18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
czarnylelo 2010-03-02, 13:32 4
Manson jest świetnym artystą Posłuchajcie albumu "Holy Wood In the shadow of the Valley of Death". Który został nagrany po wypadkach w szkole Columbine. Manson był wtedy na topie po wydaniu genialnego w 1996 roku albumu Antichrist Superstar później w 1998 Glam rockowego Mechanical Animals ataki mediów na jego postać osłabiły jego najbardziej szczytową formę zmieniając go w demona którego muzyka robi dzieciaką sieczke z głowy..wszystko jak zawsze zostało przekoloryzowane a z Mansona zrobiło sie kozła ofiarnego dla ludzi.... Co do filmu to wycinek z filmu " Zabawy z Bronią" polecam film!! Bardzo miło popatrzeć na prowokacyjny dokument który pokazuje jak bardzo amerykanie kochają broń. Naboje mogliby dodawać do płatków śniadaniowych

"Do you love your guns,god and goverment?!"
Zgłoś
Avatar
Sebun 2010-03-02, 14:25 11
Być może kogoś to zainteresuje: odpowiedzią Mansona, utworem bezpośrednio nawiązującym do tragedii w Columbine, sytuacji społecznej i nakręcanej przez media atmosfery po tym zdarzeniu jest The Nobodies.


Kod:
<br>     Today I am dirty<br>     and I want to be pretty<br>     Tomorrow, I know that I'm just dirt<br> <br>     We are the nobodies<br>     we wanna be somebodies<br>     when we're dead,<br>     they'll know just who we are<br> <br>     Yesterday I was dirty<br>     wanted to be pretty<br>     I know now that I'm forever dirt<br> <br>     We are the nobodies<br>     we wanna be somebodies<br>     when we're dead,<br>     they'll know just who we are<br> <br>     Some children died the other day<br>     we fed machines and then we prayed<br>     puked up and down in morbid faith<br>     you should have seen the ratings that day...<br>
Zgłoś
Avatar
GooseKat 2010-03-02, 15:17 5
Własnie mi się wydawało,że to jest z filmu "Zabawy z bronią".
Bardzo ciekawy dokument, szczególnie fragment z kontami bankowymi i gratisami do nich;]

A tutaj mały wycinek z tego filmu dotyczący historii USA:
Zgłoś
Avatar
trauma 2010-03-02, 15:52
"Pryszcze? Dziewczyna Cię nie przeleci"- to już wiem po co mu tyle makijażu

Facet niegłupi, ale buty to ma pedalskie.
Zgłoś
Avatar
Neiwiem 2010-03-02, 15:54 2
sprawia wrażenie bardzo inteligentnego człowieka
Zgłoś
Avatar
obrotowy 2010-03-02, 17:50
"Gada logicznie - spokojnie, zrównoważenie i po prostu mądrze"
jak typowy serial killer ;]
Zgłoś
Avatar
Hellios 2010-03-04, 15:41 2
Za ostanie 2 zadnia daję piwo. Mądrzejszych słów na temat tragedii nie słyszałem...
Zgłoś
Avatar
luki24 2010-03-04, 17:59 1
co zeście się tego Mansona uczepili? Jak dla mnie to ładnie się ubiera i maluje i do tego bosko śpiewa. Lubie na niego patrzeć i go słuchać.
Zgłoś
Avatar
joorass 2011-02-07, 17:39
Uwielbiam kolesia, bo on mówi w piosenkach o tym, jak posrany jest nasz świat, zwłaszcza ameryka. Holy Wood, Mechanical Animals, Golden Age of Grotesque....te trzy płyty dobrze to opisują
Zgłoś