18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
ququa 2020-12-28, 17:54 2
Gmork napisał/a:

Na wszystko mogę patrzeć: na wyrywanie serc na żywca, na ucinanie głów, na wszelakie okropności, ale jak ktoś krzywdzi niewinne dzieciątko, to coś mi się robi w środku, czuję taki straszny ból. I niech nikt nie pierdoli, że czarnego nie szkoda, dziecko to dziecko. Każdy kto nie uronił choć jednej łezki na widok tego nagrania jest bezdusznym bydlakiem niegodnym nazywania się człowiekiem.



kurde musze chyba isć po cebule

sadząc po nagraniu to tam sie tak tresują po co wnikac w ich zwyczaje

dzieciak pewnie i tak padnie na jakiegos ebola albo aidsa a jesli nie na to w takim syfie długo nie pociagnie
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-12-28, 17:59
Nikt, nic?
Piwo za materiał własny
Zgłoś
Avatar
jutu241 2020-12-28, 18:07
zaszyc jej pizde
Zgłoś
Avatar
Bukers 2020-12-28, 18:19 1
Może i jestem sadolem ale kurwie wbił bym ten kij w pizde aż by jej oczodołem wylazł!
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2020-12-28, 18:28 1
Gmork napisał/a:

Na wszystko mogę patrzeć: na wyrywanie serc na żywca, na ucinanie głów, na wszelakie okropności, ale jak ktoś krzywdzi niewinne dzieciątko, to coś mi się robi w środku, czuję taki straszny ból. I niech nikt nie pierdoli, że czarnego nie szkoda, dziecko to dziecko. Każdy kto nie uronił choć jednej łezki na widok tego nagrania jest bezdusznym bydlakiem niegodnym nazywania się człowiekiem.



Bo jesteś zdrowy psychicznie. Tak nas uwarunkowała natura że nawet obce dziecko chcemy chronić.

Gmork napisał/a:

Na wszystko mogę patrzeć: na wyrywanie serc na żywca, na ucinanie głów, na wszelakie okropności, ale jak ktoś krzywdzi niewinne dzieciątko, to coś mi się robi w środku, czuję taki straszny ból. I niech nikt nie pierdoli, że czarnego nie szkoda, dziecko to dziecko. Każdy kto nie uronił choć jednej łezki na widok tego nagrania jest bezdusznym bydlakiem niegodnym nazywania się człowiekiem.



Bo jesteś zdrowy psychicznie. Tak nas uwarunkowała natura że nawet obce dziecko chcemy chronić.

Rozjebie napisał/a:

Mimo, ze jestem empatycznym człowiekiem, to powyższy film w ogóle mnie nie ruszył, bo jest tylko jebanym filmem. To już stało się dawno i zostało dawno nagrane. Na chuj mam płakać teraz? Nie liczy się to, czy płaczesz na filmie, jak jebane dewoty z kościoła, które modlą się żarliwie, a potem mieszają z błotem innego człowieka, tylko to co ROBISZ, jeśli widzisz powyższą sytuacje na własne oczy.
Ilu ludziom pomogłeś własnymi rękami? Jeśli nikomu, to sklej pizdę atencjuszu



Mózg nie zawsze odróżnia czy to jest film czy nie. Dlatego na komedia się śmiejemy a ma dramatach płaczemy.
Zgłoś
Avatar
plastic 2020-12-28, 18:35
Kurde26 napisał/a:

Bo jesteś zdrowy psychicznie. Tak nas uwarunkowała natura że nawet obce dziecko chcemy chronić.
Bo jesteś zdrowy psychicznie. Tak nas uwarunkowała natura że nawet obce dziecko chcemy chronić.
Mózg nie zawsze odróżnia czy to jest film czy nie. Dlatego na komedia się śmiejemy a ma dramatach płaczemy.



kazdy ludzki odruch jest ludzki. natomiast te, ktore latwo dzis wykorzystac przeciw nam, zaslugują na krytykę - to jest ludzki odruch, ludzie dbaja o sibie nawzajem, a najbardziej o tych ktorzy sa najblizej
Zgłoś
Avatar
ewela416 2020-12-28, 18:37
Kurwa jebana nie matka spaslakowi by się taki wypierdol.
Zgłoś
Avatar
A................r 2020-12-28, 19:38
Halman napisał/a:

ciekawe co młody przeskrobał?



urodził się czarny
Zgłoś
Avatar
Sawix 2020-12-28, 19:40 1
co za kurwa wyrodna
Zgłoś
Avatar
banerr 2020-12-28, 19:40 1
Kurwa sracie się jak kler. Życie poczęte trzeba chronić, gówniaka wyruchać, a dorosłego wydoić z kasy. Płaczecie nad małym asfaltem a jak wyrośnie na takie coś to już będzie asfalt, czarnuch, najlepiej na gałęzi.

Zgłoś
Avatar
Gromm 2020-12-28, 20:00
Hartuje go.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2020-12-28, 21:17
Jak to co przeskrobał???!?
Spierdolił z pola bawełny.
Zastępował swą tłustą matkę. Jeśli to matka.
Zgłoś
Avatar
Boss-man 2020-12-28, 21:30
Jestem rozdarty wewnętrznie
Zgłoś
Avatar
MordaWKubełSzmato 2020-12-29, 5:54 1
Gmork napisał/a:

Na wszystko mogę patrzeć: na wyrywanie serc na żywca, na ucinanie głów, na wszelakie okropności, ale jak ktoś krzywdzi niewinne dzieciątko, to coś mi się robi w środku, czuję taki straszny ból. I niech nikt nie pierdoli, że czarnego nie szkoda, dziecko to dziecko. Każdy kto nie uronił choć jednej łezki na widok tego nagrania jest bezdusznym bydlakiem niegodnym nazywania się człowiekiem.


Dobra tam nie zesraj się pedofilu, ronisz łzy bo ci ruchanie ktoś sponiewierał. Kys cwelu

Zgłoś
Avatar
Mamciewdupie 2020-12-29, 12:13 1
Gmork napisał/a:

Na wszystko mogę patrzeć: na wyrywanie serc na żywca, na ucinanie głów, na wszelakie okropności, ale jak ktoś krzywdzi niewinne dzieciątko, to coś mi się robi w środku, czuję taki straszny ból. I niech nikt nie pierdoli, że czarnego nie szkoda, dziecko to dziecko. Każdy kto nie uronił choć jednej łezki na widok tego nagrania jest bezdusznym bydlakiem niegodnym nazywania się człowiekiem.



Nie zesraj się. Ona go dyscyplinuje bambusem. Zresztą leje go płasko po plecach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie