18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Mandat z fotoradaru
longlong7 • 2013-09-25, 20:37
Siemka, wracając z wakacji dostałem taką pamiątkę jak zresztą wielu z nas, piękne czarno-białe zdjęcie samochodu,
Postanowiłem nie dać złodziejom ani groszka
chodzi o radar stacjonarny, otóż staż miejska niema prawa robić zdjęć z tego typu radaru a takie właśnie mi cykło.
Mam nadzieję że pomogę i wam!
dodam że to był stary szary fotoradar
Prawo służy osobom którzy umieją się nim posługiwać.
Zgłoś
Avatar
si3l 2013-09-25, 22:26 1
kamilkawka napisał/a:

Mi jest SM obojętna.Duż jeżdze samochodem w robocie ale jakos nie mam cisnienia łamania przepisów ,prawko mam 11 lat i dostałem moze dwa mandaty. Rozumiem że teraz dojebie mi jakiś idiota który jest w posiadaniu golfa lub bmw że jestem pizda ( nie obrażając pasjonatów i normalnych użytkowinków bez naklejki na szybie i tuby w bagażniku) ale po cos sa te fotoradary chocby po to zeby wytrącic kierowcow z rutyny . Przejdziesz dzieciaka , babcie , pijaka bo w terenie gdzie ma sie jechac 50 ty postanowiles 90 . Pewnie ich działania jak polowania w miejscach " śmiesznych" to ok przesada , ale w terenie zabudowanym w newralgicznych punktach to mnie nie dziwi i popieram .Do prawnika to kązdy może polecieći wyszukać luki prawne taka jest moda,ale jakby kolo kogos potracił to robił by w gacie i watpie zeby go policja zrozumiała ze jechal za szybko wtedy zapewne argumentow by nie bylo i pism.



Stary, naucz się kurwa stawiać przecinki i kropki, po chuj te spacje niepotrzebne?
Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2013-09-25, 22:39 2
Oho, następny domorosły prawnik.

Prokurator Generalny nie jest żadną wykładnią prawa w PL, i nie ma prawa tworzyć/deregulować przepisów prawnych w żadnym zakresie.

Prokurator Generalny zgłosił wniosek o stwierdzenie niezgodności z Konstytucją RP do TK. Prawda jest taka że dopóki TK/SN nie orzeknie że coś jest niezgodne z prawem to jak na razie - przegrałeś. Bo nadal jest to w użyciu.

Ale zawsze będziesz się mógł pochwalić historyjką wśród znajomych.
Zgłoś
Avatar
diversee 2013-09-25, 22:39
Manowo? też od nich dostałem pamiątkę z wakacji
Zgłoś
Avatar
lilmuzynio 2013-09-25, 22:52
Wszystko zaj**e ale zapomniałeś wcięcia na początku ostatniego akapitu dlatego ch*j strzeli twoje pismo.
Zgłoś
Avatar
bania88 2013-09-26, 0:45
W Grajewie w woj. Podlaskim wlasnie zlikwidowano SM.
Zgłoś
Avatar
Garrone 2013-09-26, 0:56
czy to już rebelia w tym kraju? jak tam idziecie do powstania?
Zgłoś
Avatar
samaelpl 2013-09-26, 1:41
W tym roku po powrocie z nad morza z rodzinką, każdy kierowca dostał taką pamiątkę, a jeden nawet dwie z tego samego miejsca. Kierowców było pięciu. Niezłe maszynki do pieniążków.
Zgłoś
Avatar
Chawka 2013-09-26, 3:17
kamilkawka napisał/a:

Mi jest SM obojętna.Duż jeżdze samochodem w robocie ale jakos nie mam cisnienia łamania przepisów ,prawko mam 11 lat i dostałem moze dwa mandaty. Rozumiem że teraz dojebie mi jakiś idiota który jest w posiadaniu golfa lub bmw że jestem pizda ( nie obrażając pasjonatów i normalnych użytkowinków bez naklejki na szybie i tuby w bagażniku) ale po cos sa te fotoradary chocby po to zeby wytrącic kierowcow z rutyny . Przejdziesz dzieciaka , babcie , pijaka bo w terenie gdzie ma sie jechac 50 ty postanowiles 90 . Pewnie ich działania jak polowania w miejscach " śmiesznych" to ok przesada , ale w terenie zabudowanym w newralgicznych punktach to mnie nie dziwi i popieram .Do prawnika to kązdy może polecieći wyszukać luki prawne taka jest moda,ale jakby kolo kogos potracił to robił by w gacie i watpie zeby go policja zrozumiała ze jechal za szybko wtedy zapewne argumentow by nie bylo i pism.



W jaki sposób radary ustawiane przez SM wpływają na bezpieczeństwo? Przecież Cię nie zatrzymają. Wyjebią takie cudo gdzieś na wyjeździe z jakiejś wioski, miejscowi i tak dostaną cynk, że "suszą" a zdjęcia trafią w większości do osób, które prawdopodobnie nie będą tamtędy nigdy więcej przejeżdżać, a o swoim wykroczeniu dowiedzą się z listu.
Zgłoś
Avatar
kamilkawka 2013-09-26, 10:50 1
Chawka napisał/a:



W jaki sposób radary ustawiane przez SM wpływają na bezpieczeństwo? Przecież Cię nie zatrzymają. Wyjebią takie cudo gdzieś na wyjeździe z jakiejś wioski, miejscowi i tak dostaną cynk, że "suszą" a zdjęcia trafią w większości do osób, które prawdopodobnie nie będą tamtędy nigdy więcej przejeżdżać, a o swoim wykroczeniu dowiedzą się z listu.



Jak dostaniesz mandat to może jakoś to do Ciebie trafi i zmusi do myslenia. Idąc twoim tokiem rozumowania to po co znaki ??jak znaki wpływają na bezpieczeństwo? przecierz chyba lepiej wiesz czy jezdzisz bezpiecznie .Przecierz zawsze przez wiochy jedziesz 90 km/h ale ostrożnie. I jeszcze te cholerne progi zwalniające przecierz te dzieci które graja w piłke mają oczy i bedą widzieć że jedziesz i uszy beda slyszeć .

si3l napisał/a:



Stary, naucz się kurwa stawiać przecinki i kropki, po chuj te spacje niepotrzebne?



Znalazł, się. kurwa, ,polonista. . , , , ! . . . ,
Zgłoś
Avatar
H................g 2013-09-26, 12:42
Cytat:

Uwaga mamy na forum buntownika! 'Fuck the Police'



Jak to mówią, strażnik miejski, jeszcze nie pies, a już nie człowiek, więc morda
Zgłoś