18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
scoobiedoobiedooya 2015-05-01, 15:00 1
Widzę, im bliżej wyborów tym poziom szamba wyższy I te lewackie hejty, łomójpanie.
Zgłoś
Avatar
looopp 2015-05-01, 23:28
@ fejkowy Marian_Kowalski
Proszę przytoczyć posta usuniętego przez administrację w cenzuralnej formie, abym mógł się do niego odnieść.
Zgłoś
Avatar
T................h 2015-05-02, 9:53
DUST DEVIL to wyvchodzi na to że ruch narodowy proponuje, jako lekarstwo na wszystko, gospodarke łudząco podobną do sowieckiego NEP.
Zgłoś
Avatar
M................i 2015-05-02, 10:39
looopp napisał/a:

Proszę przytoczyć posta usuniętego przez administrację w cenzuralnej formie, abym mógł się do niego odnieść.



Proszę mnie cmoknąć w pompkę panie ciepły.

Cytat:

DUST DEVIL to wyvchodzi na to że ruch narodowy proponuje, jako lekarstwo na wszystko, gospodarke łudząco podobną do sowieckiego NEP.



a korwin chce 3x niższych podatków na wzór hitlerowski.
Widać wiesz wszystko co i jak, może sam opwinieneś zostać politykiem zamiast siedzieć w tym swoim obsranym przemyślu?
Zgłoś
Avatar
looopp 2015-05-02, 11:22
@ fejkowy Marian_Kowalski
Gorąco ze złości mi się zrobiło po przeczytaniu Twojej (jedynie wpojone zasady posługiwania się językiem ojczystym zmuszają mnie do użycia dużej litery w stosunku do tego czegoś) odpowiedzi. Miałko, płytko i bez sensu.
Nie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
T................h 2015-05-03, 8:26
Marian_Kowalski, chuj ci do tego gdzie siedzę i co robię. Widze tylko że marzy ci się powrót polski lubelskiej, ale pod narodowym knutem? Zresztą widać po miejscu twojego marnego pochodzenia.

Tak poza tym to gdzie ja napisałem coś o korwinie? Dorabiasz sobie kurwiu teorie. Pewnie teraz walisz knage koło biurka i spocony sapiesz "ale mu dojebałem kucowi"

Więc wiedz towarzyszu jaśnie bolsko narodowy, że socjalizm czy to narodowy czy to internacjonalny to dalej ten sam czerwony socjalizm. Marzy wam się kontrola wszystkiego i wszystkich od samego początku do końca, ale na razie idziecie na górnolotnych hasłach "ratowania narodu i polskości", a krótkowzroczne debile przyklaskują i mówią "oni bolske uratujom i przywrucom jej należne miejsce w świecie".

Napisałbym na koniec żebyś spierdalał, ale nie zniżę się do twojego poziomu.
Zgłoś
Avatar
buzzjunkies 2015-05-03, 21:24
Nie widzicie kurwa że to fejk robiący dym i burzę Nie wierze..
Zgłoś