18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
antypat 2010-02-02, 21:14
dobre i prawdziwe!
Zgłoś
Avatar
Furronica 2010-02-02, 21:20 2
''Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki, gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie.'' - Milton Friedman.
Zgłoś
Avatar
Pojar 2010-02-02, 21:59
moronz napisał/a:

Ten typ jest pojebany poogladajcie resztę tego gówna co ponagrywał


To że czegoś nie rozumiesz nie oznacza że jest to pojebane tylko że prawdopodobnie jesteś za mało intelogentnym człowiekiem i nie potrafisz tego ogarnąć lub poprostu nie masz żadnej wiedzy w tym temacie. Mam nadzieję że to drugie. Dlatego polecam ci i wszystkim innym radio Martina Lechowicza Kontestacja. Audycje są nadawane w poniedziałki i czwartki o godzinie 21:00- o szeroko pojętej wolności, oraz w środy również o 21:00- o ekonomii i przedsiębiorczości. Polecam serdecznie
Zgłoś
Avatar
kolka 2010-02-02, 22:08
niestety prawda
Zgłoś
Avatar
musztarda 2010-02-02, 23:48 2
To ja mam propozycję.

Znieśmy emerytury i każmy pracować aż do śmierci... a jak ktoś nie będzie w stanie to lula w łeb i na mydło...
Rencistów wyślijmy na przymusowe roboty drogowe
Kobiety w ciąży obciążmy 9 miesięcznym podatkiem od chamstwa jakim była chęć posiadania dzieci.

Jeśli myślicie że nasze państwo jest państwem socjalnym to nie macie pojęcia na jakiej planecie żyjecie.

Polecam lekturę sejm.gov.pl/
Zgłoś
Avatar
hypek 2010-02-03, 0:20
dokładnie, pierdolicie od rzeczy; życzę Wam, żeby Was wyjebali z pracy, wywieźli na wschód polski i zabrali wszelkie prawa do zasiłków ;]
zgińcie z głodu, będzie mniej debili na świecie
Zgłoś
Avatar
kalo_gero 2010-02-03, 0:37
Jak mu się nie podoba to niech spierdala na Haiti tam nie ma becikowego
Zgłoś
Avatar
areekdee 2010-02-03, 12:22
kalo_gero pojebało Cie...
Zgłoś
Avatar
moronz 2010-02-03, 15:27
Cytat:

Audycje są nadawane w poniedziałki i czwartki o godzinie 21:00- o szeroko pojętej wolności, oraz w środy również o 21:00- o ekonomii i przedsiębiorczości. Polecam serdecznie


Szeroko pojęta wolność? Np. w jednej piosence przeszkadza mu że sasiad z dołu pali fajki, w kolejnej spiewa o CSie ... ogarnac to sie moze on i ty;/
Zgłoś
Avatar
thc 2010-02-03, 17:29
W dupie się ludziom przewraca śpiewając takie piosenki, nie dosłuchałem nawet do połowy człeka...
Nie podoba mu się, że inni (potrzebujący) dostają pieniądze, i to takie za które chuja można zdziałać, oj kurwa życzę mu żeby kiedyś zaznał trudu życia..
Zgłoś
Avatar
Człapi 2010-02-03, 17:32
Nie jestem...
miło tak stwierdzić
siła prostego przekazu
Zgłoś
Avatar
s_LP 2010-02-03, 18:21
pieprzony lewak... sprawiedliwości społecznej mu się zachciało

to niech sprzeda tą gitarę i weźmie się za robotę, wszystkim wyjdzie to na lepsze...
Zgłoś
Avatar
Pojar 2010-02-04, 23:05
moronz, Czy Ty musisz wszystko odbierać dosłownie? Nie potrafisz czytać między wierszami? Rozumiem że szkoła oducza myślenia i to co podyktuje Ci polonistka uważasz za jedyną słuszną interpretacje, ale czasem warto wysilić się troche i pomyśleć samemu...
Zgłoś
Avatar
fuchanaboku 2022-01-18, 6:55
musztarda napisał/a:

To ja mam propozycję.
Znieśmy emerytury i każmy pracować aż do śmierci... a jak ktoś nie będzie w stanie to lula w łeb i na mydło...
Rencistów wyślijmy na przymusowe roboty drogowe
Kobiety w ciąży obciążmy 9 miesięcznym podatkiem od chamstwa jakim była chęć posiadania dzieci.
Jeśli myślicie że nasze państwo jest państwem socjalnym to nie macie pojęcia na jakiej planecie żyjecie.
Polecam lekturę



Zmieniles zdanie po 12 latach?







Zgłoś