18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Masz jakiś problem ?
z................u • 2010-07-28, 23:04
''W portfelu było 10 zł '' Takie Cuda tylko w Warszawie. Wylęgarnia Patologii.


Zajebisty filmik. Masz piwo !

Dzięki stary.
Ale nie masz komentarza tylko edit posta !
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2010-07-30, 0:10
Kocham Warszawę
Zgłoś
Avatar
trzelpy 2010-07-30, 1:05
Nie wiem co wy pierdolicie o ćpunach. Czy ci tutaj byli alkoholikami? Nie, byli najebani. A wy co piszecie że po jaraniu odwala, to chyba za dużo uwagi i tvnu. Ja ktoś ujarany ma się napierdalać, przecież ciało jest zbyt ciężkie i wszystko za szybko się dzieje. Jak dla mnie jaranie jest bezpieczniejsze jeśli chodzi o takie wyskoki jak po wódce
Zgłoś
Avatar
theolympah 2010-07-30, 1:43
smieszy mnie to o tych do xx lat wiezienia bo jak ktos nie byl karany to dadza mu np 3 lata w zawieszeniu albo sie odwola i zanim to rozpatrza to z dobry rok pochodzi na wolnosci. Kilku gnojkow pobilo masakrycznie policjanta dostali 2 lata odwolali sie i zanim to rozpatrza to 1 rok minie wiec pochodza jeszcze. Tak w poslce jest, nie powinni sie z patologia pierdolic tylko likwidowac w zarodku.
Zgłoś
Avatar
Saia 2010-07-30, 1:44
''W portfelu było 10 zł '' Takie Cuda tylko w Warszawie. Wylęgarnia Patologii.

rozumiem że w innych miejscach jak masz 10 zł to za rockefellera uchodzisz
Zgłoś
Avatar
Tomor666 2010-07-30, 3:35 3
Moja historyjka wyglądała "troszkę" inaczej. Blokowisko, ciemno, nikogo w okolicy. Podchodzi do mnie koleś - najebany, zaćpany pewnie też... Coś do mnie powiedział wskazując na zakamarek miedzy blokami. Jebany chciał mnie zgwałcić (Miałem długie włosy i myślał że jestem dziewczyną. Byłem jeszcze w gimnazjum, wiec walka z takim gorylem raczej w gre nie wchodziła) Gdy mu uświadomiłem, że się pomylił w stosunku do mojej płci... okazało się, że jest skinhead'em i koniecznie chce mi najebać. Przez godzinę częstowałem go fajkami i próbowałem negocjować. Zauważył, że mam przy sobie gitarę i powiedział żebym coś zgrał. I jak tu odmówić w takiej sytuacji. Zagrałem mu obławę Kaczmarskiego. Bardzo mu się spodobało bo mnie puścił. Trochę przydługie ale gdy obejrzałem ten filmik, przypomniała mi się ta całą sytuacja - a muszę dodać ze stres był ogromny.
Zgłoś
Avatar
SnoopTG 2010-07-30, 7:56
Tomor666
cool story bro.
Zgłoś
Avatar
jacko 2010-07-30, 9:27
heheh filmik na przystanku ... wszystko bylo by ok ale zaatakowali go BEZ UPRZEDZENIA ! Jak zwierzeta ;/ co sie dzieje z tymi ludźmi przeciez elementarna kultura wymaga zeby ostrzec kogos ze zaraz dostanie wpierdol
Zgłoś
Avatar
VeQe 2010-07-30, 9:38
znawcaekranu odpierdol sie od warszawy pajacu
Zgłoś
Avatar
fifus92 2010-07-30, 9:57
Tomor666 napisał/a:

Moja historyjka wyglądała "troszkę" inaczej. Blokowisko, ciemno, nikogo w okolicy. Podchodzi do mnie koleś - najebany, zaćpany pewnie też... Coś do mnie powiedział wskazując na zakamarek miedzy blokami. Jebany chciał mnie zgwałcić (Miałem długie włosy i myślał że jestem dziewczyną. Byłem jeszcze w gimnazjum, wiec walka z takim gorylem raczej w gre nie wchodziła) Gdy mu uświadomiłem, że się pomylił w stosunku do mojej płci... okazało się, że jest skinhead'em i koniecznie chce mi najebać. Przez godzinę częstowałem go fajkami i próbowałem negocjować. Zauważył, że mam przy sobie gitarę i powiedział żebym coś zgrał. I jak tu odmówić w takiej sytuacji. Zagrałem mu obławę Kaczmarskiego. Bardzo mu się spodobało bo mnie puścił. Trochę przydługie ale gdy obejrzałem ten filmik, przypomniała mi się ta całą sytuacja - a muszę dodać ze stres był ogromny.



Mogłeś jednak symulować dziewoje i obrobić mu pałkę.
Zgłoś
Avatar
Endriu 2010-07-30, 15:46 1
Ten najebany jaki poślizg zrobił na 4 łapach.
Zgłoś
Avatar
Beziq 2010-11-27, 13:41
"nie uciekł jednak daleko" (ponieważ dostał kulkę w tył głowy).
Tak powinny wyglądać zatrzymania takich typów.
Zgłoś