18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Co za łaskawość policji w wyborze wysokości kary

Mandat dla warszawskiego Spidermana

Do policji wpłynęło zgłoszenie około godziny 18:00. Spiderman'a zauważył operator monitoringu miejskiego i to on zawiadomił służby.

"Warszawski Spiderman, to Sylwester W. rocznik produkcji 1989. Znany jest już policji z podobnych wykroczeń. Niejednokrotnie był pouczany przez funkcjonariuszy. Pościg nie trwał długo, bo mężczyzna został złapany przystanek za Placem Bankowym w kierunku Woli. Nie stawiał oporu, nie uciekał" - poinformowała podkom. Agnieszka Hamelusz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji Śródmieście w Warszawie.

Tym razem policja ukarała superbohatera superniskim mandatem - 50 zł na podstawie art. 97 kodeksu wykroczeń.

A tu filmik z jego wyczynami: sadistic.pl/powrot-spidermana-vt133570.htm
Źródło: kontakt24.tvn.pl/
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-08-22, 17:05 2
Ciekawe jaki będzie mandat, jak ktoś przebierze się za Venoma i mu przypierdoli
Zgłoś
Avatar
siwybis 2012-08-22, 17:11
Teraz byle menda* będzie się chwaliła przy rodzinnej kolacji że Spiderman;a zawinął

* pies, krawężnik itp... dla jednego stąd to nawet Pan Policjant (współczuję)
Zgłoś
Avatar
pararara 2012-08-22, 17:18
50zł.. wiekszy dostałem za jazde autobusem bez biletu 153zł -,-
Zgłoś
Avatar
rbstefun 2012-08-22, 17:35
pararara napisał/a:

50zł.. wiekszy dostałem za jazde autobusem bez biletu 153zł -,-



Moj mandacik urosl ze 121,20 do jakichs 500-600pln (nie pamietam dokladnie), kiedy doliczono do niego oplate za czynnosci komornicze. ;] Przynajmniej tak mi to przedstawiono w jakims liscie z sadu pol roku temu. Co ciekawe, pismo z oznajmieniem mi tego faktu bylo pierwszym, jakie dostalem w tej sprawie. Takiego mi psikusa zrobili, o.
Zgłoś
Avatar
Proximate 2012-08-22, 17:53
Cytat:

Pościg nie trwał długo, bo mężczyzna został złapany przystanek za Placem Bankowym w kierunku Woli. Nie stawiał oporu, nie uciekał"



Ja pierdolę, pościg nie trwał długo, bo nie uciekał. Zajebista logika wypowiedzi.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-08-22, 18:05
dobrze, że to spiderman, bo człowiek przy gwałtownym hamowaniu tramwaju, by spadł
Zgłoś
Avatar
marszalek1 2012-08-22, 18:08 1
W końcu jakis bohater w polsce
Zgłoś
Avatar
cinoslav 2012-08-22, 18:09 4
wojas30 napisał/a:

A jak się ktoś inny przebierze za spider mana i będzie takie jaja odpierdalał a go nie złapią to co? Wszystkie mandaty będą wypisywać na Sylwestra W.?
Zajebista jak zawsze w swych poczynaniach psiarnia...



Zgłoś
Avatar
zelo533 2012-08-22, 18:18
@up "Warszawski Spiderman". ..
Zgłoś
Avatar
Galian 2012-08-22, 18:31
@rbstefun witamy w polsce, tutaj nawet moga cie skazac bez twojej wiedzy
Zgłoś
Avatar
hajtkol 2012-08-22, 19:02
Jakiś koleś który naoglądał się w necie filmów z udziałem Remmi'ego Gaillard'a postanowił sobie zrobić polską alternatywę (czyt. podróbę), jak to zwykło się w Polsce robić. Wychodzi znacznie gorzej niż w oryginale, ale i tak znajdują się tacy którzy nie widzieli świata i twierdzą że lepiej robić tak niż siedzieć w domu i na niego narzekać. I ja teraz sobie siedzę w domu, i gdzie bym nie wszedł na neta to trafiam na jakiegoś jebanego Spidermana z Warszawy którym zachwycają się internauci, jakby to było kurwa odkrywcze, świeże i chociaż śmieszne kurwa to nie, musi być flegmatyczne jakby było przeznaczone dla dzieci z autyzmem. Mam prawo sobie ponarzekać jak każdy inny. Ja jebię, ludzie - trochę kreatywności...
Zgłoś
Avatar
303 2012-08-22, 19:06
A mi chuje ze straży miejskiej za przejście obok torów w czasie jak nic nie jechało nie przez tory grozili mandatem 500 zł, skończyło się na 50 zł, a tu pajac dostaje tyle samo za takie coś, patrząc na przystanek to wygląda na np metro ratusz arsenał, miejsce w którym nie raz jedzie w jednej kolumnie po kilka autobusów/tramwajów
Zgłoś
Avatar
Y................l 2012-08-22, 19:24
Koleś już jest sławny na świecie. Jego film jest na 9gagu
Zgłoś
Avatar
Boss-man 2012-08-22, 23:35
Zdjęcie zrobione na bankowym w stronę Woli, złapali go przystanek za bankowym a na filmiku jechał Towarową?
Zgłoś