18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Mama lekko wstawiona
~_Yarko_ • 2023-11-10, 17:04

Wychuchała 1,7 promila.
Dziecko zmarło w szpitalu.
Kierowca Urala trzeźwy, a matce grozi pięć lat odsiadki.

Źródło:

2023-11-11, 06:48
ActAnonymous napisał/a:

Zadziwia mnie zawsze jeden fakt odnośnie tych filmów gdzie dzieci giną na ulicy. Mianowicie, że one zawsze muszą trafić pod koła jakiegoś ciężkiego/wielkiego pojazdu. Nie od skutera, motora, auta czy innego "lekkiego/mniejszego" pojazdu, tylko zawsze musi się natrafić jakiś ciężki/wielki pojazd. Jakby z góry ktoś chciał żeby to dziecko zginęło w najbardziej okrutny sposób. Szkoda dziecka, że na starcie dostało patologicznych rodziców/opiekunów którzy w głowie mają więcej promili niż rozumu



A co jest w tym dziwnego? Mały samochód czy skuter jest łatwiej i szybciej wyhamować.

2023-11-11, 09:22
Ale że kierowca Urala trzeźwy???? To nieprawdopodobne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

2023-11-11, 11:20
Niech każdy Sadol pamięta !
Banderowcy, Hitlerowcy i Netanjahowcy to nie ludzie to zwierzęta !

2023-11-11, 13:54
Dave7 napisał/a:

Ścierwo to twoja stara



Novotko napisał/a:

k***a mocne
k***a człowieku, to dziecko też jest banderowcem? pies ciebie j***ł. bez spiny. i tak byś po strzale padł.



Nadal czekam na prawdziwych etatowych banderowskich troli. j***ne k***y wsadziły głowę w piasek i schowały się pod osranym kamieniem.

2023-11-11, 18:59
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nadal czekam na prawdziwych etatowych banderowskich troli. j***ne k***y wsadziły głowę w piasek i schowały się pod osranym kamieniem.


No przecież jestem. Ale nie mam o czym pisać bo kacapskie trole mało szczekają na Ukrainę od kiedy Izrael jest modny.

2023-11-11, 21:35
Rak.Odbytu napisał/a:

No przecież jestem. Ale nie mam o czym pisać bo kacapskie trole mało szczekają na Ukrainę od kiedy Izrael jest modny.



Dobrze wiesz, że nie ciebie miałem na myśli. Tobie nikt za to nie płaci.

2023-11-11, 22:53
wolaki to som pany europy i swiata

2023-11-12, 01:33
Rak.Odbytu napisał/a:

No przecież jestem. Ale nie mam o czym pisać bo kacapskie trole mało szczekają na Ukrainę od kiedy Izrael jest modny.



Odbyt Biskupa ewoluował w Raka.Odbytu? Które to już konto? :lol:

2023-11-12, 12:01
Kierowca tego samochodu to jest idiota do potęgi ntej, widać z daleko cze dzieciak wchodzi na droge a tu nawet nie hamował, boze w tym filmiku poziom głupoty tych ludzi to jest dramat

2023-11-12, 14:22
Bul_od_bytu napisał/a:

Odbyt Biskupa ewoluował w Raka.Odbytu? Które to już konto?


Tysiąc sto sześćdziesiąte szóste. Zazdrościsz?

2023-11-13, 15:46
Banderowska flaga TFU !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Paszoł won sicz zaporozka !!!!!!

2023-11-14, 21:46
No to pincet plus poszło się j***ć,blyat

2023-11-16, 17:14
To na UPAdlinie