18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Masowe protesty w Australii i Austrii- media milczą.
sa...........el • 2021-11-15, 03:11
Nie będziesz zaszczepiony dwoma (gdzieniegdzie już trzema, a nawet jest mowa o czterech) dawkami szczepionki, nie pójdziesz do pracy, nie wyjdziesz z domu. Takie prawa wprowadzono w Austrii i Australii (na razie), co wywołało masowe protesty, o których oczywiście nie usłyszycie w mediach.
Nie ukrywajmy, prawa wprowadzone w tych krajach trącą już mocno tyranią lub faszyzmem.

Sprawa robi się jeszcze ciekawsza, zważywszy na to, że tłumy nie są małe, liczone w dziesiątkach tysięcy ludzi, dochodzące nawet do stu tysięcy.
Jak myślicie, ile z tych protestujących umrze na covid? Ilu umarło po marszu niepodległości w PL, albo gdzie podział się covid wg lewaków, którzy chcą wpuścić nam do kraju dziesiątki tysięcy imigrantów na granicy białoruskiej?

Czy to wszystko dla naszego dobra?
Jak się ma to do stanów w USA, które zakazały paszportów covidowych i wymagania masek i życie toczy się tam normalnie?
Dlaczego nie testuje się na covid osób z niewydolnością oddechową spowodowaną infekcją, jeżeli są zaszczepione?
Pytań narasta, a cyrk się rozpędza coraz bardziej.

Polecam również wpisać w google frazę "Let's Go Brandon", dla nieogarniających co się zaczyna powoli odpie**alać na świecie i gdzie będziemy za jakieś 5-10 lat.
Jak dla mnie, jest już dawno za późno i zrobią z nami co chcą, a nowy globalny komunizm i cenzura w imię zdrowia, ratowania planety i poprawności politycznej idzie w najlepsze.
Oczywiście w komentarzach dalej będą pojawiać się głosy ludzi, że to "dla naszego dobra", nie podając konkretnych argumentów takich działań, które wprowadzono w wyżej wymienionych krajach.
START!





Na koniec dodam film, w którym gubernator Florydy, wypowiada się o maskach tak: "Politycy zmuszają was byście nosili maski, jako sposób na chronienie swoich tyłków". - tłumaczenie dosłowne, wydźwięk negatywny w stosunku do masek. Maski zostały tam zniesione oczywiście.
Reporter CNN, mocno lewicowy, mówi, że Pan Gubernator Florydy pie**oli, bo to dla dobra i ochrony dzieci, po czym złapany jest na wakacjach na FLORYDZIE, bez maski, ciesząc się urlopem . Oczywiście ucieka.
W lewicowej Kalofornii też protesty, z powodu wprowadzenia durnych nakazów, których elity się oczywiście nie trzymają poza kamerami.
Ale pamiętajcie, to dla waszego dobra...



2021-11-15, 14:28
Ja nie jestem po żadnej ze stron. Covid to plandemia. Szczepienia to masowy skok na hajs w wykonaniu big-farmy.
Żeby nie być posądzony o stronniczość, zaszczepiłem się, ale tylko k***a drugą dawką. Jestem więc obiektywny
Ale spójrzmy na fakty: do dziś, przyjęta tylko druga dawka uchroniła mnie przed niestniejącym wirusem.
Chcesz być obiektywny, nie być oskarżanym o to, że jesteś za albo przeciw? Wybierz szczepionkę dwudawkową
i zaszczep się tylko drugą dawką i wtedy k***a masz prawo zabierać głos!

2021-11-15, 14:44
Jestem w trakcie Covid, 5 dzień. Brak smaku i węchu. Kataru już nie ma. Kaszlu też. Generalnie luz. Czuje się zdrowy ale jestem po 2 szczepieniach. Kolega z pracy w tym czasie lat 35 walczy o życie podłaczowy pod tlen w szpitalu. Oczywiście antyszczepionkowiec.
Generalnie szczepienia to wybór osobisty każdego z nas. Ja antyszczepionkowcom mówię ch. wam w dupę ! Umierajcie. sobie. Będzie więcej przestrzeni dla normalnych ludzi

2021-11-15, 15:05
Jak psuje mi się samochód, to idę do mechanika, a nie bibliotekarki. Jak potrzebuję porady prawnej to idę do prawnika, a nie do fryzjera. W kwestii zdrowia z kolei konsultuję się z lekarzem, a nie internetowym szurem. Dziwnym trafem tak się składa, że dosłownie kilku lekarzy w Polsce jest niechętna szczepionkom i ma odwagę się pod tym podpisać. Takich, którzy rzekomo szepczą tak pacjentom, ale nie mają odwagi powiedzieć głośno oczywiście nie liczę, podobnie jak nie ma znaczenia opinia prawna, pod którą nikt się nie chce podpisać. A że wszystkie ciecie, pracownicy produkcyjny, telemarketerzy i inne niziny społeczne chcą poczuć się ważni i pobawić w lekarza, to stąd wynika ten cały hałas w internecie. Jak ktoś bez kwalifikacji medycznych mówi, żeby się nie szczepić powinny być wyciągane z tego konsekwencje na podstawie art. 58 ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty (grzywna, lub do roku więzienia, jeżeli wprowadził w błąd w kwestii posiadanych uprawnień). I to powinno dotyczyć również wszystkich celebrytów i innych matołów piszących bzdury na facebooku.

2021-11-15, 15:32



Maciek_z_Grosaru napisał/a:

Z politowaniemze zycie i zdrowie. Liczne grupy intetesu wykorzystują wirusa do robienia biznesu.
A wy dalej skupiacie sie na wlace o brak maseczki w autobusie - walce o rzeczy nieistotne.
I koło sie zamyka - w nieskończoność.





Maciek -samo Imię mówi że jesteś trochę wyjątkowy.Daj adres,poświęcę się- zrobię Twojej matce normalne dziecko.

sa...........el
2021-11-15, 15:46
Justynka99 napisał/a:

Jak psuje mi się samochód, to idę do mechanika, a nie bibliotekarki. Jak potrzebuję porady prawnej to idę do prawnika, a nie do fryzjera. W kwestii zdrowia z kolei konsultuję się z lekarzem, a nie internetowym szurem. Dziwnym trafem tak się składa, że dosłownie kilku lekarzy w Polsce jest niechętna szczepionkom i ma odwagę się pod tym podpisać. Takich, którzy rzekomo szepczą tak pacjentom, ale nie mają odwagi powiedzieć głośno oczywiście nie liczę, podobnie jak nie ma znaczenia opinia prawna, pod którą nikt się nie chce podpisać. A że wszystkie ciecie, pracownicy produkcyjny, telemarketerzy i inne niziny społeczne chcą poczuć się ważni i pobawić w lekarza, to stąd wynika ten cały hałas w internecie. Jak ktoś bez kwalifikacji medycznych mówi, żeby się nie szczepić powinny być wyciągane z tego konsekwencje na podstawie art. 58 ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty (grzywna, lub do roku więzienia, jeżeli wprowadził w błąd w kwestii posiadanych uprawnień). I to powinno dotyczyć również wszystkich celebrytów i innych matołów piszących bzdury na facebooku.



ale pie**olenie xD właśnie bawisz się w prawnika cieciu spod sklepu, więc na ch*j mamy cię słuchać? Hipokryzja lvl 9000 xDD

sialala napisał/a:

Zaraza musie przelecieć przez cały świat i wszystkich ludzi. Jedni przeżyją inni nie dadzą rady i umrą. Też to bagatelizowałem ale pochowałem kilku moich kumpli którzy umarli na to świństwo. Szczepcie sie i nie pie**olcie głupot o nanotechnologiach i innych tego typu pierdołach.



na 78tys zgonów, z czego 90% to ludzie +60, w PL przez dwa lata, jeżeli pochowałeś dwóch, to zacznij grać w lotka, bo to pie**olony fuks, albo pie**olisz. Stawiam na drugie, albo masz znajomych na emeryturze.

2021-11-15, 15:48
satariel napisał/a:


ale pie**olenie xD właśnie bawisz się w prawnika cieciu spod sklepu, więc na ch*j mamy cię słuchać? Hipokryzja lvl 9000 xDD



Fakt, jeszcze magisterki nie oddałam, więc można uznać, że się bawię w prawnika :D

2021-11-15, 15:50
Mrrm napisał/a:

Następny



Jesteś bardzo skrzywionym pod wzgledem psychicznym kròlikiem tu jest wielu psychopatow bo taki ich wabik na tym portalu tylko ze jedni patrosza swojego ślimaka pod trupa inni mają rozkminke nad ludzkością

sa...........el
2021-11-15, 15:52
Justynka99 napisał/a:

Fakt, jeszcze magisterki nie oddałam, więc można uznać, że się bawię w prawnika



Ale co, z prawa? No to kiepskim będziesz, bo nasypałaś jakimiś pseudo prawniczymi dyrdymałami bez pokrycia, nawet cieć spod sklepu się nie da zrobić. Wypie**alasz ustawę o zawodach lekarza i dentysty na osobę bez kwalifikacji medycznych, te prawo się nie tyczy takich osób. Gdzie sieją takich ludzi? jakaż to magiczna uczelnia?

2021-11-15, 16:01
satariel napisał/a:

Ale co, z prawa? No to kiepskim będziesz, bo nasypałaś jakimiś pseudo prawniczymi dyrdymałami bez pokrycia, nawet cieć spod sklepu się nie da zrobić. Wypie**alasz ustawę o zawodach lekarza i dentysty na osobę bez kwalifikacji medycznych, te prawo się nie tyczy takich osób. Gdzie sieją takich ludzi? jakaż to magiczna uczelnia?



Mylisz się. Przeczytaj ustawę, to się dowiesz kogo się tyczy. Mówiąc prosto - to artykuł o tak zwanym znachorstwie, czyli właśnie o udzielaniu porad medycznych przez osoby bez odpowiednich uprawnień.

I tak, z prawa. Nawet praca z zakresu regulacji prawnych w różnych krajach w czasie epidemii.

sa...........el
2021-11-15, 16:04
Justynka99 napisał/a:

Mylisz się. Przeczytaj ustawę, to się dowiesz kogo się tyczy. Mówiąc prosto - to artykuł o tak zwanym znachorstwie, czyli właśnie o udzielaniu porad medycznych przez osoby bez odpowiednich uprawnień.
I tak, z prawa. Nawet praca z zakresu regulacji prawnych w różnych krajach w czasie epidemii.



To o czym mówisz musi wyczerpywać znamiona znachorstwa, czyli leczenie lewymi lekami, prowadzenie terapii opartych na dyrdymałach typu leczenie rogiem jednorożca, a nie pie**olnięcie "nie szczep się, bo ktoś tam z mojej rodziny umarł po szczepeniu". Podziękuję za takich prawników, nic dziwnego, że ten kraj leży i kwiczy, skoro rozgarnięci są tak tutaj ludzie po studiach. Gdzie te pozwy i ludzie z wyrokami po takich słowach w takim razie? Ja wiem gdzie. W DUPIE. Podpisano prawnik z wyp*zdowa.

2021-11-15, 16:09
satariel napisał/a:

To o czym mówisz musi wyczerpywać znamiona znachorstwa, czyli leczenie lewymi lekami, prowadzenie terapii opartych na dyrdymałach typu leczenie rogiem jednorożca, a nie pie**olnięcie "nie szczep się, bo ktoś tam z mojej rodziny umarł po szczepeniu". Podziękuję za takich prawników, nic dziwnego, że ten kraj leży i kwiczy.



Porada medyczna jest świadczeniem medycznym. W pełni wyczerpuje te znamiona. Warto dodać, że wyczerpuje je również porada "zaszczep się", z tą różnicą, że w przypadku "zaszczep się" wypełnia się jakieś ankiety przed, albo konsultuje z lekarzem, więc z tego można się bez problemu wybronić twierdząc, ze odesłało się do osób wykwalifikowanych. W przypadku porady "nie szczep się" nie odsyła się do lekarza. Czystą pod względem prawa formą byłoby "skonsultuj z lekarzem, czy na pewno warto się szczepić".

2021-11-15, 16:15
Dlatego trzeba żeby społeczeństwo było uzbrojone, tylko naród który jest uzbrojony nie da się zniewolić. Np taki ZSRR, nie mieli broni i Lenin ze Stalinem ich w przeciągu kilku lat zniewolili. W USA są ch*jowe rządy ale nikt południa już nie zniewoli.

sa...........el
2021-11-15, 16:18
Justynka99 napisał/a:

Porada medyczna jest świadczeniem medycznym. W pełni wyczerpuje te znamiona. Warto dodać, że wyczerpuje je również porada "zaszczep się", z tą różnicą, że w przypadku "zaszczep się" wypełnia się jakieś ankiety przed, albo konsultuje z lekarzem, więc z tego można się bez problemu wybronić twierdząc, ze odesłało się do osób wykwalifikowanych. W przypadku porady "nie szczep się" nie odsyła się do lekarza. Czystą pod względem prawa formą byłoby "skonsultuj z lekarzem, czy na pewno warto się szczepić".



Ale pie**olisz jak potłuczona, szkoda oczu. Mamy coś takiego jak wolność słowa i każdy może wyrazić swoje zdanie na temat szczepionek, czy powinniśmy się szczepić, czy nie. Druga strona już postąpi wg swojego sumienia, dalej nie widzę ludzi z wyrokami za takie słowa, więc można włożyć to co mówisz między bajki dla idiotów. To co proponujesz to próba kształtowania języka i cenzura, dokładnie jak za komuny. Jest pełno stron w internecie antyszczepów i ludzi, którzy głośno to mówią i nikt nie siedzi, a bankowo były takie rzeczy zgłaszane do prokuratur, ale tam siedzą ludzie znający prawo i wiedzą, że mają związne ręce. Nie ludzie tacy jak ty. Zabiją cię śmiechem w pierwszej lepszej kancelarii.

2021-11-15, 16:23
NataliaW napisał/a:

Dlatego trzeba żeby społeczeństwo było uzbrojone, tylko naród który jest uzbrojony nie da się zniewolić. Np taki ZSRR, nie mieli broni i Lenin ze Stalinem ich w przeciągu kilku lat zniewolili. W USA są ch*jowe rządy ale nikt południa już nie zniewoli.



Tam nie będą zniewalać bo tam niewolnicy robią co chcą idziesz i nagle bambus do ciebie strzela i może mieć więcej praw do bycia kryminalistą niż ty bycie przykładnym porządnym obywatelem .. nie podziękuje za taką niezależność :D

USA to syf widać to na filmach a ile rzeczy już ludie nie nagrywają bo uznali tamto sp***olenie za coś normalnego..

2021-11-15, 16:24
satariel napisał/a:

Ale pie**olisz jak potłuczona, szkoda oczu. Mamy coś takiego jak wolność słowa i każdy może wyrazić swoje zdanie na temat szczepionek, czy powinniśmy się szczepić, czy nie. Druga strona już postąpi wg swojego sumienia, dalej nie widzę ludzi z wyrokami za takie słowa, więc można włożyć to co mówisz między bajki dla idiotów.



Wolność słowa jest powiązana z odpowiedzialnością za słowa. W Internecie wiele rzeczy puszcza się płazem i skupia na tych najbardziej dotkliwych (jak np. groźby karalne), bo po prostu ludzie unikają sądów i nie chodzą tam z głupotami. W innym przypadku połowa użytkowników sadola miałaby sprawy sądowe za chociażby posty rasistowskie. Też nie uważam za stosowne ściganie każdego Janusza z osobna za post na facebooku, ale celebrytów już tak. Głównie z tego względu, że taki Janusz, czy inny satariel sam tego na pewno nie wymyślił, tylko przeczytał post Górniak, albo innej celebrytki, która uznała, że jak się pobawi w lekarza to jej się płyty lepiej sprzedadzą i rozsiewa to dalej (może nie bezpośrednio, tylko kolega przeczytał i podzielił się z takim Januszem). Rzetelne wyciągnięcie konsekwencji od celebrytów na samym początku skutecznie by ten problem powstrzymało. Teraz już pewnie powstałaby na tej podstawie kolejna teoria spiskowa :D