18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Avatar
Cosmo85 2023-08-14, 9:31
Heliar napisał/a:

Biała laska smaruje się gównem (chyba końskim) przed czarnuchami. Zastanawia mnie, gdzie jest dno lewackiego spierdolenia w USA.



Może to nie lewaczka tylko miała objawienie jak św. Faustyna? Obraz najjaśniejszej powiedział jej że tylko w ten sposób zmyje grzechy niewierzących i uchroni ich przed potępieniem?
Zgłoś
Avatar
TylerPL 2023-08-14, 10:13 1
Mi kiedyś na mazurach miejscowy kolega (tubylec) przyniósł końskie gówno w wiaderku i 1kg ryżu ugotowanego. Powiedział, wymieszaj, zagnieć i wrzuć do wody. Wymieszałem, zagniotłem kule i wrzucilem do wody. Płocie nawet ładne brały.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2023-08-14, 11:04
Koprofilie się leczy. Tzn powinno i chyba można a i owszem należy.
Zgłoś
Avatar
dydolpawel 2023-08-14, 17:01
Rozumiem że przed białymi tak by zrobiła ( bo kasa albo inne profity) ale przed NIGEREM
Zgłoś
Avatar
K_dithekid 2023-08-14, 18:24
Heliar napisał/a:

Biała laska smaruje się gównem (chyba końskim) przed czarnuchami. Zastanawia mnie, gdzie jest dno lewackiego spierdolenia w USA.



Przecież to konfederatka zajebana, ruska małpa
Zgłoś
Avatar
zipi 2023-08-14, 22:28 1
kieleckiscyzoryk napisał/a:

znowu mityczne lewactwo w głowach prawicowców



jak to jest ze na sadolu codziennie jest minimum jeden filmik z osobami po których mozna stwierdzić ze są lewakami bo są totalnie chorzy psychicznie, a z prawakami była jedna akcja w przeciągu 20 lat z brejwikiem, i nawet Korwin mowił zeby mu przyjebać kare śmierci to lewaki dali mu więzienie z playstation xD lewactwo to choroba psychiczna czym szybciej to stwierdza tym lepiej.
Zgłoś
Avatar
TurboKaczka 2023-08-16, 15:14
jjzz26 napisał/a:

To dno jest w Polsce. Po prostu nie przyszła jeszcze kolej na p0lki.



pierwsza będzie twoja matka.
Zgłoś