18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Martin Jetpack
~LegendarnyZiom • 2013-02-22, 13:23
Pokazany na targach IDEX 2013 w Abu Dhabi. Kosztuje ponad 300000zł, może latać z prędkością maksymalną ponad 100km/h, wnosić się na wysokość ponad 1,5km i unieść ciężar do 100kg. Paliwa starcza na 30 minut lotu, czyli około 50km z maksymalną prędkością.



Testy polowe prototypu, lot od 0:30.



Wiem, że jetpacki mają napęd odrzutowy, ale taka została też przyjęta nazwa dla wszystkich "latających plecaków".
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2013-02-23, 0:50
@up
jesteś murzynem?
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2013-02-23, 1:11
Jest taka firma, która pracuje nad innym modelem jetpacka. Jest on dużo mniejszy, rozmiarowo wielkości tego z gta, niestety paliwa wystarcza tylko na 3 minuty lotu, Ale daje możliwość niesamowitych manewrów i osiąga prędkość znacznie większą niż 100km/h.
Za kilka lat bedzie można dostać udoskonaloną wersje, która będzie kosztować jakies 250 tys. eur.
Jetpack zasilany jest paliwem wodorowym.

Niestety, nie pamiętam jak nazywa się ta firma.
Zgłoś
Avatar
G................x 2013-02-23, 1:37
@up a czy pamiętasz chociaż jak się nazywasz? Przestań wypisywać takie głupoty niepoparte żadnymi informacjami ani źródłami
Zgłoś
Avatar
ejdzbikej 2013-02-23, 1:59
LegendarnyZiom napisał/a:



Wiem, że jetpacki mają napęd odrzutowy, ale taka została też przyjęta nazwa dla wszystkich "latających plecaków".



Ten też ma naped odrzutowy, z ta roznica ze tu odrzuca cie ciag powietrza
Zgłoś
Avatar
Kemys 2013-02-23, 2:09
Cóż gdyby to chociaż mogło unieść te 200kg może by przydało sie straży pożarnej a tak mamy ładne niepotrzebne cacko bo rozumiem że pilot nie może zająć rąk czymś innym podczas lotu.
Zgłoś
Avatar
bartousz 2013-02-23, 2:33 1
Tak, jasne, to dalej jest plecak... Do blackhawka też można przyjebac od zewnątrz szelki, przedłużyć drążki sterownicze i też będzie jetpack
Zgłoś
Avatar
RexDex 2013-02-23, 7:36
@Kemys: pilot może zając się np. strzelaniem Pan przecież powiedział, że przewidywane zastosowania to kontrola tłumów i obserwacje.
Zgłoś
Avatar
jakubczyk1985 2013-02-23, 10:25
za dwa lat będzie można taki kupić za 3 tysiące złotych tyle że zbudowany w chinach
Zgłoś
Avatar
masterwow 2013-02-23, 11:42
a gdzie wywiad z pilotem?
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2013-02-23, 12:30 1
@Garbatyx

Jesteś debilem, ignorantem i skończonym idiotom.
watch?v=erzAIOIJAJY
Proszę, oglądaj, pewnie zaskoczą Cię też egzoszkielety.
To, że Ty z technologii wiesz tylko o telefonach komórkowych i tabletach, nie znaczy, że ja tak samo.
Ja interesuję się technologią od kiedy nauczyłem się czytać. Więc nie zaskakuje mnie jakiś jetpack z przed 3 lat.
3 LAT tak kurwa, jesteście 3 lata do tyłu.
Nie ma w dzisiejszej technologii nic o czym bym nie czytał 7 lat temu. Tyle Ci powiem jebany znawco.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-02-23, 14:47
Cytat:

Ja interesuję się technologią od kiedy nauczyłem się czytać



Czyli co, od zeszłego roku? Zainteresuj sie skromnością troche.
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2013-02-23, 14:52
@up
Czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją najmocniejszą stroną, prawda?
Zgłoś