18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Masochista 10 - Kac Wawa
siwers3 • 2012-11-05, 14:30
Za sprawą wyboru swoich fanów na FB Mietek wyraził swoje zdanie na temat największego filmowego gniota jaki ostatnio trafił do polskich kin.







Brakuje słów aby powiedzieć jak wielkich rozmiarów jest to ścierwo.

Miecia można znaleźć na Tubie pod ksywką mietczyński, a ten gościu, o którym na końcu mowa to ichabod.
Zgłoś
Avatar
drops11 2012-11-06, 15:00 2
zna ktoś tytuł utworu który jest na napisach końcowych?

juz mam gdyby ktoś rownież szukał
Amelie - J'y Suis Jamais Alle
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2012-11-06, 15:23
Ogólnie, to gardzę vlogerami, ale ten, to mnie wkurza bardziej niż inni.
Krytykuje wszystko, a sam gówno robi. Coś się nie podoba, to czemu sam nie jebnie filmu, który będzie "dobry"...

A Kac Wawa, to kolejny głupi i nieśmieszny film...
Zgłoś
Avatar
Holineks 2012-11-06, 15:26 3
kpaxian napisał :
...dostaniesz może kubeł ciepłych szczyn w kuflu
to kurwa w czym dostanie w kuble czy kuflu ?
Zgłoś
Avatar
Nabs 2012-11-06, 16:17
@Mr Dan - no to rozjebałeś system. Najpierw najeżdżasz na kolesia który skrytykował film, najeżdżasz na niego za to że skrytykował a sam nic lepszego nie zrobił. Następnie sam napisałeś że ten film jest chujowy. Czyli inni nie mogą krytykować a ty możesz? Ludzie kurwa, weźcie się zastanówcie czasami nad sensem tego co piszecie. Jeżeli macie wątpliwości, to nie dodajcie takich chujowych komentarzy, bo zwyczajnie niepotrzebnie zajmują tylko miejsce..

Mnie w recenzji mietka rozjebał moment w którym wymieniał zalety filmu, i w tym momencie nastąpiła cisza, którą podsumował "chyba nic nie pominąłem"
Zgłoś
Avatar
L................l 2012-11-06, 16:20 2
Mr Dan napisał/a:

Ogólnie, to gardzę vlogerami, ale ten, to mnie wkurza bardziej niż inni.
Krytykuje wszystko, a sam gówno robi. Coś się nie podoba, to czemu sam nie jebnie filmu, który będzie "dobry"...

A Kac Wawa, to kolejny głupi i nieśmieszny film...



Nie jestem pewny czy to trolling czy debilizm z Twojej strony.

A tak odnośnie tematu to:

Zgłoś
Avatar
Kine 2012-11-06, 16:32
A ja na ten przykład gościa nie znałem, ale własnie poznałem i za to leci bro dla autora;)
Zgłoś
Avatar
gklkdp 2012-11-06, 17:09
Ale miał zacięcie tyle czasu o nim opowiadać i jeszcze go najpierw obejrzeć.
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-11-06, 21:04
Naprawdę? Koleś, który pierdoli przed kamerą oczywiste oczywistości, wyraża powszechne i nieukrywane opinie na dany temat ma jakichś fanów? Do czego kurwa te świat zmierza.
Zgłoś
Avatar
Drakooxxx 2012-11-06, 22:22
kpaxian napisał/a:

łał wstawiłeś na sadola coś co większość ogląda na YT... gratulacje, chcesz piwo? dostaniesz może kubeł ciepłych szczyn w kuflu

To stworz strone z wybranymi i dobrymi filmami z yt, bo 90% yt to gowno, a nie ktore filmy nie powinny w ogole powstac
Zgłoś