18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Kartofelhoffen 2014-12-09, 14:04 1
Wiecie na jakiego chuja ludzie wrzucają lustrzane odbicia oryginalnych filmów zamiast normalnych?
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2014-12-09, 14:13
Prawie 17 min. To jak na polskie "youtubowe" produkcje, iście dzieło pełnometrażowe "directors cut"
Zgłoś
Avatar
w................3 2014-12-09, 14:17 1
Oszukuje to programy szukające od tych złych ludzi z korporacji (ci co mają prawa do filmu).
Zgłoś
Avatar
chłop_małorolny 2014-12-09, 14:19
Mieciu odwrócił fragmenty aby ci (zranieni) twórcy się nie dopierdolili.
Zgłoś
Avatar
tomino92 2014-12-09, 14:23
hee:> gość mówi jakby był zjarany
Zgłoś
Avatar
t................a 2014-12-09, 14:23
Co ten pojebany typ z brodą bredzi , co za gówno gówniane.
Zgłoś
Avatar
Casperiously 2014-12-09, 14:44 7
Ja pierdole, skąd ten jad u was? Rozpieszczone dziecko? Doklejona broda? co kurwa? Zajebiście lubie gośćia. Drugi na mojej liście zaraz po Damianero. Odcinek akurat średniawy, ale polecam pozostałe. Jeden z youtuberów których cenie za ogólne wyjebanie podczas kręcenia, montażu jak i samego bytu kanału. Po prostu kanał, lubi to zrobi, czasami są długie odstępy pomiedzy filmami. A nie kurwa - sponsorzy, pamiętaj by zasubować, skomentować, zalajkować. Napiłbym się z gościem wódy.
Zgłoś
Avatar
Marian5 2014-12-09, 14:52 4
Wypad chujki od Mietasa! Dobry humor prezentuje ten pan i tyle, tylko moda na hejty.
Zgłoś
Avatar
Przemas86 2014-12-09, 15:33 4
No kurwa nie mogę jak czytam te wasze komentarze... problemy pierwszego świata - ktoś ma nietypową wymowe, o kurwa świat się wali
Zgłoś
Avatar
byzyn 2014-12-09, 15:52
kurwa, dobre to
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2014-12-09, 17:05
może i dobrze gada, ale dykcje ma mietka żula, ni chuja nie mogę go słuchać
Zgłoś
Avatar
k................z 2014-12-09, 17:27
nie da się oglądać, wytrzymałem do 30 sek i te jego mamłopierdolenie mnie pokonało
Zgłoś
Avatar
Czekoladocholic 2014-12-09, 19:19
Ojej coś jest inne niż obrachujki czy zdupy, więc musi być gorsze, bo tak. Nie podoba się, to nie oglądać. A przede wszystkim nie hejtować na siłę, bo to nie jest już tak śmieszne jak pół roku temu :p
Zgłoś
Avatar
OneTime 2014-12-10, 13:01 1
Blindead napisał/a:

Ja pierdole jak czytam takie komentarze, no to aż muszę się wypowiedzieć. Akurat Mietek jako jeden z niewielu, robi coś -co da się oglądać - nie jest nudne, dobry montaż, a nie samo pierdolenie że film jest po prostu chujowy. Podkreśla to konkretnymi scenami, przy czym ubiera w dobry humor. Ale Wam i tak się kurwa nic nie podoba, idźcie obejrzyjcie Sobie jakieś filmiki z Minecraftem.

Aha, piwo za Mietka, niech robi Swoje.



Moje słowa zaczynały się dokładnie tak jak twoje. Ja pierdole...
Tego BEŁKOTU nie idzie słuchać. Po 10 sekundach uszy więdną, od tego spowolnionego mówienia dla downów albo niepełnosprytnych. Więc jak ciebie to śmieszy i bawi, to gratuluję poczucia humoru. Twoje życie musi być zajebiste i toczyć się w za wirowanym tempie, jak gadka tego spowolnionego najebanego downa, chyba że on tak na trzeźwo.
Zgłoś