18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
MaroMaro1337 vs ACTA
maromaro1337 • 2012-01-22, 22:08

Witajcie moi drodzy! - Z tej strony autor filmu o 11 piosenkach hip-hopowo-polo-popo i innych. Nie jestem wcale ucieszony tym co aktualnie się dzieje (co nie jest nowością i Ameryki nie odkrywam). Oto i mój protest przeciwko tej o-chuj-opartości która za naszymi plecami się pojawiła. Jednoczmy się!
Pozdrawiam serdecznie!
Zgłoś
Avatar
kieroshaw 2012-01-23, 13:35
Roszp napisał/a:

też jestem przeciwny, ale mam inne argumenty niż większość przezntowanych w głupich filmach na yt



Podziel się zajebisty człowieku.
Zgłoś
Avatar
Wszemir 2012-01-23, 13:51
jak jeszcze raz zobaczę dzisiaj jakieś z dupy pierdolenie na temat ACTA, to mnie chyba przenajświętszy szlag trafi i kurwa poprę to w chuj, bo kurwa może takim pół-debilom, którzy nie zauważają niemożliwości zaistnienia czegoś takiego trzeba przyjebać sprzeciwem wobec sprzeciwu, żeby chociaż trochę zaczęli czytać przeciw czemu w ogóle protestują...
Zgłoś
Avatar
Nakwasowany 2012-01-23, 14:03
@up Mnie dziwią i jednocześnie śmieszą takie posty jak Twój i kilka wcześniejszych. Nie chcesz oglądać, a wchodzisz i oglądasz. To tak jakby wąchać gówno i narzekać śmierdzi
Zgłoś
Avatar
Wszemir 2012-01-23, 14:09
@up ... Ty widzisz co to jest za portal? Ja mam nadzieję, że ktoś w przyjemny sposób dopierdoli tutaj jakimś czarnym humorem odnośnie tego, a nie z dupy informacjami...
Zgłoś
Avatar
sosik 2012-01-23, 15:15
@up

Tak widzę ten portal, pomyśl co z nim będzie jak wprowadzą ACTA. Większość treści tutaj nie jest autorska, tylko znaleziona w necie, zawsze znajdzie się taki który się do tego przypierdoli.
Zgłoś
Avatar
Wszemir 2012-01-23, 15:32
@up Ty nawet nie wiesz o co chodzi w tym ACTA, tylko bierzesz dosłownie, to, co pieprzą w tej dzikiej i bezsensownej akcji.
Zgłoś
Avatar
E................t 2012-01-23, 15:40
ja dokonca nie kumam o co kaman w tym ACTA ale i tak mi sie to nie podoba
Zgłoś
Avatar
Nakwasowany 2012-01-23, 15:46
@up Zachowujesz się tak jakbyś tylko Ty wiedział o co w tym wszystkim chodzi, a wszyscy inni nie. A w ogóle takie portale jak ten mają to do siebie, że jak coś jest "na topie" to różni ludzie robią masę filmów na ten temat aż do wyrzygania. Jak spadnie śnieg, jak jest sesja, jak są święta, jak są samotni lub jak postawią klocka. Na szczęście czasem jest coś warte obejrzenia.

A w środę zamiast siedzieć w domu polecam wziąć udział w manifestacji o 18. W różnych miastach będą.

znaczy @up @up bo to do Wszemira
Zgłoś
Avatar
Harry Pojeb 2012-01-23, 16:22
Wale konia
Zgłoś
Avatar
maromaro1337 2012-01-23, 16:52
Harry Pojeb napisał/a:

Wale konia



Ej, ja też! Chujowe pięć!
Zgłoś
Avatar
Wszemir 2012-01-23, 17:40
@Nakwasowany wolę w środę siedzieć w pracy, niż marnować czas na zbiorowisko tumanów.
Zgłoś
Avatar
polik111 2012-01-23, 18:48
Pierdolic te jebane acta jak to wprowadza zycie bedzie nudne jak huj dlatego apeluje abyscie wyszli na ulice w swoich miastach i protestowali przeciwko temu gownie kurwa mac !!!!!!!!! Jebac acta pierdolic to i amerykanow inaszych politykow HUJ IM W DUPE ACTA kurwy jebane nasi poslowie i obama i japonczyki pierdolone jebac ich w dupe kurwa mac pierdolic suki jebane kurw y pierdolic suki naszego prezydenta jego zone premiera i wszystkie inne kurwy jebany jebac ich kurwa mac pierdolic w dupe suki kurwy szmaty jebane dziwki kurwak kurwyjebac kurwy jebane kurwa mac pierdolic w dupe kurwa mac jebac kurwy /!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś
Avatar
Adiro 2012-01-23, 19:06 1
@up Jesteś naprawdę tak zjebany, czy trollujesz?

Już mi się chce rzygać tymi filmikami z acta... wszędzie kurwa...
Zgłoś
Avatar
Wszemir 2012-01-23, 20:20
@ polik111
... potrzebujesz leczenia...
Zgłoś