18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
painmaker83 2011-07-25, 19:32
dywagujecie o cegłach a nie chciało wam się nawet sprawdzić. cegły mają wysokość lica od 6,4 - 8,8 cm wysokości mikulska-klinkier.pl/sklep/Cega+kratwka_c27.html
a to gówno to pewnie żul. sikał i kukał zza winkla czy straż miejska nie idzie
Zgłoś
Avatar
czereza 2011-07-25, 20:04
Co do wysokości tunelu - w prawym dolnym rogu jest podana wysokość. Taki robot przemieszczając się po tunelach rejestruje wysokość, oraz lokalizacje pomieszczenia w którym się znajduje. Tam jest 1.15M więc ten niby szczur ma koło 0,5 metra Wielkie gówno, ale bardziej wygląda na mixa spuszczonej w kanał małpy i szczura. Gryzonie żyjące w ciemnościach dla zachowania gatunku ruchają co popadnie.
Zgłoś
Avatar
Andrev 2011-07-26, 0:38
Górnik kurwa!
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2011-07-26, 12:03 3
jatsko napisał/a:



wspaniale, nawet nie wiesz jak wielu ci zazdrosci, w koncu kazdy od malego marzy by zanalezc sobie w zyciu takie zajecie jak ty, i pewnie jeszcze place minimalna za to dostaniesz i zasilek, na ktory zrzucimy sie my wszyscy, nastepnym razem nie doluj nas swoja zajebistoscia i sie tak nie przechwalaj



Wiesz, jakbyś nie wiedział zakład wodociągów to także punkty poboru wody i uzdatnianie, więc nie pierdol mi tu bo gdyby nie pracownicy wodociągów to wode czerpałbyśjakimś talerzykiem z kałuży jak dzieci w Etiopii. Powiedziałbym Ci jedno słowo którego nie mogę wypowiadać. Zaczyna się na W. Zgaduj
Zgłoś
Avatar
Lejdi Karolina 2011-07-27, 12:48
Tylko jaki szczur wychyla się i wykukuje czy nikt go nie śledzi. Albo żul no albo faktycznie huj wie co..
Zgłoś
Avatar
Biełyj 2011-07-27, 22:39
Speedy Gonzales .
Zgłoś
Avatar
x9ro 2011-08-22, 22:21
Lejdi Karolina napisał/a:

Tylko jaki szczur wychyla się i wykukuje czy nikt go nie śledzi. Albo żul no albo faktycznie huj wie co..



To "coś" ma ogon. Pionowa postawa jako naturalna, za duże oczy i ten sposób wyjścia w ostataniej scenie jest przedziwny. Sam nie wiem co.

Chyba, że to Tadzio Norek
Zgłoś
Avatar
Speedcore 2011-08-22, 22:36
To jest kot, ich jest od chuja w kanałach a rozpoznałem po kocich ruchach...
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2021-09-12, 18:04
Powstaniec Warszawki!
Zgłoś