18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Manipulacje na fotografiach
Darzla • 2013-04-07, 15:29
Dimitry Maximov to rosyjski artysta i ilustrator z Moskwy. Poniżej można zobaczyć efekty jego pracy, która polega na subtelnym i delikatnym połączeniu fotografii z tajemniczymi rysunkami. Sposób w jaki ingeruje w zdjęcia powoduje bardzo mocne pobudzenie wyobraźni, a wszystko nabiera innego znaczenia.

Reszta w komentarzach
Źródło
Zgłoś
Avatar
BigosDNB 2013-04-07, 18:32
A tam pierdolicie, jednemu sie spodoba, drugiemu nie, jak macie jakas tabelke w ktorej moge sprawdzic na jakim poziomie sa te obrazki to wrzuccie, znalezli sie fani systemu nauczania kurwa.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-04-07, 19:01 3
kurwa zjebane zajebany mulem gimbusy to ze moim zdaniem to sztuka niskich lotow to nieznaczy ze sam zrobilbym cos lepszego kurwa tepe niedorozwoje np skoro tak smiejecie sie z najmana wyskoczcie z nim na solowke najebalby kazdego z was tepe dzidy takich przykladow moglbym podac sporo to ze cos mi sie niepodoba nieznaczy ze zrobilbym to lepiej ja pierdole

patrzac w ten sposob krytykujesz Tuska a czy sam bylbys lepszym politykiem watpie tepa dzido
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-04-07, 19:59
Kurwa ale chujowizna kiedyś to trzeba było sobie upierdolić ucho,żeby być artystą a teraz?Byle ruski może nim zostać robią chuj wie co,takie czasy...

ps tak mi się przypomniało,niedawno na hardzie oglądałem kolejną super artystkę co sobie coś w pizdę wkładała i to była sztuka do chuja, a dzisiaj jakiś estoński teatr co jakaś baba rzyga na gumowego kurczaka:D

Cóż nie rozumiem sztuki ;D
Zgłoś
Avatar
clinton 2013-04-07, 21:51
zawsze piwko za rosyjska kolej podziemna
Zgłoś
Avatar
maranilorak 2013-04-07, 22:12
a czym on tu manipuluje?
Zgłoś
Avatar
Grycan 2013-04-08, 0:37
Teraz nikt mi nie powie, że Buka nie istnieje!
Zgłoś
Avatar
dominik_wrz 2013-04-08, 14:28
Zgłoś
Avatar
Kondra 2013-04-08, 15:59 1
dth napisał/a:

@up
To jest ten typ najbardziej debilnych komentarzy jakie można napisać. "Jak gra jest chujowa, to zrób lepszą", "jak obraz chujowy, to zrób lepszy"... nie trzeba być artystą czy programistą, żeby móc ocenić grę czy obraz : P



A to jest właśnie przykład braku umiejętności czytania ze zrozumieniem. Nic nie napisałem o tym, żeby sam coś namalował/sfotografował/zrobił - poprosiłem tylko o zaprezentowanie co wg. niego jest prawdziwą sztuką na wysokim poziomie.
Zgłoś
Avatar
fazzie 2013-04-20, 19:20
dth napisał/a:

@up
To jest ten typ najbardziej debilnych komentarzy jakie można napisać. "Jak gra jest chujowa, to zrób lepszą", "jak obraz chujowy, to zrób lepszy"... nie trzeba być artystą czy programistą, żeby móc ocenić grę czy obraz : P



widać gimnazjum jeszcze przed Toba skoro nie opanowałeś sztuki czytania ze zrozumieniem,
taka mala podpowieć, "zaprezentuj" to nie jest synonim slowa "zrob"
Zgłoś