18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Przeglądajac Onet (wiem ze chujowa strona) natrafilem na ciekawy artykul Pomyślalem ze podziele sie z Wami tymi nowinkami ze świata

    Ponad 300 muzułmanów trafiło do aresztów w Sankt Petersburgu. Policja podejrzewa ich o utworzenie w Rosji nielegalnej organizacji religijnej. Jeden z zatrzymanych jest autorem zamieszczanych w internecie tekstów o charakterze ekstremistycznym i filmów o zamachach terrorystycznych. Policyjna akcja trwała w Sankt Petersburgu prawie dobę. Funkcjonariusze nie ujawniali żadnych szczegółów. Oficjalnie informowali jedynie, że poszukują osób wzywających do przemocy i waśni religijnych.

    Dziś ujawniono, że chodziło o zlikwidowanie radykalnej organizacji religijnej, która nielegalnie funkcjonowała w mieście nad Newą. Na jednym z petersburskich bazarów odkryto sale modlitewne, w których przebywało kilkaset osób.

    Według policji łącznie do aresztów trafiło 300 osób, według lokalnych mediów ponad 700. Część z zatrzymanych zostanie deportowana z Rosji. Inni staną przed sądem.

W Rosji sie nie pierdolą Artykuł w całości zerżnięty z Onetu
link do tematu:Źródło
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-02-09, 20:08 5
Jedna z niewielu zalet Rosji- mimo, że pojebany kraj to nie pierdolą się ze ścierwem i innością, tylko srają na zajebaną "tolerancję". Krótka piłka, a jak nie to ruskie iwany zrobią to co lubią robić.
Piwo dla rosyjskiej policji(wódki mają pod dostatkiem)
Zgłoś
Avatar
korskidegenerat 2013-02-09, 20:08 1
@global wróć do gimnazjum, bo chyba sporo historii opuściłeś
Artykuł fajny, może Ruscy niedługo sie zajmą nimi lepiej to w dziale hard przybędzie filmików/fotek.
Zgłoś
Avatar
miki80 2013-02-09, 20:30 10
A w Europie Zachodniej wygląda to tak (i nikt z tym nic nie robi):



Zgłoś
Avatar
lisu777 2013-02-09, 20:30 4
to jest jedyna rzecz za którą szanuje ruskich!
nasz kraj,nasze prawo!nie podoba się,to wypierdalać!
Zgłoś
Avatar
mjr 2013-02-09, 20:41 4
stefan szufla napisał/a:

Według policji łącznie do aresztów trafiło 300 osób, według lokalnych mediów ponad 700. Część z zatrzymanych zostanie deportowana z Rosji. Inni staną przed sądem.


Czyli 400 ciapatych trafiło prosto do lasu!
Zgłoś
Avatar
kucma19 2013-02-09, 20:41 3
moi drodzy sadolowicze (cokolwiek to znaczy i jak kolwiek to jest poprawnie). Nie zapominajscie ze ruskie to dzicz, holota i margines moralny. rowniez popieram likwidacje kolorowych skurwysynow, ale uswiecanie ruskich nei ma sensu. jak czy tam ze za to ich szanujecie, ze powinnismy z nimi trzymac itd. Nie powinnismy z nimi trzymac bo to dzicz. na jedno skinienie palcem putina muslim moze byc sojusznikiem a jutro moze gryźć piach na rosyjskich stepach. Jesli ruskie chca kogos zlikwidowac to likwiduja, moze to pokaz sily, moze to ostrzezenie, moze to byc cokolwiek ale jesli powiecie putinowi
"good job wladek, jestesmy z toba" a on moze sie usmiechnac i zakreci kurek, wyslac kilka czolgow, zignorowac, pierdnac w twarz albo cokolwiek innego majac nas polakow za takie samo scierwo jak ma muslim czy inne kurestwo. znamy ta ruska dzicz doskonale i przed calowaniem dupki swietobliwego wladimira. Bo juz mamy donka od tej roboty. A zamiast tego likwidowac brudasow we wlasnym zakresie bo nikt (a tym bardziej ruskie) za nas tego nie zrobia. Na szczescie jeszcze chyba nie ma potrzeby
Zgłoś
Avatar
Riffer 2013-02-09, 20:47 4
kucma19 napisał/a:

moi drodzy sadolowicze (cokolwiek to znaczy i jak kolwiek to jest poprawnie). Nie zapominajscie ze ruskie to dzicz, holota i margines moralny. rowniez popieram likwidacje kolorowych skurwysynow, ale uswiecanie ruskich nei ma sensu. jak czy tam ze za to ich szanujecie, ze powinnismy z nimi trzymac itd. Nie powinnismy z nimi trzymac bo to dzicz. na jedno skinienie palcem putina muslim moze byc sojusznikiem a jutro moze gryźć piach na rosyjskich stepach. Jesli ruskie chca kogos zlikwidowac to likwiduja, moze to pokaz sily, moze to ostrzezenie, moze to byc cokolwiek ale jesli powiecie putinowi
"good job wladek, jestesmy z toba" a on moze sie usmiechnac i zakreci kurek, wyslac kilka czolgow, zignorowac, pierdnac w twarz albo cokolwiek innego majac nas polakow za takie samo scierwo jak ma muslim czy inne kurestwo. znamy ta ruska dzicz doskonale i przed calowaniem dupki swietobliwego wladimira. Bo juz mamy donka od tej roboty. A zamiast tego likwidowac brudasow we wlasnym zakresie bo nikt (a tym bardziej ruskie) za nas tego nie zrobia. Na szczescie jeszcze chyba nie ma potrzeby



niby dobrze piszesz ale nie do konca, tak sie sklada ze znajduje sie 3-5 km od granicy z rosja (enklawa czyt. Kalingradem) i zgaduje ze wiem wiecej o rosjanach niz ty, tylko jest jeden problem rosja to najwiekszy kraj na swiecie a oficjalnei ma tylko 160mln ludzi, rosja nie jest dzicza i jest dzicza (tam sa takie tereny w ktorych dla CALEGO spoleczenstwa wspolpraca z policja jest wiekszym przestepstem niz MORDERSTWO)[ byl taki patent ze seryjnego mordercy szukali a nikt nie wspopracowal xD] w rosji ROSJANIN jest u siebie i mu zaden kurwa azjatowy czy muslim nie edzie mowil co ma robic bo go zapierdoli, a policja dla kolorowego nie pomoze.

jeszcze raz napisze ROSJA to najwiekszy kraj na swiecie a ma tylko 160mln ludzi (oficjalnie) toz to caly huj
Zgłoś
Avatar
wujekstalin 2013-02-09, 20:53 2
Moja szkoła
Zgłoś
Avatar
ypsilanti 2013-02-09, 20:57 4
@kucma19
Jestem pewien, że nie znasz osobiście żadnego Rosjanina, bo uwierz to są normalni ludzie i do tego mentalnie bardzo podobni do nas. Za dużo polityki a za mało myślenia.
Zgłoś
Avatar
kucma19 2013-02-09, 21:32
Moi drodzy govinem i ypsilanti. Skad ta pewnosc, dlaczego zakladacie ze jestem z jakichs terenow huj wie skad. Studiuje w lublinie ale pochodze ze wschodzniej czesci powiatu tomaszowskiego. Slusznie zaznaczacie ale pamietajcie: To nie jest tak ze my nie lubimy rosjan, my do rosjan nic nie mamy.

My nie nawidzimy rosji

Co taki czlowiek ze serodokowej syberii jest winien? i za co go nienawidzic. oczywiscie nie jego mam na mysli. mam na mysli ustruj, kraj, ale nie naród ktory nie jest winien tego ze sie tam akurat urodzil i ze zyja w panstwie totalitarnym od wiekow do dzisiaj. Mam nadzieje ze nie postawiliscie na mnie krzyżyka i sie rozumiemy

Pozdrawiam

Ps. spotkalem wielu rosjan, ale glownie ukraincow, z niektorymi pracowalem i to nie ma nic do rzeczy
Zgłoś
Avatar
V................n 2013-02-09, 21:33
Так это блядь делается!
Zgłoś
Avatar
lakes666 2013-02-09, 21:43
piwo dla putina
Zgłoś
Avatar
samae 2013-02-09, 22:13
Dzihad już się zaczął... Nie krwawą wojną... Tylko migracją tych skurwysynow do innych państw.

13.00 Burger King koło Rotundy- 30% klienteli to brudasy...

Czekam na dzień kiedy podejdzie do mnie muzulmanski patrol...
Zgłoś
Avatar
rafal_etz 2013-02-09, 22:18
Pierdolić ciapate kurwy. Krata browarów dla Putina. Powinni zmielić tych skurwieli i zrobić z nich konserwy i wysłać do afryki niech ich murzyni wpierdolą i wyzdychają zarażając się chorobami ciapatych pizd.
Zgłoś
Avatar
seba650 2013-02-09, 22:45
Won do siebie!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie