18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
mekule 2014-03-02, 13:43 3
Ten kraj jest chory... Jak można czcić zbrodniarzy, którzy mordowali członków PPR, chłopów, którzy brali ziemię z reformy rolnej, współpracowali z UPA... Działali na niekorzyść narodu, myśląc tylko o sobie i dając pretekst władzom komunistycznym do ograniczania wolności przeciętnego Polaka. Z góry byli skazani na porażkę, zmarnowali mnóstwo ludzkich żyć, w tym swoje własne. A mogli się jakoś przysłużyć Polsce...

Z drugiej str Ukraińcy też czczą UPA, więc...
Zgłoś
Avatar
t................x 2014-03-02, 14:00 6
Bardzo mnie cieszy i jestem jak najbardziej za. Ale kurwa mać znowu na koniec pierdolone kibolskie race musiały zostać odpalone.
Zgłoś
Avatar
t................t 2014-03-02, 14:15
Cicho, spokojnie, drzewka wszystkie stoją, kostka jak ułożona była, tak jest.
Niemożliwe, czyli da się zrobić marsz lub jak kto lubi - demonstrację, bez rozpierdalania połowy miasta.
Polecam puścić ten filmik w telewizji, koniecznie początkiem maja.

Edit: @rew123321 A żeby ci tak ksiądz na plebanii jak raz za daleko w papę włożył, żebyś się kurwa udusił, a nie pierdolił na Sadolu.
Zgłoś
Avatar
Puchacz399 2014-03-02, 14:18
Lzy mi naplywaja do oczu... Dziekuje wam wszystkim z wczorajsze obchody. Czesc i Chwala Bohaterom!!! Jestescie wspaniali. Kocham Was!!!
Zgłoś
Avatar
kornik85 2014-03-02, 14:26 5
Kurwa. Wczoraj miałem nieprzyjemność wracać(SKM S1 do Pruszkowa o godzinie 22:49 z Śródmieścia) z gówniarzami, którzy z flagą Polski i kutangą ONR wracali z marszu i sobie muzykę w pociągu puszczali. Nóż mi się w kieszeni otwierał jak leciały szlagiery Konkwisty 88 i innego gówna wychwalającego rasę aryjską i narodowy socjalizm. Murzyński chuj w dupę za takich "patriotów". Równie dobrze na flagę mogli nasrać.
Zgłoś
Avatar
Macq1909 2014-03-02, 14:40 4
wrzucam kilka zdjęć zrobionych kalkulatorem więc jakość nie powal. Według organizatorów na marszu było około 3 tysięcy ludzi, lecz nie pojawił się nikt z przedstawicieli lokalnych władz.


Zgłoś
Avatar
Sigonek 2014-03-02, 14:40 1
Serce rośnie... BRAWO !
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2014-03-02, 14:41 1
Puchacz399 napisał/a:

Lzy mi naplywaja do oczu... Dziekuje wam wszystkim z wczorajsze obchody. Czesc i Chwala Bohaterom!!! Jestescie wspaniali. Kocham Was!!!



Tylko się nie zesraj.
Zgłoś
Avatar
bargi 2014-03-02, 15:22 1
Archeolog napisał/a:



Tylko się nie zesraj.



oj tam oj tam, niech sra. Wolna Polska.
Zgłoś
Avatar
takija 2014-03-02, 19:20
Klimat w Pile był niesamowity.

A tutaj wrzucam zajebistą rzecz zdobiącą jeden z większych placów w Pile.

Zgłoś
Avatar
metalhead1 2014-03-02, 20:10
W Szczecinie było nas około 4000! Piękna sprawa, takie całkowicie oddolnie organizowane czysto patriotyczne manifestacje! Brawo dla wszystkich co byli, gdziekolwiek w Polsce. Za rok musi być nas 2x więcej!
Zgłoś
Avatar
Kazisqrwiel 2014-03-02, 20:42
Przypomniała mi się akcja z dzieciństwa, mieszkam w środku miasta, kilkanaście wieżowców dookoła, zawsze 11 listopada była i jest rozwieszana flaga Polski na jednym lub kilku budynkach na osiedlu...
To było z grube 10 lat temu, wszyscy biegali po osiedlu, mieliśmy po jakies od 6 do 12 lat, zebraliśmy się grupą 20-30 osób takich wyrostków, wdarliśmy się na daszek klatki schodowej wieżowca z flagą, zarąbaliśmy ją, godzinę chodziliśmy wszyscy dumnie przez miasto pokazując że jesteśmy młodymi polakami i pamiętamy o naszym święcie, na koniec flagę odwiesiliśmy na jej miejsce i bawiliśmy się na parkingu pod tym wieżowcem do samego wieczora. Polskość w nas była, jest i będzie-Oby tak było przez wiele pokoleń.
Zgłoś
Avatar
Sanity 2014-03-02, 21:15
Gdyby ktoś był zainteresowany - chłopaki w mundurach i beretach, to wcale nie Wojsko Polskie.
To zapewne lokalna jednostka Strzelców, z Jednostki Strzeleckiej "Strzelec" OSW.
Szkoda że o takich organizacjach wie się tak mało, podczas kiedy jakieś kutangi falangi są na górze.
Chwała bohaterom!
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-03, 0:58
Kazisqrwiel napisał/a:

Przypomniała mi się akcja z dzieciństwa, mieszkam w środku miasta, kilkanaście wieżowców dookoła, zawsze 11 listopada była i jest rozwieszana flaga Polski na jednym lub kilku budynkach na osiedlu...
To było z grube 10 lat temu, wszyscy biegali po osiedlu, mieliśmy po jakies od 6 do 12 lat, zebraliśmy się grupą 20-30 osób takich wyrostków, wdarliśmy się na daszek klatki schodowej wieżowca z flagą, zarąbaliśmy ją, godzinę chodziliśmy wszyscy dumnie przez miasto pokazując że jesteśmy młodymi polakami i pamiętamy o naszym święcie, na koniec flagę odwiesiliśmy na jej miejsce i bawiliśmy się na parkingu pod tym wieżowcem do samego wieczora. Polskość w nas była, jest i będzie-Oby tak było przez wiele pokoleń.



a później wszyscy się z ciebie śmiali w szkole, że nie nabiłes kolejnego levela w metinie czy innytm wowie.
Zgłoś
Avatar
Kazisqrwiel 2014-03-04, 16:14
xts napisał/a:



a później wszyscy się z ciebie śmiali w szkole, że nie nabiłes kolejnego levela w metinie czy innytm wowie.


Przecież nie pisałem o Twoim dzieciństwie, a o moim.
Zgłoś