18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
Avatar
filipnight 2013-07-31, 12:22
za Różala zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-07-31, 12:26 1
Zarammoth napisał/a:

To co powiedział o poganach i chrześcijaństwie mi się szczególnie spodobało



Szkoda, że nie jest to zgodne z prawdą
Zgłoś
Avatar
HaSz23 2013-07-31, 12:32
Kto w tych czasach opierdala uszy Pittowi?A taki kurwa kochas zwierzat ja pierdole :/ Ale za walki propsy
Zgłoś
Avatar
Symbian 2013-07-31, 12:32 2
pierdoli
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-07-31, 12:34 2
To jest jakiś współczesny autorytet, bo nie słyszałem o nim wcześniej? Wygląda jak chodząca patologia, czasem powie coś zrozumiałego, ale czego wymagać od kogoś, kto słucha Pejowca?
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-07-31, 12:55
Zgłoś
Avatar
grubazzz 2013-07-31, 13:40
Jego tatuaże mają tatuaże.
Zgłoś
Avatar
b................r 2013-07-31, 14:10 2
biedy chory człowiek z mocno zaburzoną osobowością
Zgłoś
Avatar
f355 2013-07-31, 15:17 1
Ja sie tam nie interesuje ksw ani tymi klimatami, wiec nie weim czy gosciu sie dobrze nakurwia. Jak tu jest to pewnie jes dobry, fajnie ,niech sie realizuje ,ale jazesz pierdole. Tak jak juz ktos tam wyzej wspomnial , te madrosci za piec zlotych... Filozofem to on nie bedzie, nie poradzisz. a w ogole to wkurwia mnie pierdolenie takiego typa, ktory cale zycie sie nakurwia, jest to jego zawod , pasja i tak dalej, ze jak ktos ma jakis problem do mnie, cos mu sie we mnie nie podoba nich przyjdzie i mi to powie w ryj to potem zobaczy. No kurwa mac, sztuka by bylo jakby ktos do niego podszedl ,przypyszczyl a ten by go odpowiedzia przygasil, ale co to za sztuka wysprzeglic w ryj na jego miejscu? to tak jakbym powiedzial ,stary chodz mam tu karabin, 3 bodykurwaguardow, czolg i dwa samoloty, chodz i badz kozak, a jak mnie wkurwisz enough to cie najwyzej rozstrzelam. lame.
Zgłoś
Avatar
MacGregor 2013-07-31, 16:00 1
Nie wierz w Boga, ale przypisuje szatanowi pewne cechy człowieka i potwierdzaj jego istnienie - no to mnie rozpierdala w osobach niewierzących... Sam zatraciłem wiarę w Boga przez pewne zdarzenia w życiu, ale nawet jak wierzyłem to w sumie nie traktowałem nigdy tej złej strony poważnie.... Co to za wiara, skoro w sumie się jej wyparłem, tia ^^
Zgłoś
Avatar
m................k 2013-07-31, 16:18
@siwens84

Ty tak twierdzisz czy komuś odpowiadasz? ;D

Był u nas w mieście, trenował młodych i jego skila widać było miał takiego, że
by Ci fus-ro-dah samym spojrzeniem zrobił ;D
A Ty boksować pewnie potrafisz jedynie własnego penisa
Zgłoś
Avatar
sorra18 2013-07-31, 16:26
@up

Jak na niewiezacych strasznie duzo pierdolicie o Bogu
Zgłoś
Avatar
Persekutor 2013-07-31, 18:11
MacGregor napisał/a:

Nie wierz w Boga, ale przypisuje szatanowi pewne cechy człowieka i potwierdzaj jego istnienie - no to mnie rozpierdala w osobach niewierzących... Sam zatraciłem wiarę w Boga przez pewne zdarzenia w życiu, ale nawet jak wierzyłem to w sumie nie traktowałem nigdy tej złej strony poważnie.... Co to za wiara, skoro w sumie się jej wyparłem, tia ^^



Trzeba traktować Szatana jako symbol wolnej woli i alternatywy dla wiary w jakiekolwiek bóstwo. Wiara w Szatana nie polega na potwierdzaniu istnienia bóstwa sprzeciwiającego się Bogu, tylko na kierowaniu się własnym rozsądkiem i podążaniem swoją drogą.
Zgłoś
Avatar
Wazzi 2013-07-31, 22:01
Spotkałem Różalskiego na obozie sportowym 2 lata temu na Mazurach i powiem wam że to bardzo miły facet
Zgłoś