, albo by go okradli z tego co niby chciał zajebać
Zgłoś
Avatar
kiwiszon 2014-03-10, 21:12
Najlepiej tak podjechać do gościa próbować zajebać kasę, a jak się nie uda, to udawać, że "taki żarcik"
Zgłoś
Avatar
Onyx1 2014-03-10, 21:22
trzecia dziurka, hehe
Zgłoś
Avatar
PonuryUser 2014-03-10, 21:41
A od czego zrobiła mu się taka dziura?
Zgłoś
Avatar
hubsonq 2014-03-10, 21:46
Ciekawe czy w Polsce by to przeszło, nieudana próba kradzieży, gosciu krzyczy 'to żart', a po tych magicznych słowach wszyscy się uśmiechają i przybijają piątki....
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-03-10, 21:51
Poważnie czekałem na jakiegoś kickera bo tam pacia dało radę na spokojnie wcisnąć. Co do akcji chujowi powinni na dzień dobry wpierdolić temu przy bankomacie i temu jebanemu "laki lukowi"... Typ co mu strzała sprzedał nie powinien się hamować i prac po ryju do zdarcia skóry z kostek.
Zgłoś
Avatar
naitsyrk 2014-03-10, 22:11
Szkoda, że go nie zastrzelili... i tak w każdym sądzie w Stanach wygrał by sprawę. A jak by wziąć dobrą papugę to rodzina pewnie jeszcze płaciła by odszkodowanie napadniętemu.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-03-10, 22:48
dobrze tak kutasowi, przez takich matolow ludzie oduczaja sie reagowac jak cos sie dzieje
Zgłoś
Avatar
cogito25 2014-03-10, 22:55
Zgłoś
Avatar
Mieczyk_ 2014-03-10, 23:01
Kurwa, bardzo dobrze, prawidłowo. Powinni go jeszcze przekopać. Tylko dlaczego nie dostał za pierwszym razem no i po co mu te ręczniki podają...
Idąc tym tropem, teoretycznie można kogoś napaść, spróbować obrabować, a jak się nie uda to krzyknąć prank i spróbować za 5 min na kimś innym.
Zgłoś
Avatar
Kopalny 2014-03-11, 0:53
jaka cipuszka, dziure w nosie zarobił i boi się teraz, ze będzie miał szwy. Hej cipuszko oj cipuszko
Zgłoś
Avatar
Sauron 2014-03-11, 0:59
Kurwa, czyli na to wychodzi, że każdy teraz może bez problemu okraść/napaść kogo zechce.. najwyżej jak jak zostaniesz załapany krzykniesz parę razy "prank" i po sprawie..
Ja na ich miejscu nie przestawałbym gnoja tłuc ..
Zgłoś
Avatar
K.O. 2014-03-11, 2:19
A mógł zabić... ;D
Zgłoś
Avatar
kawkaman 2014-03-11, 10:09
i bardzo dobrze kurwie, niech ich walą po ryjach to sie odechce dla tych zjebów "prankowania"
Zgłoś
Avatar
Max Ibuprom 2014-04-29, 8:55 1
Drobnykurczak ales pajac... mierzysz sie wzrokiem z chlopcami swojego pokroju? I co, przygrywaja, wygrywaja, kto jest na szczycie lancucha pokarmowego? Pewnie mama bo daje na internety xD

Pewnie miazdzysz takich internetowych kozakuff jak ja swoja "potega podswiadomosci" o ktorej sie dowiedziales z ksiazek j. Conrada ! xD referujac do innego twojego posta....

Ale trafiles ta swoja pogrozka jak kula w plot, przy okazji wystawiajac swiadectwo kto jest internetowym kozakiem....
Idz zabijac wzrokiem miszczu, swiat potrzebuje takich jak Ty! ;D
Zgłoś