18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Mamusia i jej dzieciątka.
Meyrin • 2013-01-24, 17:46
Znalezione gdzieś w internecie. -Pewnie dla co poniektórych może i nie jest to przerażające, ale jak ja to zobaczyłam to o mało co nie dostałam zawału. Odrażające małe pokraki.

You guys i opened a door to let the dogs out and a fucking spider ran across my foot inside and then i was screaming and my mom dropped a plastic bowl on it to not let it run away and then it fUCKING GAVE BIRTH ON THE FLOOR IN THE BOWL AND THEN WE WERE BOTH SCREAMING

WHAT DO I DO



ITS STILL IN THE BOWL AND ITS JUST HAVING MORE BABIES
FUCK

IT DROPPED MORE BABIES

MY DADS LIKE GASSING THEM WITH SPRAY AND ITS STILL GIVING BIRTH




YOU GUYS THOSE ARE ALL BABIES

FUCK MY LIFE
There is only one solution:




Tak się zastanawiam co ja bym zrobiła z takim szkaradztwem... -tekst chyba nie wymaga tłumaczenia
Zgłoś
Avatar
OstrySadol 2013-01-27, 1:19
ja pierdole az mnie cairki przeszly
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-01-27, 1:41
Cytat:

trzeba poczekać aż wyszystkie wyrosną, znów wyjdą małe, znów wyrosną i tak aż do momentu, że nie będzie miejsca w tym pojemniku i będzie taka ich kompresja, że staną się jedną "masą" i będzie można podnieść pojemnik i one nie wypadną. wtedy można już spokojnie spuścić je w klopie albo zrobić szejka dodając banana i maślankę


mama wie, że ćpiesz?
Zgłoś
Avatar
QKLUX 2013-01-27, 1:44
Ja pierdole, poziom wiedzy spada wprost proporcjonalnie do wzrostu dostępu do niej...
Rodzący pająk... Zabiło mnie to

U insektow częste jest transportowanie małych na własnych plecach, ale kurwa wykluwają się z jajek!

Młodsza części sadolowej braci, nie mówcie później że na własne oczy widzieliście jak się rodzą pająki.
Zgłoś
Avatar
Kaef 2013-01-27, 1:53
PaWeL1656 napisał/a:

Mam nadzieje że w Polsce takich nie ma...

Niestety Cię zmartwię. Są i to dużo.
Zgłoś
Avatar
Meyrin 2013-01-27, 12:17
Skowu napisał/a:

Co wy macie do pająków? Sam hoduję ptaszniki i ludzie... jak wy im nic nie robicie to one też wam nic nie robią! One się was boją! NIE BÓJCIE SIE ICH!!!



Ja tam od zawsze się bałam pająków i nigdy tej fobii nie przezwyciężę, po prostu to wiem. Nawet jak piszę "pająki" to aż mnie ciarki przechodzą. Chociaż dziwne, bo do innych robali nie mam takiego obrzydzenia. Może i krzywdy nie zrobią, ale ja osobiście mam wrażenie, jakby każdy pająk chciał na mnie skoczyć i się do mnie uczepić, a to przyprawia mnie o nie do opisania gigantyczny strach...
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2013-01-27, 14:19 1


Problem solved
Zgłoś